Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu esi informēts ka to ko esi ielicis offeros nosper?

var mainīt uzreiz, lai resursi ienāk pēc uzbrukuma, ieguldīt upgreidos, pēdējā brīdī pasūtīt armiju(kas gan nav labi jo nākošajā raid reizē tos nositīs)

un 7 cranny nav nekas, esmu būvējis vēl vairāk tieši lvl1 cranny, kura izmaksas pret noslēptiem resursiem ir minimālas.

Link to comment
Share on other sites

nē, es esmu romietis.

grrr, tad man jāuzceļ laikam 10 Cranny. ja sāks iet virsū ar catām, dzēsīšos ārā nafig.

EDIT: ja vien es paspētu uzcelt otru ciemu, man ir viens settleris, kurš pie bencika jau kādas 3 ned. sēž.

Edited by jonass
Link to comment
Share on other sites

Tieši tā! Es ar savu 2. acc piecu dienu laikā esmu uztaisijis 60clubswingerus un fermas laupu kā traks, bet beginners protection ir beidziet tikai kādai 1/8 no fermām man apkārt, bet pagaidām ar to pietiek pilnīgi. Nezinu kā citiem, bet man tas jau ir daudz un apstākļi te ir burvīgi atšķirībā no mana 1. acc, kur man nav vispār nevienas fermas pat lielos attālumos.

p.s. es nelietoju goldus ;)

Link to comment
Share on other sites

treshais ciem, es naaku!

Settlers under way

Lielvircava Founding of a new village (35|145)

troops 3 Settlers

Arrival in 24:06:38 hrs. at 00:46:10 o'clock

jedzigu 15 cropperu apkart nebija, tadelj pakjershu 9 cropperi, bus japietiek.

Link to comment
Share on other sites

Mani ar saak leenaam dauziit lejaa.... No skolas atnaac. 2 croplandi jau down.... Suudiigi ja ar 700 axemeenjiem uznaak virsuu.... vakar nevainiigi noskautoja un atbraucot maajaas paarsteigums ar paaris (tieshi 1 lapa uzbrukumie) un tagad peec 45min ( spriediet pashi mums starpaa ir kautkur 7 kubicinji) man veel ar paaris katapultaam bleizh virsuu :/// nu neko redzees ko vinsh teiks vai domaa mani galiigi nonest vai padariit mazaaku.... labi ka vismaz 2. ciems ir tad to buus jaabliezh aaugshaa---------Suutiet resus uz angaaru-- barakas ir augshaa taatad resus ganjau kkur noikshu :)------

Link to comment
Share on other sites

novijas tad nu gan.... Man, piemēram, s4 clay pit uz 14lvl jātaisa 34:26:40 un tas ir ar maksimālu main building leveli(20).

A vot kas reāli, reāli sūkā ir tas, ka es s4 uztaisīju taisīties kkur 300 praetus un tad man viņi taisījās kkur 25min viens. Es tagad barakas esmu apgreidojis uz 18lvl un tie atlikušie 200 turpina taisīties ar veco laiku! Besīigi!!!! Vot man bija jāgaida vairāk kā 200h pašā sākumā

Link to comment
Share on other sites

http://s6.travian.com/spieler.php?uid=4704

es domaju vairakiem no jums ir bijusi problema ar so speletaju, tapec tagad ir doma dariit ko lietas laba...

sadarbibaa ar http://s6.travian.com/spieler.php?uid=88 ir doma apturet strk armiju ;)

ok,

looking good.

now we have to get members together who are able to reinforce you.

ask all your friendly neighbours and the ally members

(but only those who can reinforce you in less then 8 hours)

1.how much def troops they have availible and

2.how long it take from their to your village.

the idea is to get all troops into your town at nearly the same time.

Link to comment
Share on other sites

labprat palidzetu, bet man lidz tevim ar phalanxiem jaiet 15 stundas, kas ir chut chut pa daudz. ta butu varejis 210 phalanxus piedavat.

lai jums veicas ar vinju iznicinashanu, man vinsh ari agrak trauceja ar veco accountu, bet minimali.

Link to comment
Share on other sites

http://s6.travian.com/spieler.php?uid=4704

es domaju vairakiem no jums ir bijusi problema ar so speletaju, tapec tagad ir doma dariit ko lietas laba...

sadarbibaa ar http://s6.travian.com/spieler.php?uid=88 ir doma apturet strk armiju ;)

ok,

looking good.

now we have to get members together who are able to reinforce you.

ask all your friendly neighbours and the ally members

(but only those who can reinforce you in less then 8 hours)

1.how much def troops they have availible and

2.how long it take from their to your village.

the idea is to get all troops into your town at nearly the same time.

Labaak nav reinforcment sasutiit ? Teikshu taa pagaidaam mums vajag vismazaak saaks kaut kaadas darbiibas pret ffh, ja vajag varu tev 100 pxalanh nosutiit, der ?

Link to comment
Share on other sites

vai uzbrucējs skauto?

Ja neskauto - tad sūtiet iekšā no visām pusēm reinforce - cenšaties taimot - tā lai ienāk aptuveni vienā laikā.

Ja skauto - iesūtiet skautus - ja viņa skauti apmirs, tad dodu vismaz 65%, ka viņš neuzbruks - vismaz tam ciemam, vismaz tajā dienā. Ja uzbruks - tad ne ar katām.

Vēl viena lieta - vai viņš nāk ar katām vienā vilnī vai vairākos? ja vairākos - tad ar cik lielu pavadošo armiju? vai ir starplaiki starp viļņiem - cik lieli ? doma - iesūtīt pietiekami defu lai atsistu nākamo viļņu catas - tas arī mēdz atsist apetīti.

vai uzbrukumam izmanto arī rāmjis - ja nē - tad viņš ir iesācējs un jūsu iespējas aizsargāties pieaug par būtiski.

P.s. aizmirsu pie iepriekšējiem maniem postiem pieminēt - vienā ciemā trenējiet tikai skautus (tikai vienā! un tur arī visus upgrades) - lai varētu skautot pretinieku un izmantot pret skautiem.

Link to comment
Share on other sites

ideja ir tada ka vins mani 2reiz diena raido, noteiktos laikos apmeram...

tapec es tagad atistu sienu un granarry lai varu daudz crop tureet un tad pirms vinja uzbrukuma sasutisiet man reinforcments un meginasim vinja uzbrukuma armiju apsist lenam

Link to comment
Share on other sites

tapec es tagad atistu sienu un granarry lai varu daudz crop tureet un tad pirms vinja uzbrukuma sasutisiet man reinforcments un meginasim vinja uzbrukuma armiju apsist lenam

Karoche es tev suutu visus savus phalanx, kaadi 120 buus + crop :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...