Jump to content
GIGN Forum

Ieteikumi


Endijs_Dzerkalis
 Share

Recommended Posts

nezinu vai jus piekopjat to lietu (6 lapas nelasīju) bet nu: visiem kas ir servera admini jabut orginālajam tf2- ja tik ļoti velas adminu serverī tad nopirkt orģinālo tf2 nebūs problēmas....

ak jā vel neuzlikt anormali lielu raundu limitu jo sodien dustbolam bij kādi 25 raundi vismaz (50 chekpointi)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jau pateici, ka tūlīt būšot gatavas tiesības tāpat kā CS'am caur webu liekamas, tā ko nedomāju ka vajadzība vēl kādam likt šitās pagaidu.

nu tas "tūlīt" var ieilgt drusku :D

kas attiecas uz monitoru, partaisishu velaak uz pointiem

Link to comment
Share on other sites

bullet piespied y un redzesi chata vēsturi...

par statiem runājot ieteiktu pamainīt punktu sistēmu jo viņa manuprēt nav sabalansēta uz visam klasēm vienādi....

kil asist - no 1 pointa uz 2-3 jo medikam tas ir viens no galvenajiem punktu ieguves veidiem un netikai....

ubercharge- no 5 uz 10

kill sentry gun- no 10 uz 2-5 ho viņu nav novākt tik grūti, kauchvai 3 levelu...

nu vel bij kautkas bet tagad neatceros

Link to comment
Share on other sites

nu apskaties šeit tur tie punkti skaitas un tev parada kurā vietatu esi pēc punktu skaita... man tas diži nav svarīgi, bet tomēr ja tada sistema ir būtu labak ja viņa būtu sabalansētaka un ir arī dažreiz intresanti paskatīties kura vietā esi un salīdzināt citu status ar savejiem.......

PS. kā var noņemt to say text?

Link to comment
Share on other sites

hud_saytextimes 0 vai kkas tamlidzigs raksti konsulee hud_saytext un tur paradisies srazu tad pieliec 0 un viss buus ok :D

ooo esmu kruts :D esmu 1 vietaa pa to jadzer :DDDDDDDDD

Edited by John
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...