Jump to content
GIGN Forum

Sazīmēsim Undera Slepkavu ?


Ziediņš
 Share

Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tad jau laikam esmu superdetektīvos, jo pirmais, ko izdarīju izvērstajā meklēšanā ierakstīju Atis pilsēta Līvāni un man to džeku uzrādīja, bet jums tas prasīja 6 lapas forumā :)

Pats labākais ir tas, ka viņam ir 13 gadi un viņš apveda ap stūri visus GIGN tēvus!! :)

Edited by cr3w
Link to comment
Share on other sites

rusty vari palasiit:

[2008.01.04. 13:55:54] _gasik_... tā varētu būt;) says: nu man jau piedraast tapatam es ne suuda no taa nesaprotu
[2008.01.04. 14:10:40] _gasik_... tā varētu būt;) says: da sviests tas viss :)
[2008.01.04. 14:20:01] Lazda[!] says: :)
[2008.01.04. 14:37:19] _gasik_... tā varētu būt;) says: sli6?
[2008.01.04. 14:37:59] _gasik_... tā varētu būt;) says: uzraksti tur forumaa tam rasty ka es vinjam kirbi izsitii6u ja par lielu mute !! :@
[2008.01.04. 14:38:15] _gasik_... tā varētu būt;) says: :D
[2008.01.04. 14:38:15] _gasik_... tā varētu būt;) says: besii ara tadi 16 gadiigi kroplji kuri domaa ka ir baigi varenie
[2008.01.04. 14:38:17] _gasik_... tā varētu būt;) says: :D
[2008.01.04. 14:38:24] _gasik_... tā varētu būt;) says: ne tu
[2008.01.04. 17:16:28] Lazda[!] says: http://www.draugiem.lv/friend/?88900
[2008.01.04. 17:16:35] Lazda[!] says: šito paziisti?
[2008.01.04. 17:50:22] _gasik_... tā varētu būt;) says: 6a
[2008.01.04. 17:50:24] _gasik_... tā varētu būt;) says: paskatiisos
[2008.01.04. 17:51:30] _gasik_... tā varētu būt;) says: redzeets ir bet nepaziistu

p.s tew neraadiit ka vins tewi skatiijies jo vins naw registreets :)

par hollow viss jau saakumaa bija zinaams kaa sauc kur dziivo bet seit bija interesantaak un hollow tik lielus suudus nesavaarija un atradaam tik aatri taapeec ka ir jau pieredze un nebija lieka spama

ja vasaraa darbaa to pidinu satiksu iespeejams taapat gurķī dabuus :)

un kas tagad notiks ar iisto undertaker??

Edited by lazda2
Link to comment
Share on other sites

Ali, izskatās, ka savu kasteti vari likt atvilknē atpakaļ, vai arī notirgot iekš gign bodes (:

Malači, diemžēl tik tikko izlasīju visu šito jezgu, un atzīstu, žēl, ka nesanāc ar pa-deķiv.. Cepums Samurajam (:

++

OwnEx tāds aizdomīgs izskatījās, kko visu laiku nepa ķ. dirsa, un baigi, pat pārāk ieinteresēts bija.

Link to comment
Share on other sites

Nu lal. Shitais jau ari domaa, ka ir visu varens. Gribetu redzeet kaa taads mazs pipuks rastijam "kirbi izsistu". Uz ko tas nieciiba vispar ir speejiigs ? Anyway vel joprojam nespeju saprast, kaa vinsh to paroli no macho izzhmiedza - jabut reali uzmacigam pidaram.

EDIITE: Bljadj, garumzimes nestrada.

EDIITE: 1. postu neediteeshu - nav nepiecieshamiibas.

Edited by Sharingan
Link to comment
Share on other sites

Malači, diemžēl tik tikko izlasīju visu šito jezgu, un atzīstu, žēl, ka nesanāc ar pa-deķiv.. Cepums Samurajam (:

++

OwnEx tāds aizdomīgs izskatījās, kko visu laiku nepa ķ. dirsa, un baigi, pat pārāk ieinteresēts bija.

Attiecība uz OwnEx, paskaties viņa iepriekšējos postus visās sadaļās!!

*te bezjēdzīgs posts

* vēl 1 sīks debīlisms

* arī bik jocīgi

-no comments-

P.S. Piedodiet par :spam: vienkārši apskaidroju situāciju ar ownex =/

Link to comment
Share on other sites

Par Underu, tikai un vieniigi cepums. Pat nepaspeeju ieliist forumaa, kad viss te jau bija atklaats. Varu tikai apsveikt. :thumbsup:

Runaajot par OwnEx, un tas ir arii iemesls kaapeec es te shobriid rakstu, man ienaaca praataa taads mazs priekshlikums vinju atvaljinaat vai vismaz salikt paaris warnas, ja tas, protams, veel nav izdariits. Ja nav slinkums, iesaku uzspiest uz vinja profila un apskatiities vinja postoto shajaa forumaa. Apmeeram 5 posti sastaav no 'nav ne jausmas, bet paskaties TE [<-- links uz google.lv], nekad nav pieviilusi' un paareejie 40 [ar ~2 iznjeemumiem] sastaav no paaris bezjeedziigiem vaardiem, kas veido tikpat bezjeedziigu teikumu un gala rezultaataa tiek tiiri skaisti aizd!rsts forums ar nekam nederiigu meeslu. :hrmmm:

Link to comment
Share on other sites

:peace: Novijas aizraxti vnk kadam no Ata draugiem draugos,paprasot vinjiem,ka velies SURPRISE uztaiisiiit lai pasakot kur dzivojot :D

Nu ta ari varetu :thumbsup:

p.s un pateikt ka es esmu undertaker, viņš tak bikses pieliktu :khehehe:

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...