Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Novi, atkal iebrauci miinusos? :) Tak uzbliez vairaak croplandus, lai crops stundaa naak vismaz uz pusi tik daudz, cik naak paareejie resursi. Paskatiishos cik taalu tu man esi un meegjinaashu kaut ko aizsuutiit, ar noteikumu, ka tas tiks izmantots croplandu celshanai. :thumbsup:

EDIT* Aizsuutiiju tev 200 cropu. Nav daudz, bet tikko sho to saceelu un vairaak vienkaarshi nav. :unsure: Psc, 12 stundas vilksies chalji. :slap:

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

nezinu :/ laikam vajadzēs dzēst veco akkauntu un taisīt jaunu - man apkārt ir 4 no Lordiem (kuri tagad saucas vai nu DOOM vai Legion). kirdiks man jau visu laiku ir, jo viens nāk virsū patstāvīgi. bet tam visam plusā sapratu, ka man tomēr vairāk ar romiešiem patīk spēlēt. vienlaicīga lauku+būvju iespēja tomēr rox.

Link to comment
Share on other sites

Atgadinajums visiem, kuri ir LV aliansee, sodien ir nodevu diena, tas nozimee, kad pa 200 no katra resursa suutam vincisteram !!!

Un tikai nedirsh, kad jums nav pa 200 no katra, taa ir smiekliigi maza sumaa :D

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

aiziet , peec 3 h bus klaat , bet vai tad viņš neteica lai sūta tie kas vēl nav aliancē?

@c Bencik

Nu protams tie arii suuta, bet vinus visus jau nevar sadabuut rokaa, tie kas ir LV aliasnee mees visus zinam un no tiem buus vieglaak izspiests naudinju :D

Un ja juus labi parekinatu ja kaut vai 30 cilveki aizsuutiitu pa shiem resursiem, vincisteram uzreiz buutu iespeja next embassy pacelt. Respektiivi pa 6k no aktra vinjam buutu klaat, un avrbuut pat vel kadam embassy lvl sanaaks...

Protams nakamnedelj shii nodeva palieliansies, jo mees visi kluusim krutaaki, un bagataaki un arii embassy prasiis vairak.

Ceru uz juusu sapratni !

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

vai tik mēs tulīt visi nesasūtīsim resursus un viņam warehouse būs pilns? nav labāk sūtīt vienkārši vienu reizi nedēļā, kad iegribās, bet, ja nebūs aizsūtīti vienu reizi nedēļā, tad brīdinājumu, sakrājas 3 brīdinājumi -> bye, bye.

[EDIT] 200 200 200 200 nosūtīti Emburgai, pēc 4 stundām būs klāt :)

Edited by r&r
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...