Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kāpēc tika atcelts allie ar [s&S]? Viņi taču ir stipra alianse, pirmajiem diviem spēlētājiem ir apt pāri 400populācija. Man vnk pizdi laikam būs :DD Man nav ko apzagt, tāpēc ir doma apzagt alianci TRR, bet viņiem ir allie ar daudzām mūsu aliancēm, tai skaitā bijušo [s&S] un tāpēc, ja es uzbrukšu TRR, viņi iespējams prasīs palīdzību no [s&S], kas man ir diezgan tuvu un tākā mēs atcēlām ar viņiem allie, tad gan jau viņi arī palīdzēs TRR... Es tagad domāju uzbrukt vai neuzbrukt. Nav vispār citus jēgas zagt... 20ciemus esmu izķemmējis pa 3 reizēm un visas reizes pa 0000.

Link to comment
Share on other sites

:DD Man nav ko apzagt, tāpēc ir doma apzagt alianci TRR, bet viņiem ir allie ar daudzām mūsu aliancēm, tai skaitā bijušo [s&S] un tāpēc, ja es uzbrukšu TRR, viņi iespējams prasīs palīdzību no [s&S], kas man ir diezgan tuvu un tākā mēs atcēlām ar viņiem allie, tad gan jau viņi arī palīdzēs TRR... Es tagad domāju uzbrukt vai neuzbrukt. Nav vispār citus jēgas zagt... 20ciemus esmu izķemmējis pa 3 reizēm un visas reizes pa 0000.

Isteniibaa man nav bijusi nekada saskarsme ar sho aliansi, un ja vinji nemaak tureet vardu, un uzbruuk, tad pashi vainigi :)

Link to comment
Share on other sites

Dear Skam

Some enemy alliances are infiltrating players villages and destoring their accounts....presumably to players whose passwords = ID Name. Please warn members of your alliance to make sure your their passs are different (change through profile). Enemy alliances, once into a village, could change the password and prevent you getting back in. They could also steal your resources when your backs are turned...by sending them to their own villages (possibly getting players shut down for sending too many resources in one day...but what would they care!).

Check out what they did to Oberon! His alliance was warring with =TH= at the time

I chose to tell you as Oberon was a leader, and you not being leader should make your account more secure...as it is believed they had been reading his emails to other alliance members before destroying his account.

Offical complaints are being sent to Travian Administration

Please tell as many people as you can so that their game is not ruined.

Link to comment
Share on other sites

fuck, fuck, fuck.

eh, vakar ap kādiem desmitiem aizsūtīju savus 50 clubbus tīrīt ciemus, mierīgi skatos filmu un vēlāk eju gulēt, no rīta pieceļos, ierubīju mobilajā caur wi-fi travian un skatos brīnumu lietas - resursi aizdomīgi maz un, pats trakākais - nav armijas :o es satraukts skatos reportos un redzu, ka pirmo reizi biju aizmirsis pirms gulētiešanas noseivot savu armiju (pirms tam KATRU vakaru to biju darījis). kā arī pietam man jau kādas 4-5 dienas neviens nebija uzbrucis. un šeku reku mans jaukais kaimiņš no DOOM alliances izdomāja, ka jāizmēģina uzbrukt man tieši tad. nebija uzbrucis tik sen, bet kā viņam izdevās noķert to īsto brīdi, kad biju piemirsis noseivot, vai nu šausmīga haļava vai nezinu, kā, scouts man bija ciemā, tā ka noscoutot nevarēja. bet katrā gadījumā rezultātus varat vērot šeit - http://s6.travian.com/berichte.php?id=2053875 , eh var redzēt, ka viņš iet virsū ar pilnu armiju, jo kā nekā sūta daudz clubus, paladinus kā arī hero, cerot uz exp. pirms kāda laika man viņš bieži uzbruka, tad pārstāja, jo saprata, ka vislaik pa nullēm izgāja cauri un pietam mani troopi bija veiksmīgi vienmēr noseivoti. kā viņš varēja zināt, ka šoreiz būs mājās?

tātad mani dārgie 50 clubi bye bye, tagad pilnīgi vairs negribās spēlēt.. besī ārā. laikam pacelšu pāris dienas tikai resursus un tad atkal sākšu būvēt armiju, kā arī tagad ceļu 3. cranny līdz 10. lvl. lai viņš iet ieskrieties.

Link to comment
Share on other sites

ar vienu scoutu var redzēt, vismaz man tā ir bijis. ā, es laikam sapratu, kā tas viss notiek. ja tevi scouto ar vairāk scoutiem kā tev ir ciemā, tad tu neko neredzi, bet, ja tevi scouto ar mazāk scoutiem, tad tie tiek nosisti. tagad skaidrs viss, kā viņš to uzzināja, es vienkārši parasti tikai vienu scoutu taisīju, tad jau laikam jātaisa vairāk :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...