Jump to content
GIGN Forum

Trakais Paalis


Koshkers
 Share

Recommended Posts

Man klasesbiedrs pagāšgad disenē saindējās ar alkaholu!

Nu tad tā, mums bija apmēram 1,5 l šņabis un katram viens aliņš, jo domājām, ka būs pa maz! Mēs bijām 5 džeki! smile.gif Cik nu kurš tur izdzēra un neizdzēra, bet tas Mārcis izdzēra apmēram 800-900 gramus viens 18.gif Aizgājām uz skolu, tur disene smile.gif Ieejam skolā, uzejam uz diseni, skatamies visi dejo, nu davaj, mēs arī padejosim, a tikmēr Mārcis bija aizgājis uz klasi! smile.gif Šis atnāk uz zāli, skatās visi dejo, viņam taču arī vajag, kad iegāja iekšā uzreiz gar zemi, sāka vemt smiliez.de_2551.gif. Labi mēs tagad visi ņemam vagu, kas mēs dzērām 1kārt: lai mūs nepieķer un 2kārt lai nav jātīra smile.gif Ejam uz klasi pa gaiteni, a gaitenī musari ar spraugām, kuras ir musara malās! Cits klasesbiedrs pievēma visas, kādas 5 vai 6 misenes! Tagad ejam atpakaļ uz zāli, skatīties, kas tur notiek, visi vēmekļi no musariem satecējuši gaiteņa vidū smile.gif Izsauca tam Mārcim senci, tas viņu uz atkačāšanu aizveda un tas Mārcis stāsta, kā es pamostos reanimācijā smile.gif

Tāds ir mans stāsts, grūti visu uzraxtī, vieglāk būtu izstāstīt smile.gif

Runājot par mazo, nevajag dot tādiem smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Man klasesbiedrs pagāšgad disenē saindējās ar alkaholu!

Nu tad tā, mums bija apmēram 1,5 l šņabis un katram viens aliņš, jo domājām, ka būs pa maz! Mēs bijām 5 džeki! smile.gif Cik nu kurš tur izdzēra un neizdzēra, bet tas Mārcis izdzēra apmēram 800-900 gramus viens 18.gif Aizgājām uz skolu, tur disene smile.gif Ieejam skolā, uzejam uz diseni, skatamies visi dejo, nu davaj, mēs arī padejosim, a tikmēr Mārcis bija aizgājis uz klasi! smile.gif Šis atnāk uz zāli, skatās visi dejo, viņam taču arī vajag, kad iegāja iekšā uzreiz gar zemi, sāka vemt smiliez.de_2551.gif. Labi mēs tagad visi ņemam vagu, kas mēs dzērām 1kārt: lai mūs nepieķer un 2kārt lai nav jātīra smile.gif Ejam uz klasi pa gaiteni, a gaitenī musari ar spraugām, kuras ir musara malās! Cits klasesbiedrs pievēma visas, kādas 5 vai 6 misenes! Tagad ejam atpakaļ uz zāli, skatīties, kas tur notiek, visi vēmekļi no musariem satecējuši gaiteņa vidū smile.gif Izsauca tam Mārcim senci, tas viņu uz atkačāšanu aizveda un tas Mārcis stāsta, kā es pamostos reanimācijā smile.gif

Tāds ir mans stāsts, grūti visu uzraxtī, vieglāk būtu izstāstīt smile.gif

Runājot par mazo, nevajag dot tādiem smile.gif

ir jaazin meers smiliez.de_2125.gif

un luuk neapdomiibas rezultaats smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

vareetu pastaastiit par paaris interesantaam epizodeem wink.gif...

pirmais, kas naak praataa: kopaa ar chomu bijaam padzeerushi, bet shis laikam kautko stipraaku. starp citu, bijaam vienaa zaljumballe (kas pashas par sevi pwnz images2.jpg). vardusakot saak ar mums tuseet divas "would-be" beibes. viena, cik atceros, bija ok, es ar to saaku tur runaaties taa un taa, tad es paskatos uz to otru, ar ko mans draugs raisa vaardus, un man zhoklis ir uz zemes jhatka.gif: shii konkreeti vareetu buut taas pirmaas mutere... nu virs 30 jau nu noteikti ir.. galvenais, ka tas choms to vienkaarshi neierubiija, naacaas vinju ar speeku uz aatraako vilkt prom.. nu jaa shis gadijums vareetu nebuut arii nekas iipashs, jo man tieshi kadas 3 dienas pirms tam (vasaraa) cits draugs bija stastijis par ljoti lidzigu gadijumu ar vinju

hmm, kas veel..? forshi, protams, ir aizbraukt uz kaadu lauku maaju tuseet, tad sadzerties tik taalju, ka zini, ka peec tam neatcereesies, ko dariiji, un tad iet friistailaa \m/... tad nakamajaa dienaa paraada fochenes kaa puse no vechiem bez dreebeem stopee mashiinas uz shosejas..... rolleyes.gif

teeks, tad veel nesen redzeeju speeciigaako korkjeeshanu.. zheel ka nevareeju nofilmeet, jo tad veel nebija L337415 telefons. betnu bija apmeram taa, ka stabili kaadu minuuti vienkaarshi taada taisna struukla naak pa muti laukaa (vecis seezh pie sienas) un vinjam pasham, protams, virsuu... vareeja kaads litrs vismaz buut..

khmm, bet labakais melnais humors varetu buut, kaa pie drauga vechi sadzeras, tad briinumainaa kaartaa uzraapaas uz shkjuunja jumta (tur bija no vienas puses baigi zems un sameeraa viegli uzkaapt pat shmigaa), turpat arii atluuza, un tad dzeks no riita pamostaas, vinjam vel neaiziet, kur vinsh iisti disloceets un shis kaapj nost no jumta confused.gif... nu, viena kaaja bij lauzta. laikam arii smadzenjtriice bij.

vispaar jau daudz kas ir bijis... bet parasti nekas iipashs gan nav, tikai tada liela cuukoshanaas. nu, un protams, kautinji wacko.gif

bet sevi gan parasti reguleeju, tad taapeec arii varu stastit par citiem wink.gif

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2428.gif vakar svineejaam drauga b-day un arii briivdienu saakshanos tongue.gif saakaam ar bowlingu 2 stundas pameetaajaam pectam gaajaam uz juurmalu kur lija lietus un bija nezheeliigs veejsh laugh.gif pagaajaam kaadus 200m un bijaam slapji jau diezgan izdomaajaam ka pa juurmalu neiesim, gaajaam pa parku. pa parku arii nekas labaaks nebij un driiz vien jau bijaam cauri slapji - bikses lipa pie kaajaam klaat jo bija izmirkushas un jakas arii bija liidziigaa staavoklii. Labi aizgaajaam uz naakamo vietu - piceeriju. tur pasuutam katrs picas kaadas grib un viens kex pasuuta tomaatu sulu [ mees paareejie coca-cola razhojumus] saleejaam tai sulaa kechupu, saali, asos piparus un cukuru smiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gif tas samaisa un izdzer XD.gif pectam protams gandriiz izkorkjjeejas bet tas po. lab eedam picas viens izdomaa uzbeert tos piparus uz picu..uzber mazliet, nokozh to picu UN saak tur elsot kaa nenormaals XD.gif puspiceerija skataas uz vinju kaa uz nenormaalo smiliez.de_2428.gif lab apeedam picas un pulkstenis ir jau paari septinjiem..aizejam uz veikalu un nopeerkam 3 tekilas un 2 kokteiljus kkaadus .. lab to par trijiem izdzeram n ejam pa pilseetu pastaigaat .. itkaa jau paalii nekaadaa nebijaam ja shodien galva nesaap un to visu atceros, bet gaajaam pa ielu un njirdzaam par stabiem XD.gifXD.gif ejam pa ielu paskatamies uz stabu un saakam reekt XD.gif labi ka cilveeki nebija, kas tos muusu murgus redzeetu.. lab taalaak aizgaajaam uz maximu un nopirkaam desu, cido sulu un laaseenu XD.gif izgaajaam aaraa, apseedaamies un saakaam eest desu un dzert cido... tad beidzaas desa un cido tad arii devaamies pa maajaam.. evil6.gif

un vel gaajaam pa juurmalu bez jakas - t-kreklos un savelkot bikses uz augshu - shortos laugh.gif

Edited by ExtraOrdinary
Link to comment
Share on other sites

ja , un es pat ticu ,ka vinji vinjas nopirka un kur nu veel veselas 3 izdzeera ,tad jau vinji riktiigi ruudiiti naalikji... dry.gif es gribeetu redzeet savaam acim kaa vinjsh izdzer kautvai 200 g to tekilu..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...