Jump to content
GIGN Forum

Partynight @ Gign


samuray
 Share

Recommended Posts

Nu paspēlēju 1stundiņu un nebij nekādas īpašas ja jautrības, az āllveijz, parasta spēlē.

Btw, gribētos zināt kad būs kaut kas Gign Allstar spēles,? Būtu forši ja būtu drīzumā, tad varētu būt jautri! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bija ok, es tikko beidzu spēlēt, tika drillētas tādas kartes kā de_cpl_strike, cs_winternights, de_airstrip, cs_747, de_box, cs_deagle5, cs_siege, de_storm būs vēl kādā brīvdienā jāatkārto!

Link to comment
Share on other sites

spēlēju mazu mirklīti (kkadu pusstundu), jo visu laiku kkas pisās (i dators i nets) +vēl tas bustera šits, ka noraustās ik pa mirklim. bet pa to laiku, vienīgais, ko manīju, ka samurajs visus slapoja, kkādi 2puiši prasīja, vai gudmens precēs karīnu un gudmens izklausījās diezgan izbesījies :D

Link to comment
Share on other sites

Nu tik cik es paspēlēju bija labi :thumbsup: Toč vajadzētu biežāk. Icecube es tieši šitā pasākuma dēļ ap 17:00 ieskaītīju wormam 10 ls, bet līdz vakaram šis man mirc neatbildēja :D Bet nu nekas, vienu reizi izkikoja, pēc tam atkal tiku, un tad problēmu nebija :D

Link to comment
Share on other sites

oi..... kā man patikās šitā visa padarīšana. Paldies samuray`am un Shariganam (kurš nevarēja palikt līdz galam, jo bija ar meiteni jārunā XD).. ventrilo ar bija jautrs un vienu brīdi sasniedza 11 cilvēkus.

atkārtot varētu viennozīmīgi, ko tādu. būs citas sejas gan jau, bet nu atkārtot var. un bija prieks spēlēt līdz pat hz cikiem un serveris bija gandrīz pilns, pat pie mega tizlām mapēm :D

Link to comment
Share on other sites

Kopumā bija ok, tikai vienā momentā izbesija normāls atsaldenis Miezis JanX (īsti neatceros kā viņa niks pareizi rakstījās) ar saviem flašu prikoliem un teamattackiem. Speciāli viņam veltīju vienu karti visu laiku viņu tīmkillojot ar pumpi :) Žēl, ka nebija īpaši daudz veco spēlētāju, cerams, next time būs vairāk :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...