Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

Tas taču ir vienkārši smieklīgi... reāli ja AC censtos tad kopā pa visiem varētu FFH sataisīt normālas ziepes... A tagad ko? Katrs pa sevīm aiziet... AC, visdrīzāk tiks nonests un FFH tikai kļūs arvien stiprāki un "valdīs" pār serveri.

sviests.

Edited by babaac
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Blin izskatas, kad mums jataisa jauna savieniiba, jo -AC- is dead. Mees esam palikushas 3 alianses, shaja situacija muus nonesiis. Nav jeega pret milziigu kalnu skriet, ja nav kas paliidz. Es loti shaubos vai 2 alianses spees staaties 7 alianseem. Vismaz ar taadu vadiibu kaa tgaad noteikti nee...

Parunashu veel ar Kronic, bet :)

Parunaaju ar Kronic, zhel taas abas alianses ir nomizushas. Pagaidaam mees paturam -AC- tag, bet liidz briidim, kad nespesim vairaak FFH pretoties, pagaidam mums tas normali sanaak, jaa es zinu hero viens ciems tika iznests, bet tieshi tapeec mees savacamies visi centraa, jo tur varam justies droshi, tur varam reinforceet viens otru un atsist uzbrukumus :)

Pagaidaam ciinamies !

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

jauki, mans kaimiņš no FFH ar kādiem 5 ciemiem mēģināja mani noscoutot, viņam nesanāca ar 43 scoutiem izdarīt to, bet nepatīk man tas tāpat ;)

un manā centra ciemā 1000+ phalanxi ir gatavi cīnīties.

FFH.LV - skan tak labi? :D

Link to comment
Share on other sites

;)

un manā centra ciemā 1000+ phalanxi ir gatavi cīnīties.

FFH.LV - skan tak labi? :D

labi bet nozheelojami :(

eu ir iespeejams kautkaa warehouse sev nodauziit liidz kkaadam levelam lai mani nevar nofarmot- 6k man cranny sedz un warehouse ir 9 k.... un tad to cropu luudzu uz ritdienu kkad ap 16:00 800 crop uz seeme LUUUUUUUDZU!!! ja neviens negrib un ja nevar sev izniicinaat warehouse par paaris leveljiem, tad luudzu kaads no jums atsuuta pie mani paaris catas kas izniicinaatu warehouse pa kaadu level vai dieviem :(

Link to comment
Share on other sites

Pagaidaam situacija ir loti kuteliiga. Man ka diplomatam ir svariigi, kas notiks nakamaas paris dienas, ja -AC- mazinasies un labi speletaaji aizies, tad tieshi tapat kaa situacija ar grimstoshu kugi, mums tas buus japamet :D Bet nesteigsimies lietaam pa prieksu, pagaidaam veel viss notiek. Nezinu kaa juus bet es turpinu catapulteet FFH :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:D

Bet pats labākais ka tas multihunters ir totāls daunis es viņam sūtīju atvainošanās vēstuli a šis neko nedara viņš pasaka ka to esot rakstījis sitters.

Kas ir bijis pa iemeslu?

Kaut kad atpakaļ rakstīju kā vajag rīkoties tādos gadījumos. Pieklājība te strādā.

Uz s7.com gan strādāja varianti ka MH bija friendi kaut kādiem spēlētājiem ... suķi ... :)

Link to comment
Share on other sites

Hello bullet,

you have been banned due to a violation of the rules. Every player may only own and play one account on each server. Furthermore it is impermissible to trade with players entered in the same pc usage at another ratio than 1:1. This applies to accounts connected via the sitter function, too.

To ensure that you won't get banned again in future you should read the rules carefully:

Link to comment
Share on other sites

you have been banned due to a violation of the rules. Every player may only own and play one account on each server. Furthermore it is impermissible to trade with players entered in the same pc usage at another ratio than 1:1. This applies to accounts connected via the sitter function, too.

To ensure that you won't get banned again in future you should read the rules carefully:

Un? Ko tu ar to gribēji pateikt? Tevi nobanoja par multiaccountingu! Prasi lai noņem ban, protams ar penalty ;)

Link to comment
Share on other sites

Un? Ko tu ar to gribēji pateikt?

Sniedzu atbildi.

Ko tad tu gudriniek izdariiji ?

Es jau prasīju a šis dirš vēl vairāk pretī un piesoļija ka ja vēl kaut ko rakstīšu viņam viņš sākšot rīkoties.

Tā nu es viņam uzliku mīksto un uztaisīju jaunu akontu :(

P.s man nav 2 akonti mēs ar klases biedru no viena skolas daķa bijām iegājuši abi un šis uzlika man sūtīt resus

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

Bet tas jau arii ir pretrunā ar noteikumiem:

- ja no viena datora - profilā ir jābūt Same PC

- ja no viena datora, tad nedrīkst pārnest resursus uz otru vispār bez kompensācijas ar citiem resursiem 24h laikā! Izņēmums - reinforce.

Pac vainīgs kā sacīt.

Kad mēs sākām - tad arī pieturējāmie, ka 24h laikā tas pats daudzums resursu ir jāaizgādā atpakaļ pie sūtītāja. Tā izvairījāmies no fermotājiem.

Edited by vinituu
Link to comment
Share on other sites

ja jūs man negribat nobrucināt warehouse , tad varat vismaz reidot , nekadas aizsardzības protams nav tikai 14 lvl palisade 69|45 , bet kā būtu iespējams atgūties no -222crop , obligāti būs jābrucina ari resursu laiki vaine?

Link to comment
Share on other sites

iisumaa

pie 5ā crop level ofic varesi pacelt 10 lvl main building.

Ir kaut kaads liimenis kad aatraak - atkariibaa no ciema attistibas - meedz buut arii pie minus 150.

cropu celt augsaa algoritms elementars:

- cel mazaakos liimenus vispirms.

- ejot guleet - cel augstaako liimeni

- cropu iesuuti laiciigi

nekad nevajag brucinat savas eekas lai uzlabotu cropu - neatmaksaajas.

esmu atjaunojis kaadus 10 akkauntus un hvz cik ciemus varbūt pie 100 uz s7.com savā laikā.

viens ir skaidrs - aatraak saaksi - atraak recoverosi.

Link to comment
Share on other sites

http://s6.travian.com/berichte.php?id=9723147

Resursus paspēju nodedzināt un armiju ar noseivot.

Blin vecit tu esi reaali taalu. dotaja bridi es nezinu vai varam sutit lielu armiju, jo tiehsi lielu tur arii vajag. Kadus 3k defense unitus. Man piemeram ir jaiet 20 h :( Kads tev granary, warehouse, palisade lvl ?

Link to comment
Share on other sites

man līdz loycam no pirmā ciema, kurš nevienam citam nav pa rokai jāiet 9h, varu kādu tūkstoti phalanxus aizlaist ciemos :)

revanšēšos vismaz par s1, kur viņam visu armiju iznīcināju :D

kā tev ar crop productionu?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...