Jump to content
GIGN Forum

Sazīmēsim Undera Slepkavu ?


Ziediņš
 Share

Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nē nu vienkārši vajag parādīt sīkajam, ka viņš netā nav anonīms un nevar darīt, ko vien grib, labi, ka šoreiz neko nopietnu nesavārīja, tā jau var sanākt pat darīšana ar policiju! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

riekstu kok. atbildi uz jautājumu. tu ar to čalīti normālos čomos esi? m? vnk vienīgais, kas šodien manu foruma profilu bij skatijies - tu. a man pm rakstiji, ka viņš ir redzējis manu vecumu un tev sūdzās, ka 16 gadīgais viņu aizskar ( vispār nepiefiksēju tādu momentu) whateva...vecumu nevarēja un velaizvien nevar redzēt tāpat, bet tikai iečekojot profilu. so vainu jūs pie viena pc sēžat kā draugi vai kautko tu te pisies.

OwneX tu ar kautkā baigi satraucies no malas. kādeļ? :) interesanti :hrmmm:

Link to comment
Share on other sites

http://www.draugiem.lv/friend/?439042

Šīs informācijas sniedzējam uzliku reģistrētu niku!

LOL paskat cik biezhi dzeks bildes maina un liek lai citi veerteee :D Droshvien kaa ierauj kadu 1ninieku maina bildi :D Nju vards un dzives vieta sakriit ar Under lietu,bet vai 13gadiigs bus šajā gadījumā pašu macho apgājis? :pizdiblee:

Link to comment
Share on other sites

ATTENTION: Atis runā:

No: Atis Berzinjs (Čak&HA) (13) :D tas nu gan :D nu vari tu vinjiem iekopet ka nedomaju ka visi ta mani mekles un es par visu tiesham nozeloju.vis lielako atvainojos istajam undertakeram un citiem par nertibam.ceru aizmirsiisiet sho gadijumu jo sudus es negribu ja jau jus tik atri mani atradat.tiesham piedodat

Link to comment
Share on other sites

No: Atis Berzinjs (Čak&HA) (13) :D tas nu gan :D nu vari tu vinjiem iekopet ka nedomaju ka visi ta mani mekles un es par visu tiesham nozeloju.vis lielako atvainojos istajam undertakeram un citiem par nertibam.ceru aizmirsiisiet sho gadijumu jo sudus es negribu ja jau jus tik atri mani atradat.tiesham piedodat

hahahahhahahah Nju riktigi AGENTI Jūs te esat :) Un džeks pats atzinās :pizdiblee: Bet nu tagad jau nu toč šaubos vai kāds brauks 13gadīgo dauzīt :mIm:

Link to comment
Share on other sites

Mazaa G:CSI banda! LoL mazais perdels ganjau sabijaas!

Piekriitu r&ram! Shis pidis baigais miislis izraadijaas, nav takaa hollow visus pa pii izsaukaaja!

P.S. hollowa mama zin, ka vinjas deels taa runaa! :superlol:

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...