Jump to content
GIGN Forum

Jaunais Serveris Gignam


worm
 Share

Recommended Posts

Saaksim ar to ka registreejos Forumaa jo aizraavos ar lasiishanu ar ieprieksh gaidaamo proci ka tiku liidz tam ka vinjsh ticis iegaadaats un bij ieliktas ta bildes ko ar gribeeju apskatiit kas bez registraacijas nav iespeejams ;) bet taa lasot diezgan biezhi uzskreeju uz taada IDEOTA postiem ka beigaas neiztureeju un naacas sho postu uztaisiit :pizdiblee:

Necepies pārāk un nemēģini saprast ar smadzeņu mazspēju un izteiktu debīlismu apveltītu sīkpirdi :)

Serveris bombī. Kad būs ierindā? Es gribu savu tf2 serveri, kur ES VISU NOSAKU!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 245
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:thumbsup::lolza:

tu laikam esi galvu saspiedis. Kā tev liekas vai es GRIBĒTU tf2 serveri, kur es visu nosaku, ja man tāds jau būtu?

Es zinu, ka arī tev ir smadzeņu mazspēja un tu to iepriekšējo jautājumu nesaprati, tāpēc pateikšu vienkāršāk - loibi, mums nav tf2 servera.

Link to comment
Share on other sites

pilnīgi neko ,nedomāju ka ir ļoti daudz css serveru ar 60 slotiem un ja arī ir tad tie serveri ir pilni uz 20sekundēm diennaktī, nez kādas mapes viņi spēlē?!

šitais teksts rocks ir taču arī mazie server i ar 20 slotiem un kapēc tur ir tauta ja visi kas spēlē css jau ir iekš serveriem ar 60slotiem, ibio rio?!

Un par to ka tie kas spēlē 1.6 ir atpalikuši, vispār nezinu ko teikt, nez ko tad tu teiksi par tiem kas spēlē 1.5 lol,.. pilnīgs idiotisma kalngals!

Btw, uz to CS:s pārgāja ļoti maza daļa kas pirms tam spēlēja 1.6, jo redz ka 1,6 patīk labāk nekā tas CS:s!

PĪĪS

Viens piemeers ir de_wanda (~150MB)

Link to comment
Share on other sites

izdeviigi ir stiimots

1. macho saka pareizi nebus 4iteru

2. lagainajiem botiem nebus vietas serv3ri (lai gan ir auto kicker bet daziem ta uzlago kautvai pingu radda 39)

3. tiem kuriem nav stiima naksies iveleties buut tik atkariigam un noziedot 15 ls par stiimu vai ie mekleet citu serv kur spelet?

4. varu uzelpojoshi teikt ka man ir stiiims :D:lol::)-_-

Link to comment
Share on other sites

1. macho saka pareizi nebus 4iteru

2. lagainajiem botiem nebus vietas serv3ri (lai gan ir auto kicker bet daziem ta uzlago kautvai pingu radda 39)

3. tiem kuriem nav stiima naksies iveleties buut tik atkariigam un noziedot 15 ls par stiimu vai ie mekleet citu serv kur spelet?

4. varu uzelpojoshi teikt ka man ir stiiims :D:lol::)-_-

steam maksā 9.99$. Dolārs ir 44.7 (apmēram), tātad steam izmaksā mazāk pa piecīti.

apollo uztaisīja stīmotu serveri, un vai tur kāds spēlē?

Link to comment
Share on other sites


Kāpēc tu domā, ka pidiņi nevar uz Slovākiju aizbraukt? whistling.gif

Vai nu es esmu akls vai stulbs, bet tajā tekstā neredzu nevienu norādi tam, ka es būtu domājis, ka tuss notiks Slovākijā. Runa ir par teorētisku aizbraukšanu. Paseko līdzi sarunas kontekstam. Ai labi necenties, tev tas būs par grūtu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...