Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

es vislaik spēlēju caur savu mobilo, starpbrīžos starp lekcijām vai arī lekcijas laikā iekšā ielogojos skolas wi-fi un ar jaunāko operu viss notiek taisni tāpat kā ar datoru (nu, man ir touchschreens, kas vēl pamatīgāk visu pavieglina ;) )

Link to comment
Share on other sites

:D

Un tad man ir jautaajums vai shii alianse ir tjipa prieksh rookie? Vai pilnigi atsevishka neatkariiga alianse. Mans viedoklis ir pavisam vienkarsh labakie no abaam alianseem ir LV un tie, kas veel netiek LV tusejas LV II. Es vnk neredzu jeegu attistiit abas alianses, jo labaak 1, bet tada kuru respekte.

Tatad man risinajums tos kuriem pop ir mazaks LV aliansee transportejam uz LV II, un taa turpinam kameer visi playeri buus panemti LV (shaubos vai ta buus).

Un tagad pasakiet luudzu nesakiet, kad juus gribat taisiti divas viduveejas alianses ? Luudzuu... :D

Link to comment
Share on other sites

Meklēju cilvēku - sitteri, kas varētu paspēlēt ar manu akauntu pa sestdienu un svētdienu. Viss kas ir jādara, tas ir jāattīsta resursu lauki un ja tam nepietiek resu, tad var apgreidot blacksmith uz 3lvl, un tad var arī stalli uz 3lvl attīstīt.Troopus, nekādā gadījumā nevajag celt! cranny arī nevajag celt, man tā pat neviens neuzbrūk. Tātad tikai resursu lauki, vai blacksmith un stallis. Lumberam, clayam un cropam ir 25%, ironam nē. Par sitteri gribu pieredzējušu spēlētāju. Ja nu vajadzēs, tad varēšu atlīdzināt ar resiem.

Link to comment
Share on other sites

Tatad man risinajums tos kuriem pop ir mazaks LV aliansee transportejam uz LV II, un taa turpinam kameer visi playeri buus panemti LV (shaubos vai ta buus).

Un tagad pasakiet luudzu nesakiet, kad juus gribat taisiti divas viduveejas alianses ? Luudzuu... :D

bencik nu kas tu nesaproti? tad, kad vincisters spēs visus uzņemt visiem pops jau būs 500+. tu padomā kādu lvl embassy tur vajag lai visus uzņemtu. un padomā kāpēc visām stiprākajām aliansēm ir sadalīšana.

Link to comment
Share on other sites

OKey krutakaa, ne krutakaa, bet vai tas nozimee, ja LV II ir stipraaki chuubiji, vinus parliek uz LV vai taa nedariisim. Kaut vai piemers par shakaali, man kaimimns nun attistiijies labaak par dazhu labi no LV :)

Un man liekas, lai varetu aptiriit crany vajag heroe. Shonakt vienam jefinjam izdevas dabuut nedaudz resursu, lai ari mani cranny nosargaaja 100 % visus resursus :( Pirmais uzbrukums man ar heroe, lidz tam pa nullem gaajaa :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...