Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

:D

Pag pag... davaj vajag reinforcment riskam uztaisiit, Kaadu 1.5 k phalanx un viss bumbaas, dzeks ieraus nierees. es nepielaushu, kad bez ciinjas tiek atdots ciems !

Risk taisi granary, tev tas buus vajadziigs. Vakaraa gaidat info, mees paradisim tamFFH, kur veezhi ziemo !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Risk taisi granary, tev tas buus vajadziigs. Vakaraa gaidat info, mees paradisim tamFFH, kur veezhi ziemo !

nav jeega :D taapat te blakus ir veelvins bik mazaaks ffhaaietis kursh ja vajadzees paliidzees 1.ajam un lai arii cik es granary paspeetu uzbliezt... kameer 4ubriki 10 h naaks liidz maniim, pa to laiku paaris reizes paspees man jau i crop i granary nonest + naakamreiz vinsh 100% nocoutos pirms uzbruks.... un ja redzees ka te staav 1000 planakshi vinsh vienk neuzbruks.... vinji te nevarees muuzhiigi staaveet jo crops aatri tiktu "izriits" + muris ir taads nekaads(lasiit-nav).... labaak atiistu warehouse jaunajam village un tirgu vecajam... taapat ja vinjam nodoms mani izniicinaat tad vinsh izniicinas, jo pagaidaam neko citu kaa pagaashaas reizes veel nav izdariijis.... labaak koncentreejat speekus uz kaadu kas tuvaak centra m un kam nav blakus 2ffhieshi ar 2k populaaciju..

Link to comment
Share on other sites

man arī uzbruka , tgd crop 600 h nāk :D

traaavisanss0.th.jpg

EDIT: Domāju ka man vajag reinformentu , jo viņš man atkal uzbrūka un iznīcināja stable

EDIT2: Viņš man pamatīgi panīcināja granary tapēc kārtīgs reinforcements ari nebūs iespējams :/ laikam mans liktenis ir izlemts

Edited by hero
Link to comment
Share on other sites

:D

traaavisanss0.th.jpg

EDIT: Domāju ka man vajag reinformentu , jo viņš man atkal uzbrūka un iznīcināja stable

EDIT2: Viņš man pamatīgi panīcināja granary tapēc kārtīgs reinforcements ari nebūs iespējams :/ laikam mans liktenis ir izlemts

Tev nav blakus kaiminju no muusu sabiedrotajaam aliansem ?

Link to comment
Share on other sites

http://s6.travian.com/berichte.php?id=9179982 - ir 100% visa viņa armija. Ja tiek veidoti kādi plāni, dod ziņu un taisīšu grannary un zemes sienu :)

Hmmm isteniibaa kapeec nee ? Tu atrodies pie centra, tapeec esi tuvumaa mums, un 2k phalanx mees varetu atkal savaakt es domaju:) Jaskatas vai ir gatavi piedalities tie pashi, kas reinforceeja gludekli ?

Link to comment
Share on other sites

Šeit var sameklēt ar 9 un 15 crop laukiem, tikai neaizmirsti izvēlēties mūsu s6.travian.com serveri.

Kad atradīsi, kur būvēties, vienkārši uzspied uz tā lauciņa un liec settleriem found new village.

Bet mums bija noruna, ka savus 2. ciemus būvēsim ap 13|30 7x7 laukā. Tā kā nāc vien pie mums, tur kādas 5 vietas palikušas.

Link to comment
Share on other sites

Njā jums gan grūti iet..! :(

P.S. Wtf?

* Connecting to chat.118.lv (6667)

-

* Unable to connect to server (Connection refused)

-

* Connect retry #1 chat.118.lv (6667)

-

* Unable to connect to server (Connection refused)

-

* Connect retry #2 chat.118.lv (6667)

-

* Unable to connect to server (Connection refused)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...