Jump to content
GIGN Forum

Muuuuuzika !111one11!1


Koshkers
 Share

Recommended Posts

Ok, es ar draugu un paaris meiteneem riikojam tusinnu un mums vajag zinaat kaada muuzika patiik meiteneem (jaa, es zinu ka katrai meitenei patiik savaadaaka), kada buutu taa piemeerotaakaa pie dzerssanas? Luudzu pasakiet ! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

nemaz nerunaa! shovakar liivu laukumaa ar chiksinjaam pie viktora lapchenoka (dziivajaa) laidu danci. pie tam tiem 3,5 l alus ar to nebija ne mazaakaa sakara wink.gif

a vispaar danchu muuzika pwnz0r. pavisam speeciigs shits ir iebaazts thursday (latgaliski) saakumaa. un veel tas songs par "lasha kundze bola acis... a taalaak vaardus nezinu" ir vispaar OMG. shis buus kaukad skolinjaa jauuzmochii pa skaljrunjiem happy.gif

a vispaar ja iet runa par maatiiteem, man patiik likt james brown - man's man's world. un iistajaa briidii var uzshtelleet louis armstrong - what a wonderful world. nu jaa, bet koshkeram ar spicajaam dzhusiiteem tas diemzheel nederees. buus jaaliek LP un jaasusina beibeem actinjas ar mutautinju, kad skanees iipashi emocionaali dzilsh skanjdarbs images2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nu blood viss atkariigs no pasaakuma. It kaa jau jaapiekriit Jurko, ka Berijs Vaits vienkaarshi pwnz, bet Beriju vajag likt, kad esat divataa ar meichu svechu gaismaa un dzerat vinaaru. Bet, ja juus esat vairaaki un lietojat alu vai ko stipraaku, tad jau pavisam kas cits jaaliek. Jaapiekriit Macho un jaasaka, ka visaam meiteneem patiik tie saldie suudi - Coldplay uc. Bet taa jau vairaak taada fona muuzika, kad tu apseedies meichai blakus, panjem vinjas roku saveejaa un ieluukojies dzilji aciis. Vinjas sirsninja kuust. Bet ja gribat dejot, tad nu Coldplay nederees. Es domaaju, ka taadaa gadiijumaa vajag uzlikt kaukaadu rock'nroll. Jo pie taa var lieliski iz dancoties un nedomaaju, ka kaadai meichai tas baigi nepatiks.

p.s. Protams, tev arii pasham jaapadomaa ar galvu. Es taas tavas chiksas neesu redzeejis un nevaru tev pateikt, ko vinjas klausaas, bet tev pasham vajadzeetu noprast, peec apgjeerba un kaukaadiem citiem mistiskiem raadiitaajiem.

p.p.s. tik tev veel liidz tam vakaram jaanodziivo

Link to comment
Share on other sites

kosheker tu labaak radi baigo druumo iespaidu par sevi un uzliec:

Slipknot

Rob Zombie

Black Sabeth ( klasiku arii vajag)

Disturbed

Dravning pool

Soulfly

Statc-x

White Zombie.

devil.gif

laugh.gif vot šitais džeks ir kruts

ar tādām grupām kā dravning pool (un raksta to šitā pareizi) tu vari buut baigi kruts metālists biggrin.gif

Jā klasika - Black Sabeth (un raksta pareizi), kā tad bez klasikas!!!

Bet galvenais devil.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...