Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Emm, nedaudz par sourci tai infai. To muusu forumos izmeta offensive manageris, ka vajag kam taadam sagatavoties. Manupraat, balstiits uz vinja noveerojumiem, nevis uz kaadu oficiaalu avotu FFH. Taa kaa varbuut es vienk lieki organizeeju paniku :D Bet principaa mums ir silts ieteikums forumos uzmaniities no 1000+ swordsmenu un 100+ katu jocinjiem, ja FFH ir 21x21.

Link to comment
Share on other sites

blin veelviens ffhaietis naak virsuu un pirmais jau 1 croplandu bik izhkaidija :(

bencik:Bet tu veiksmigi tiki ar vinju galaa, skatos prisonerus savaaci :D Ja tev tur baigi karsti iet varu kaadus 200 phalanx nosutiit :)

risks: nop tas bija parastais attack vnk gribeeju kautko dariit lietas labaa un tapeec kko sabuuveeju.... un tas 1. vairs ar neuzbruuk taakaa jaacer ka feik traukseme

Edited by RiSKS
Link to comment
Share on other sites

Sveiki.

Klau mosh sākam karot ? Varbūt pietiek fermot un sākam slānīt kādu? Piemēram drīz būšu iznīcinājis alianci Dark. Un metu acis uz CF1 alianci, bet nu tur man toč vajadzēs palīgus. ko sakat ?

P.S. kas bij jaacelj lai vareetu izveeleeties pa ko bliezt ar katapultu ?

Edited by Orc
Link to comment
Share on other sites

Paskatiijos un skatos ka vinji ir izpletushies pa visu karti, gan juusu galaa ir gan manaa galaaa ir . Man svariigi buutu , kad es klopeeshu 2 kas ir pie manis, lai paareejie nesuuta papildspeekus, jo ja atsuutiis kaads lielu papildspeeku tad man buus dupiitii :)

P.S. ok shodien es off, jaadodas uz muguras operaaciju, wish me luck, riit buushu atpakalj ar sashuutu muguru :) ( nekas tragjisks )

Link to comment
Share on other sites

Taatad dzeki tikai mieru. Mums nevajag karinju ar kaut kadaam suuda alianseem. Patlaban ir lielaaka probleema FFH. Runaju ar Kronic un vins man peikrita, kad taa vairaak turpinaat nedriiks. Tas kad vinji naca virsu ar bounty attack veel bija ok, bet nu jau vinji saak izmantot catas, kas galiigi nav ok. Plaans nakamajai nedelai ir dabuut sev normalu defensu ciema. Mees nevaram uzbrukt veel FFH, jo mums tas nav izdevigi, tachu ar labu aizsardziibu mees varam dot prettriecienu. Kaut vai corsed tikai iznest ar 10 axeman + 5 catas armiju. Ja butu staveejushi kaut vai 100 phalanx viss buutu savadaak. Noteikti lai katram ciemaa ir vismaz 30 scouti, vismaz, jo noteikti pirms uzbrukt muus skautos. Ja vinji to nedariis nozimee, kad mums ir laba iespeja atlaut vinjam uzrauties :) Tie speletaaji, kas atrodas rank augshgaala buvee arii offensive unitus, jo tie mums noderees, tachu noteikti, katrs buvejiet defensive unitus un sliktakaja gadijumaa suutiet. Mans plaans ir pavisam vnk apskataties kartee tadu koordinati -350 /-344 . Tas ir cropper 15 field +150 % bonuss ,+ apkart veel ir 4 oazes ar crop. Tas nozimee kad sheit var taaaadu armiju tureet, ka prieks. Ja nemaldos crushy jau ieminejas par shaadu variantu. Jaaa tas atrodas dirsaa taalu, bet taa buutu perfekta vieta, kur seivot unitus. Kada dala armijas varetu tupeet majas, bet visus lielakos defense unit krajumus mees varetu sleept sheit. Un kad pienaaks tieshaam slikti laiki, mums buus def sakraats kad tik turies. Taa gan ir tada mana maza ideja, gribetos dzirdeet ko parejie gudrinieki te doma(es domaju cilveki, kadm ir pieredze travian).

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

:) Tie speletaaji, kas atrodas rank augshgaala buvee arii offensive unitus, jo tie mums noderees, tachu noteikti, katrs buvejiet defensive unitus un sliktakaja gadijumaa suutiet. Mans plaans ir pavisam vnk apskataties kartee tadu koordinati -350 /-344 . Tas ir cropper 15 field +150 % bonuss ,+ apkart veel ir 4 oazes ar crop. Tas nozimee kad sheit var taaaadu armiju tureet, ka prieks. Ja nemaldos crushy jau ieminejas par shaadu variantu. Jaaa tas atrodas dirsaa taalu, bet taa buutu perfekta vieta, kur seivot unitus. Kada dala armijas varetu tupeet majas, bet visus lielakos defense unit krajumus mees varetu sleept sheit. Un kad pienaaks tieshaam slikti laiki, mums buus def sakraats kad tik turies. Taa gan ir tada mana maza ideja, gribetos dzirdeet ko parejie gudrinieki te doma(es domaju cilveki, kadm ir pieredze travian).

mana armija jau glabaajas ieksh alea1, croppers kas pieder vienam no AC, kopaa man jau ir ap 400 phalanikiem, 30 thunderiem, 70 zobenviiriem, 30 haidukie, un 10 katas

Link to comment
Share on other sites

Nu mees varetu uztaisiit pashi saveejos kraatuviiti :) Vienigais miinuss baigi taaalu, bet tas taalums dod droshiibu. Es ja godigi nezinu, kas ir labaak, man liekas bliezhu tur aughsaa ciemu un viss man suuta nepartraukti resursus kaut vai pa 750 un viss buus bumbaas :)

Ir jaizvertee vai shie 150 % + 4 crop oazes atmaksasies ejot taadu dzela gabalu ...

Vincister tev var sutiit armiju uz tavu 15 croperi ?

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

nu manas domas ir tadas ka tas ir paaraak taalu, labak turiet to kada 15 kroperii kas ir centraa vai netalu no taa, kaut vai bijushaa mezazvera 15 kroperii, bet vieniigais turiet tur dafiga skautu, jo man liekas ka neviens sakarigs speletajs neuzbruks ciemam pirms tam to nenoskautojot, a ja jums tur bus daudz skauti, tad shis nekad nenoskautos juus. un veel ja jums tas defs bus dirsaa taalu, tad ja nu bus kadi mesli, tad jums ta armija naks dienas majas un tas jau var nebuus glabinsh jums.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...