Jump to content
GIGN Forum

Partynight @ Gign


samuray
 Share

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:( kko mani 10min visu laiku sauc ventrilo, kad es tur ienāku, tad neviens nerunā praktiski, visi tipo savākušies ventrilo klusām pasēdēt ņergas :)

Nu tad kad es biju tur vienmer bļava mikrofona hollow vai Sharingan, tikai nezinu vai samuray`s runaja, bet likas ka runaaja, vienkarši negribejas skatities, kas tur runa.

p.s varbut atkal no sestdienas uz svetdienu atkartojam? :)

Link to comment
Share on other sites

Kaka tas pārtīnaits bija... :( Biju gaidījis, ka būs vairāk zilie + citi vecie buki, bet sanāca vienkārši paspēlēt PUBā. Kā arī ļoti nepatīkams apstāklis ir lagojošs serveris, ko visi varētu saņemties un novērst, sūtot ziedojumus. Nākamo šādu pasākumu varētu uz jaunās kastes atklāšanu uzorganizēt. Tad savāktos vairāk patīkamās tautas imo.

Link to comment
Share on other sites

:)

Kas tad tas pa GIGN pasākumu citā serverī? GIGN pasākumiem jānotiek GIGN serveros. Varbūt jātaisa reidi - visi admini savācas barā Rīgas centrā ar beisbolenēm, paši saziedo pa 10ls katrs un apstaigā visus, kas GIGNā regulāri spēlē(bet nav ziedojuši), pieklauvē pie durvīm un saka: "ziedo vai izkropļosim". Tad arī ātri būs jauna kaste un varēs rīkot pasākumu nelagojošā serverī.

Link to comment
Share on other sites

:)

Man jau Skjiet ka HUSEINAM ir REG niks un vinsh domaa ka vinsh tiek pieskaitiits pie ziedotaajiem!Skjiet ziedojumu vakshanas laikaa butu idealakais laiks pieregot savu niku un atmest lieku 5taku ziedojumam,no kura personigi neko prieksh sevis neiegushu,bet nu tomer citiem ar savu 5taku paliidzeeshu gan!

Link to comment
Share on other sites

ja tu biji domājis, atsevišķu kanālu priekš tiem, kas spēlē serverī tajā brīdī, tad nav tolka, jo visiem nav mirc. gign publiskais kanāls ir ar sakarīgiem cilvēkiem. ja tas būtu uz irc servera kanāls, tad varētu domāt. a tā, jēgas nav.

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...