Jump to content
GIGN Forum

Death At The Funeral


bencik
 Share

Recommended Posts

Tataad es parasti ar filmaam neaizraujos, bet vakar sanaca novilkt vienu komediju. Novilku tikai delj nosaukuma - Death at the Funeral :D

Tiem, kad nepatik american pie un cits letais amerikanu humors, shitas buus istais. Taads riktiigs anglju humorins, es taa smejies sen nebiju. Iesaku noskatiities komediju cienitajiem :thumbsup:

deathkg3.png

film1750bb2.jpg

Imdb info

Majas lapa

Staasts ir par paris stundu notikumiem, kada anglu gimenes beres :D Un nomiris ir tevs, tachu tas neaptur notik daudzaam stulbaam lietaam un protams recigaam :pizdiblee:

Tiem, kam ir iespeja kaut ko novilkt no piratbay te buus links Death at the Funeral

Godigi sakot tas arii ir labaakais un praktiski vienigais avots, kur dabuut sho recigo filmu. Varbuut kadam trakerii veel ir aizkerusies :)

Have a nice day !

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Johny ar to ka tu pateici superbad ir laba komedija, vara sheit vairs nerunaat, jo taa ir plika amerikanu komedija(starpcitu man arii patika), bet shitas ir kaut kas fantastisks. Nesen uztaisiiju lielo filmu vakaru un uz projektora skatijamies filmu kaadi 20 civleki, viss bija kaa kinoteatri, un tie cilveki, kas skatijas. Nu taa vinji sen nebija smejushies, vnk zalee bija asaraas lmfao

Shii filma ir jasaprot tapat ka jasaprot labi anglu valoda, un tiem, kas fano par amerikanu tipa komedijam (new school) nav jeega skatiities :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...