Jump to content
GIGN Forum

ģenerālplāns Ost


vincister
 Share

Recommended Posts

labi 10|27 mans, lai gan paies vēl pamatīgs laiciņš līdz tur ievākšos, patlaban nespiežu uz 2. ciemu, sākumā jādabū normāla armija, jāpareido kārtīgi, jāattīsta pirmais ciems kārtīgi un tad jau ātri uzmaukšu ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vispār esmu ļoti neapmierināts ar jaunizveidotā centra darbību.

Šausmīgi grūti ir izsisties uz priekšu. Vienīgais, kas mani atbalsta ar resursiem ir skam, no kura es reizi dienā saņemu ap 1500 resursiem.

Kas tas par shakāli? Es viņam aizrakstīju vēstuli pirms nedēļas, lai palīdz šis jaunajiem ciemiem, bet puika nereaģē...

Bencik, oddish davai sarosās. Tagad arvien vairāk sāks būvēt 2. village, un vajag, lai tās village, kas ir tagad būtu pietiekami attīstījušās, lai varētu apgādāt nākamos ciemus.

Link to comment
Share on other sites

Šausmīgi grūti ir izsisties uz priekšu. Vienīgais, kas mani atbalsta ar resursiem ir skam, no kura es reizi dienā saņemu ap 1500 resursiem.

Kas tas par shakāli? Es viņam aizrakstīju vēstuli pirms nedēļas, lai palīdz šis jaunajiem ciemiem, bet puika nereaģē...

Bencik, oddish davai sarosās. Tagad arvien vairāk sāks būvēt 2. village, un vajag, lai tās village, kas ir tagad būtu pietiekami attīstījušās, lai varētu apgādāt nākamos ciemus.

Gludekli kad tu man prasiiji es momentaali tev resursus aizsuutiiju :) Paaris dienas veel nevareshu palidzet jo man 100% resursus aiziet lai tiktu pie catas....

Link to comment
Share on other sites

Es gan tur centrā praktiski viens pats "pisos" :) Man skams benciks un shakaalis atsūtīja pa 1-2 nelielai kravai, pec tam, kad palūdzu viņiem igm. Skams vēl pāris reizes palīdzēja, kad man vajadzēja pāris simtus konkrētu resursu. Tas arī viss, pārējo es sasūtīju sev pats un tagad man tur ir lielākais "jaunais" ciems.

Link to comment
Share on other sites

Eu dzeki neraudiet, kad jums neko nesuuta... Kaa lai es mle zinu ko katram vajag??? Ja kads man paludz mirc, mob vai igm NEKAD neesmu neaizsuutijis !!! Ja odins viens pats tur buutu es sparstu, bet ja ir 10 ciemi kam sutiit kaa lai es zinu ko kam ? Paprasa un tiks aizsutits, negribu vairaak dzirdeet mani nevienes nemiil dziive ir melna, mees esam komanda un arii kaa komanda darbojamies, tikai neklusejam kaa partizaani !!!

Link to comment
Share on other sites

Tātad ja kāds nepamanīja, tad manu 2. ciemu nonesa pa dažām minutēm tikai tāpēc, ka šitai kucei nepatīk, ka 7x7 lauciņu rādiusā no viņas kāds uzbūvē tai blakus savu ciemu. Ez ar X atzīmēju lauciņus, kur labāk netaisiet savu ciemu, vai arī ja taisiet, tad vajag normālu defensu uz turieni aizsūtīt. Tas ir tikai pagaidu plāns, jo es nezinu vai benciks ir ari viņu runājis vai nē, varbūt, ka ar viņu kko varēs sarunāt, bet es stipri šaubos, tāpeč vismaz pagaidām labāk netaisiet tur savu ciemu.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

šitai kucei nepatīk, ka 7x7 lauciņu rādiusā no viņas kāds uzbūvē tai blakus savu ciemu. Ez ar X atzīmēju lauciņus, kur labāk netaisiet savu ciemu, vai arī ja taisiet, tad vajag normālu defensu uz turieni aizsūtīt. Tas ir tikai pagaidu plāns, jo es nezinu vai benciks ir ari viņu runājis vai nē, varbūt, ka ar viņu kko varēs sarunāt, bet es stipri šaubos, tāpeč vismaz pagaidām labāk netaisiet tur savu ciemu.

Bled taa vecene kas uzbruuk ir stulba es ar vinju parunaju un... Man bija tada sajuuta, kad otraa galaa sedeetu Aina :blelohs: Es parunashu ar ffh vadiibu, sliktakaja gadiijuma buus janess vinja aaraa :(

Link to comment
Share on other sites

Un kaapeec tad tik beediiga seja? Tas tachu ir forshi kaadu iznest. Un ja to veel var dariit kopiigi. :) Lai nu kaa, beidzot esmu dabuujis Palace uz lvl 10, taa ka tuvojas briidis, kad beidzot pievienoshos jums tur tajaa stuurii. Veel tikai jaaapcheko kas ir aizsists un kas ne, lai neaizcelju kaadam vietu. :hrmmm:

Link to comment
Share on other sites

man t'a vecene no FFH® ar uzbruka pashaa saakumaa, vairs neuzbruuk kopsh pabazareeju ar vinju, starp citu, bencik, vinja par tevi teica, ka tu nemaakot diplomaatiski runaat :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...