Jump to content
GIGN Forum

Šitādi Geji Iekš Ihack.lv


HUSEINS
 Share

Recommended Posts

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] You are Banned from this server!

[AMXBANS] You are permanently banned.

[AMXBANS] Banned nick : HUSEINS

[AMXBANS] Reason : ' Norecoil '

[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ www.ihack.lv

[AMXBANS] Your SteamID : ' '

[AMXBANS] Your IP : ' 62.63.183.190 '

[AMXBANS] ========================================

Pasmejaties pa adminiem

PW: ihack

jaskatas ir pedejas 2 min ! ( kur kjipa pman ir norecoil )

P.S. slinkums bija samazinat un izgriest !

ihack forum

Nolaizam to serv lidz 0 , jo sitadu huinju nevar ta atstat

P.S.S. nezinaju kur visu sito rakstit

Edited by HUSEINS
Link to comment
Share on other sites

Kā Tu to plāno izdarīt ?

HUSEINS casts level 5 dark nova on ihack ? :D

radix būs pārsteidzies ar secinājumiem. Bet nu viens spēlētājs vairāk vai mazāk neko nemaina, ja pat 4-os naktī, nedēļas vidū, ir pilns serveris, tapēc arī šitā bano. Nekas personisks, protams :)

Link to comment
Share on other sites

pats arī labi redzi, ka šeit pie sūdzībām sūta nahuj tos, kas lamājās. nu i ka tevi nobanoja? pēc pirmā poust uzlika tev jau unban. tu vispirms ieraksti šeit, bet tikai tad pie viņiem... btw ko tu domāji ar ''Nolaizam to serv lidz 0 , jo sitadu huinju nevar ta atstat'' ?

Link to comment
Share on other sites

p.s. uzraksti sūdzību

khm. Zini, melot gan nevajadzētu :)

[AMXBANS] ==========================================

[AMXBANS] You are banned from this server by admin : OptX

[AMXBANS] You are banned permanently!

[AMXBANS] Your Nick : nariks <3 chauyokaaiet?

[AMXBANS] Your IP : 78.84.144.18

[AMXBANS] Reason : no recoil (kā redzams, ne wh ne aim te nebija ierakstīts)

[AMXBANS] For unban request visit : www.snr.lv

[AMXBANS] ===================================

+ tev tika noņemts bans.

Kurā vietā tu tur saskati sūda serveri, nezinu.

Link to comment
Share on other sites

Novijas, tur tā problēma, ka esi tur spēlējis vienu, divas reizes. tas ir Tavs pirmais iespaids, kas ir radies diez gan nepareizs. es tur spēlēju diez gan bieži, kā arī pats esmu admins. dažus no galvenajiem adminiem esmu arī saticis. negatīvu iespaidu nav. katrā serverī atmosfēra ir savādāka. ja nevari pierast pie citādākas atmosfēras, tad pie tā nevajag vainot citus.

Edited by n0r3k
Link to comment
Share on other sites

nu cs.ilva.lv arī nav labāks... Es GADU nebiju kapājis cs, un pēc tik ilga laika izdomāju uzspēlēt, iegāju kkādā vidēji populārā serverī, cs.ilva.lv, pašaudījos un pēc 15min jau bija man bans par wh... gadu nebiju spēlējis...

Link to comment
Share on other sites

Traktorists^, tas ir pirmais bans, man tagad stāv jau cits ar manis nosaukto reason. ;)

Nerakstu sūdzību, jo apnika man tie gungame. Un bomžu serveri paliek bomžu serveri, cilvēki un administrācija nemainās.

Piedošanu par offtopiku...

Link to comment
Share on other sites

Stulbums , un kādēl uzreiz serveris jānoliek ? Varbūt admins vienkārši jefiņs un neatšķir chītus no skill. Nevajag jau uzreiz sāk tur lamāties utt... Bans tika noņemts , un ja ,kas gigna,kso serveros arī citi admini ( jaunie ) nobano par neko. Tas nenozīmē uzreiz ,ka serveris ir sūds.

Link to comment
Share on other sites

par bomžu serveri tu vari saukt serveri, kurā būtībā nekas nav ieguldīts, tikai lieka zīmēšanās. Bet tevis iepriekšminētais tāds nav, jo tajā i laiks i nauda i pūles ir ieguldītas. Saproti, kasjaki gadās visiem un vienmēr. Tajā gungeimā, starpcitu, čīteri ir vnk dofiga, so nebrīnies, ja kāds būs pārcenties.

Tad jau gignu arī var saukt par bomžu serveri, ja tajā cik tur reizes ir nobanots spēlētājs EMOLSY (atvainojos, ja uzrakstīju nepareizi), un viņš tāds noteikti nav vienīgais :) Vienkārši problēma ir attieksmē. Ja tevi banotu šeit vairākas reizes ar ļevajiem nikiem, tad, protams, ka tu nenodomātu, ka šis ir sūdīgs serveris, bet- tā vienkārši gadās :)

Edited by traktorists^
Link to comment
Share on other sites

Traffic tikai nevajag, cs.ilva.lv normāls serveris. Pats tur biju un joprojām esmu admins (tikai cs vairāk nespēlēju), ja bans nepaties - ienāc forumā, uzraksti sūdzību un bans tiks noņents.

Link to comment
Share on other sites

Kāda starpība, cik neesi spēlējis?! Tev pie nika tas ir rakstīts? Ja tā, tad adminam rodas vēl lielākas aizdomas. Čalis gadu nespēlē, bet te ienāk un laiž visiem hedā. Da tāpat kaut vai prikolam ar aimbotu. Loģiski, ne ?

Man arī tā ir - ja ilgāku laiku nepaspēlēju, tad sanāk tādi triki, par kādiem pašam jābrīnās. Magic!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...