Jump to content
GIGN Forum
Sign in to follow this  
Endijs_Dzerkalis

Ieteikumi

Recommended Posts

nu peec statiem vismaz var spriest par cilveeku vai vinsh te spelee jau sen vai nee... tad kad tev paradas, ka tevi noshkjeelis chalis ar 10k+ punktiem, tad tu zini ka tas ir gign patriots :D

no one cares really.

Čalis ar 10k punktiem var tik pat labi būt pilnīgs nūbs. Turklāt, tas pēc kā tevi nošauj liecina par to cik labs ir pretinieks nevis pēc viņa superpunktiem.

varbūt ir jau laiks arī likt citas kartes? jo servers ir gandrīz vienmēr pilns un nav vairs tik liela nepieciešamība tautas piesaistīšanai likt vislaik dustbowl.

Varētu kādos noteiktos laikos uzlikt melee-only ik pa kādai stindiņai... tas būtu diezgan forši. :thumbsup:

vispār padaudz tie čīteri ar speedhackiem ir, man jau viņi tik ļoti netraucē, jo es viņus tāpat visus mierīgi šauju nost, bet kaut kas būtu jādara lietas labad.

varbūt jāsāk kādus adminus ieviest vai kautkā tā? :nja:

kautgan man tagad ir stīms un var vienkārši stimoto serveri taisīt :gigi:

nevar vienkārši pielīdzināt cs tiesības tf2? :)

tad toč nebūtu adminu deficīts. :thumbsup:

nu, labi, ja nav citu variantu, tad būs vien kaut kas jāuzdrukā.

stiimots serveris apbedinatu daudzus, tai skaita mani, jo nebija naudas par ko nopirkt speli brivdienas >.< kautgan uz ziemas svetkien noteikti butu jaunas atlaides kuru laika iespejams iegadatos sho vienreizejo geimu :)

vispār būtu diez gan noderīgs sūds, kas spēlētājiem no latvijas ļautu ieņemt ārzemnieku vietas. kaut gan daži ārzemnieki ir skilloti, tomēr vajadzētu atbalstīt vietējos censoņus! :thumbsup:

esmu noverojis ka ir 50v50 ir labi arzemnieki un labi vietejie, un ir ari galigakie noobi.. kuriem vienkarsi nav sajegas kas ir komandas spele un ja preteja komanda ir kadi 5 - 10 puslidz labi spelejoshi un pretiniekos tik pat daudz nubu iespejas uz vienlidzigu faitu ir maz :(

labs variants arī būtu, ja steamotajiem spēlētājiem būtu priekšrocības tikt serverī iekšā, jo vismaz Latvijā esmu pilnīgi pārliecināts, ka procentuāli vairāk labi spēlētāji ir ar steamu (jo, zinot latviešu skopumu, īsto tf2 nopirks tikai tie, kuri tik tiešām to spēli novērtē, tas ir - arī to māk spēlēt), bet, protams, tas viss ir atkarīgs no tā, cik to grūti / viegli ir uzklodēt, gan jau ka čakarīgi :thumbsup:

kā arī tāds additional bonusiņš būtu, ka tādejādi mēs pat mazliet atbalstītu Valvi, jo spēlētāji būs netieši spiesti iegādāties oriģinālo spēli un tādejādi mēs vestu Latviešu tautu tālāk prom no pirātisma ceļa, un varbūt vēlāk vēstures grāmatās rakstītu, ka gign iesāka jaunu kursu Latvijas vēsturē! Par godīgu Latviju! :latvia:

:thumbsup:

kā arī tāds additional bonusiņš būtu, ka tādejādi mēs pat mazliet atbalstītu Valvi, jo spēlētāji būs netieši spiesti iegādāties oriģinālo spēli un tādejādi mēs vestu Latviešu tautu tālāk prom no pirātisma ceļa, un varbūt vēlāk vēstures grāmatās rakstītu, ka gign iesāka jaunu kursu Latvijas vēsturē! Par godīgu Latviju! :latvia:

jā, par šitādu variantu arī biju domājis, būtu baigi forši reizē atbalstīt valvi un lai serveris būtu vienmēr pilns!

btw ja tie pieci admini, ko es pievienoju, ruupiigi pastudeetu sm_help visas lapas cauri, tad arii atrastu ka ir iespejams pievienot adminus ar komandaam...

worm, iekš tā monitora web labā neuzrāda garumzīmes nikiem, ja kāds spēlē. piemēram Pirotehni??is Odi??? n'stuff.