Jump to content
GIGN Forum

Z-svetki


raimoo1
 Share

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Converse All Star soma, Gillette Fusion komplekts, noplēšamais Mērfija likumu kalendārs, "Desktop Organizer", Esprit džemperis, tad vēl kaut kāds džemperis bezfirmas, kuru es izmantošu droši vien tikai sportam un vēl tā saucamās "Sand Socks", izskatās baigi labas, varbūt noderēs airējot.

Link to comment
Share on other sites

taa taa.... nuuuu es hsogad sanjeemu neticami mazdaavanu, vai pareizaak sakot gandriiz nemaz - laikam jau slikta biju shogad <_< bet diez vai :lol:

sanjeemu graamatu - "Graamata dranjiigai dienai" dikti jauka, maz lasaamaa, lielas bildes ar zveeru atteeliem, biju jau taadu maniijusi, bet nuuu tagad man vinja ir privaatiipashumaa - lai vai kaa, graamatu daavinaat ir OK

un otru daavanu - muuzikas laadiite .* kaut gan man maajaas jau ir kaut kas liidziigs, tad shis ir bik' savaadaaks. Kastiite kuraa bija saldumi (saldumu vairs nav) tagad var ielikt daudz nu labi ne tik daudz, bet kaut ko tur ielikt viennoziimiigi var. Pagaidaam gan vinja staav tuksha bet domaajams ka driizumaa vinjaa buutu kas ieliekams, bet vispirms vinja jaaizmazgaa - bet pieljauju varbuutiibu ka vinju nedriixteetu mazgaat, jo tur tas atskanjotaaja mehaanisms vareetu sabojaaties...

Bet veel es gaidu, ljooti gaidu, kad man kaads uzdaavinaas zaabacinjus.. :whistling: kurus es jau noskatiiju

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...