Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Oooo atradu Crushy tu esi tas, kurs man visu laika suuta spearmanus :D Atceros, kad atllavu tev kaadu laiku kadu pariiti patureet, bet tagad jau 2 nedelu man staav gandriiz 150 spearmani, ko man dariit ar vienim, vinji kad piedzeraas izdemole manu ciemu un izvaro manas sievietes :( Mans alus bruuzis ir iztukshots un paartikas veikali iet uz beigaam ! God dammit palidzi man :D

Link to comment
Share on other sites

mosh kads varetu man atsutit resursus??

kordinates: 79 183

butu baigi forshi ja varetu atsutit lumber 1000 clay 1000 iron 1000 un crop 1000!!!!

var jau ari mazak!

Bushu ahuna pateicigs!

PS: esmu riktiga pimpi!

velviens pieradijums ka alkahols negativi ietekme...

Link to comment
Share on other sites

:D

nu karo4e vins man gandriz lidz 0 iznesa otro ciem :D lol

:superlol:

Bet vai tad ar catam uzbrukt driskt FFH aliance ?? :D

un ja kas i hate him!! :D:blelohs:

He mast :axe:

laikam shi ir vieniiga pozitiva lieta ka neiemetu aci foruma pirms registrejos jo mani ffh netrauce lai gan viens ir uzradies : labojus nu jau 3 mau*** saradushas tuvuma :thumbsdown: bet vismaz tuvakaas nedelas laika ja neuzbruks ar katapultam tapat ka tas pidars kas man sez kakla neko nevares nopizdot ! :D:mIm:

Edited by blacKnight
Link to comment
Share on other sites

Karoce tiem kam ir problema ar tiem muzigajiem uzbrukumiem, saku no pieredzes, es savacu normali daudz cubarissus, apsitu vinjam pusi armijas uzbrukuma un kops tas dienas vinss nav nacis pie manis vispaar... Ja vajag ari varu ko sutiit paligaa, tikai ciems pirms tam ir atiecigi jasagatavo ;)

Link to comment
Share on other sites

;)

techa ne jau ta tas bija domats ta ,pagaidam man poh ka man uzbruk jo nevienC neko nav varejis nopizdot ka vienreiz 29 crop.. bet

http://s6.travian.com/berichte.php?id=8053266

http://s6.travian.com/berichte.php?id=8052525tie ir si briza pedejie ,labakais jau nak no riita :pizdiblee:

vnk saku domat vai piemeram nevajadzetu apsvert iespeju ka ja saksies sis kars starp shiim aliancem ,vai nevajadzetu nogaidiit un pedeja briidi dot triecienu ffh embasy turetajam,vai cilvekiem no vinju aliancem ! ,jo tomer FFH ir pilniiga skabarga dirsa!! :pizdiblee: tpc varbuut butu iespejams apspriest taktiku ja shis kars saksies jo tas ari man lai cik talu buutu palidzetu,vismaz zinatu ko buveeet,armiju un vis lai var reinforcment sasutit! ,nu protams katram jau savs viedoklis :unsure:

Edited by blacKnight
Link to comment
Share on other sites

:whistling:

Lai saaktos kars pietiek, kad abi diplomaati viens otru parprot, un viss notiek :) Es ceru, kad starp viniem izcelsies kars, jo taktika Skaldi un Valdi, ka to izmantoja vaacu krustneshi 13 gs. Latvija, muusu gadijuma darbotos perfekti. -AC- pashlaik ir jaizvairas no jeb kaadiem lieliem uzbrukumiem un kaa saciit jasak janotie nedaudz zem zemes un jaapskatas, kaa lautinji viens otru nonicinaas :)

Es domaju, kad nekas nesaaksies, ja nu vienigi, kaads nav loti personiski aizkaitinaats...

Link to comment
Share on other sites

Jo ilgāk FFH blatos publiskajos forumos, jo vairāk sekotāji apvienosies. Un tad viņiem ir kranti. :)

Galvenais lai nenoslēdz starp allianču allianču alianci - uh kā sanāca :) Piemēram ja uz s4.com Phoenix noslēgtu allianci ar GO, LW, SIberia un Leg un RAG - tad tur nekas vairs nenotiktu :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...