Jump to content
GIGN Forum

Emo


SpoCinjS
 Share

Emo  

117 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Man paralēlklasē mācās emo, viņai sejā kādi ~3 pīrsingi un vel mēlē. Man ir pretīgi skatīties viņai sejā, jo tie visi pīrsīngi vnk izkropļo seju.

Pats nodarbojos ar c-walk jau diezgan ilgu laiku, bet pēdējās 2nedēļas neesu c-walkojis, jo slims. Bet ja tu to dari ar sirdi un dvēseli (kā es ar draugu daram) tad c-walks sagādā prieku. Piem, tu uzņem video un pēctam to skaties un ir prieks ka tu vismaz kko māki un tev sanāk. Protams tie grūtie mūvi ilgāk jāmācās, bet pārsvarā normāli visu sākumu var iemācīties 2nedēļās. Un kad tu iemācies visu darīt ātri tad jau tev krāns +10 un kruts jau kļūsti. Vēlāk jau meitenes sāk lipt klāt. :) ja tu nodarbojies ar c-walku tad tev arī jāsāk klausīties reps. Un jāsāk mainīt savas apspīlētās bikses uz platākām un vispār pamazām jākļūst par reperi. pats es vispār repu agrāk ciest nevarēju ( biju sensation white & trance addicts ) Protams tagad jau arī klausos deju mūziku, bet playlistā arī ienāk dažas labas repa dziesmas.

Link to comment
Share on other sites

Ir emo meičas, kas ir megasmukas. Nesaprotu, kāpēc viņas tādā veidā sapiš sev dzīvi. Uzreiz 95% apkārtējie novērsīsies no tādas čikses. Laikam to arī nekad nesapratīšu. Karoče, esmu pret emo.

Btw Man liekas, ka visi emo čeli ir geji. Nu jā, varbūt man vienīgam tā šķiet... Never mind!

Edited by n00ke
Link to comment
Share on other sites

muahahah taads +1 topic.... whatever visi vairaak vai mazaak izlasiju...

Kopaa sanaak ka meitenes emo ir smukas, bet ne normaals(nesajaukt ar nenormaalas) bet zeeni ir :P edinji un galiigi nenormaali un diivaini un ausii dr**ti...

Whatever vajadzeetu uztaisiit emo valsti kur visus sadziiitu un sataisiitu daudz stuuru kur vareetu raudaat par savu dziivi :"(

Link to comment
Share on other sites

EMO nav vīrieši! Tikai 13 gadīgi puikeļi ir EMO. Tad čiksītes ir sīkas un stulbs un pašas nezin, ko vēlas. Vēlas vairāk mīlestības, ko nesaņem no ģimenes. Tad var draudzēties tādi mīkstie sūdi ēmo savā starpā un raudāt koridoros un apcerēt lietas ap un par laimi. Tad, kad tu sūds izaudz par cilvēku, tad tu arī saproti, ka tāds ēmo sūds tu pasaulē nogrimsi un nevienam nēsi vajadzīgs.

Tad, kad čiksītes pieaugas, tad viņām ir pajāt uz raudulīgiem džekiem. Tas arī ir iemesls, kāpēc viņas izstājas samērā ātri no ēmo bariņa, un tajā paliek vieni vienīgi sūdu stumdītāji. Čiksām vajag krutus džekus, kas var viņas aizstāvēt(ne tikai dzejā) un arī uzturēt, bet EMO izmirst dabīgās atlases ceļā.

Long story short - EMO ir 11 - 17 gadīgu memīšu īss melnais posms dzīvē. Iesaku padomāt, vai ir vērt būt EMO, ja tāpat tu pēc pāris gadiem tāds vairs nebūsi un nožēlosi, ka biji tāds neveiksmīgs pidiņš!

ĀĀĀ! Un par meitenēm, tad tur ir tā, ka visas neglītās zosis ar pumpainajām sejām (lasi - klasē izstumtās) saprot, ka viņām nav draugu, tāpēc viņas pārvēršas par emo, lai varētu tur tusēties. Tas arī izskaidro to, kāpēc emo čiksas ir pārsvarā no neglīts līdz pat nenormāli šausmīgs. Atkal labā ziņa ir, ka lielākajai daļai no viņām diezgan drīz parādas pupi, pinnes pazūd un viņas paliek atkal normālas!

P.S. un tu maita spoks! Nedrīkst ņemt nost voti! Varu derēt, ka tev Macho par to iešķīla banu no foruma! Vot mauka tu esi - tik pat labi varētu taisīt pollu = vai tev patīk laizīt dibenu? a) jā, ļoti. B) tas ir forši. c) uuuu

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...