Jump to content
GIGN Forum

Jaunais Serveris Gignam


worm
 Share

Recommended Posts

eemmm ko cs 1.6 iespruudusi cilveki zin pa css? :D

ja tev butu css un tu spelet 60 slotu serveros, tu tajos pat ieksa netiktu, jo pasaule ir tik kkadi 5 tadi serveri, vnk dzekiem nevelk pc nevienam ;)

btw, 1tb hdd? :D:D:D

lol tas ir nieks ;)

ja jau tu doma par hdd loool, tagad tu tik tiesam mani sasmiidinaji ;D XD

5hdd x 5 gavali, tb nesanak ne? zel kad tev matene -1 :D

EDIT: samuraij srry, bet nu nava taka cs serveri css ;)

gribi ieodsu servera ip (vins steams) tu vina netiksi vairakas h ieksa kaut vinam ir 60 sloti, ja nemaldos popularakais pasaul css serveris ir ;) un nezkapec tur nespele 5cilveki :D

Edited by Ritsuki
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 245
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pārāk izpušķots tas css, tāda sajūta, ka esi kaut kādā botāniskajā dārzā dažreiz. Nav jau nekas super tur vajadzīgs lai spēlētu, daudzi vienkārši pieraduši pie askētiskākām kartēm. Tā sacīt - nekā lieka.

Link to comment
Share on other sites

:) Noziedo un tad skaties, kas tur sanāks. Sliktāk kā tagad jau nebūs, un ja resursrijējs webs tiks pats pie savas kastes, tad spēļu serveriem nekādai vainai nevajadzētu būt.

allwprorprorpro, kas tad tas par nosacījumu? Saproti mani pareizi, es negribu maksāt par kaut ko(neesmu skops, bet nauda no gaisa nekrīt), ko reāli nesaprotu, tas būtu procesora numuriņi un nosaukumi :) tas man pilnīgi un galīgi neko neizsaka, gribu šo padarīšanu izjust praktiski, tb., spēlējot normāli - bez lagiem, gļukiem un dinamisku fps lēkāšanu.

p.s Ritsuki, iedod man tā server ip, gribu redzēt par kādiem brīnumiem tu te runā! Jo, sry, taviem vārdiem ir grūti noticēt :/

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

:D

ja tev butu css un tu spelet 60 slotu serveros, tu tajos pat ieksa netiktu, jo pasaule ir tik kkadi 5 tadi serveri, vnk dzekiem nevelk pc nevienam ;)

btw, 1tb hdd? :D:D:D

lol tas ir nieks ;)

ja jau tu doma par hdd loool, tagad tu tik tiesam mani sasmiidinaji ;D XD

5hdd x 5 gavali, tb nesanak ne? zel kad tev matene -1 :D

EDIT: samuraij srry, bet nu nava taka cs serveri css ;)

gribi ieodsu servera ip (vins steams) tu vina netiksi vairakas h ieksa kaut vinam ir 60 sloti, ja nemaldos popularakais pasaul css serveris ir ;) un nezkapec tur nespele 5cilveki :D

nu redzi, tas ir ārzemju serveris un tur savācas spēlētāji no visas pasaules (kā tu teici), bet gigns tomēr pievēršas Latvijas tautai, tāpēc vairāk par 5 cilvēkiem te nesagaidīsim. cs 1.6 joprojām ir daudz populārāks par css, tāpēc arī visos lielākajos turnīros (piemēram WCG) tiek spēlēts

Link to comment
Share on other sites

nulablab, man vnk neparak tie tizlie cilvecini, cs'a realak ir un cilvecini nava tik kvadratainak, un lodes nelido 10km no temekla :D

aij what ever, ja butu normals css serveris tad ar ziedotu, maybe

EDIT: umm... respektivi man nava citadak jegas ziedot, pub bans stav ... :D

csdm nobanoja tape kad jums nepatiku, unban neliek, tad kada jega vel ziedot ne? =/

butu css butu vel cita lieta, un to action figur speliti es ar nespeleju :?

Edited by Ritsuki
Link to comment
Share on other sites

procis jau ceļo pāri okeānam

Status: International Dispatch

Your item left the United States from SAN FRANCISCO at 7:12 PM on March 27, 2008. Information, if available, is updated every evening. Please check again later.

Link to comment
Share on other sites

85.14.216.18:27025 ja nemaldos bija 54 sloti, 8 vieta pasaules popularitate, taka noprotu kad nets **** tev tape ar parejos netiksi :? vismaz spelet, bet nu sini man pings ir 5 fps 120 tape domaju kad nebus tev parak slikti

laigan man tads pings ir visos serveros ;D

vienigi kkados japanu koreju ir pingsd 20+ =./ un fps ap 80

Edited by Ritsuki
Link to comment
Share on other sites

:D

aij what ever, ja butu normals css serveris tad ar ziedotu, maybe

EDIT: umm... respektivi man nava citadak jegas ziedot, pub bans stav ... :D

csdm nobanoja tape kad jums nepatiku, unban neliek, tad kada jega vel ziedot ne? =/

butu css butu vel cita lieta, un to action figur speliti es ar nespeleju :?

Ir spēles, kurām vienkārši laba grafika neder, es nezinu, cik tizls būtu cs, ar cs 1.6 fiziku un crysis grafiku, grafika nav galvenais, nezkapēc wow un cs 1.6 ar savu "tizlo" grafiku ir visvairāk spēlētākās spēles pasaulē.

Ej un ieskrienies ar savu css.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

iisteniibaa es pat briinos kaa to neviens jau sen nav izdarijis..

chalis vienkaarshi beztolkaa aizpljuuta topiku ar kkadu izdomaatu sviestu!

kuram interesee kkads pasaulee populaaraakais css serveris ar 60 slotiem, itseviskji topikaa par gign jauno serveri..

man liekas tam visam bottom line bija: "man ir bans, gan pub'aa, gan csdm'aa, nonjemat un es maybe noziedoshu.. p.s. es esmu kruts!"

85.14.216.18:27025 ja nemaldos bija 54 sloti, 8 vieta pasaules popularitate, taka noprotu kad nets **** tev tape ar parejos netiksi :? vismaz spelet, bet nu sini man pings ir 5 fps 120 tape domaju kad nebus tev parak slikti

laigan man tads pings ir visos serveros ;D

vienigi kkados japanu koreju ir pingsd 20+ =./ un fps ap 80

lmfao

Link to comment
Share on other sites

Paskatijos Ritisuka profilu forumā... vairāki topiki no viņa puses un visi saistībā ar cs 1.6 :) Un džeks vēl te čīkst, ka cs 1.6 ir sūds un css ir kruts.

Btw. ja tā loģiski padomā tad varēs droši vēl serverus turēt.

cik serveri turās uz šīs vecās kastes? Tagad būs divas kastes, pietam jaunā būs krietni spēcīgāka par veco.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...