Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

palace var būt tikai viena un galvaspilsētā, rezidence var būt vairākas

ja ir viena otra nevar būt

P.S. neceļiet palace, ceļiet residence jo tā ir lētāka turklāt palace varēsiet uzcelt izdevīgākā vietā (otrajā ciemā kurš būs pie citiem)

Es jau buveeju palace jo es esmu pie visiem :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dzeeshu main accountu aaraa, neveelos buut ljoti laba ferma... Esmu ljoti aktiivi saacis speeleet ar it kaa saakumaa draudzenei paredzeeto accountu, bet vinja diezko iipashu interesi shai lietai neizraadija :thumbsup: Pie jums tuvumaa es noteikti tagad neparkoshos, jo man ir ljoti daasni kaiminji, kuri ljoti grib daliities ar mani resursiem.. :10cm:

Mans otrs account names ir Laurinja, kordinaaties atradiisiet pashi..

Link to comment
Share on other sites

:( laigan megjinu uzcelt armiju mans records ir 10 karaviri un hero,jo viens kretiins visulaiku uzbruuk un visus apsit,nevaru attistiit to armiju jo ka kads karavirs paradas ta shis ir klaat <_< nu nekas gan jau kko izdomashu :D

suuti visulaik vinjus rom kad uzbruuk...

Link to comment
Share on other sites

eh, beidzot labi iet :)

tagad esmu tas ļaunais papa, kurš scouto visus kaimiņus un tiklīdz viņiem parādās armija, dodos apsist, laba sajūta būt šoreiz tam sliktajam ;)

pietam man ir viena laba ferma, kura man katru dienu dod kopā kādus 10k resursus (čalis ar 225 pop un kādu 2000 cranny, kopējais warehouse 5000, tā ka regulāri viņu aptīru un kārtīgi nesu resursus mājās), pietam vēl pāris tīri labas neregulārās fermas, tā ka iet zaļi, 'pēc pāris dienām būs jau residence lvl 10 un tad jau sākšu celt settlerus.

kā arī es tagad esmu viltīgs, pirms kādai fermai uzbrūku, viņu noscoutoju, un, ja armija neatnāk ar pilnām rokām mājās, tad izrēķinu, cik viņam liels cranny, kad to izdaru, tad vienkārši pirms domāju par uzbrukšanu, noscoutoju, ja ir pāri cranny - uzbrūku, ja nē, tad nesūtu savējos tālajā ceļā.

Link to comment
Share on other sites

:)

tagad esmu tas ļaunais papa, kurš scouto visus kaimiņus un tiklīdz viņiem parādās armija, dodos apsist, laba sajūta būt šoreiz tam sliktajam ;)

pietam man ir viena laba ferma, kura man katru dienu dod kopā kādus 10k resursus (čalis ar 225 pop un kādu 2000 cranny, kopējais warehouse 5000, tā ka regulāri viņu aptīru un kārtīgi nesu resursus mājās), pietam vēl pāris tīri labas neregulārās fermas, tā ka iet zaļi, 'pēc pāris dienām būs jau residence lvl 10 un tad jau sākšu celt settlerus.

kā arī es tagad esmu viltīgs, pirms kādai fermai uzbrūku, viņu noscoutoju, un, ja armija neatnāk ar pilnām rokām mājās, tad izrēķinu, cik viņam liels cranny, kad to izdaru, tad vienkārši pirms domāju par uzbrukšanu, noscoutoju, ja ir pāri cranny - uzbrūku, ja nē, tad nesūtu savējos tālajā ceļā.

Galvenais atceries tev apkaart buus vajadziigi arii draugi :)

Link to comment
Share on other sites

+25 kādam(iem) resursam(iem), atkarīgs no oāzes, bet to laikam var redzēt pēc zīmējumu. tipa ja tā oāze tāda klinšaina un nekā cita nav tad būs tikai +25% iron, a ja tiem akmeņiem klāt piezīmēts vēl mežšs tad būs arī wood +25%. nu domāju saprati. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

sorry par dubultpostu, bet šādu prieku es negaidīju, taks es parādīšu tikai divus reportus un jums būtu jāizsecina pašiem, ko es darīšu turpmākajās dienās aktīvi. pietam man līdz tam čalim ar thunderiem jāiet zem 7 minūtēm :D

http://s6.travian.com/berichte.php?id=4556639

un šādi vēl sekos daudzi, daudzi - http://s6.travian.com/berichte.php?id=4557346

Link to comment
Share on other sites

tas čalis jau kādu nedēļu nav aktīvs (kādas 4 dienas mīzu noscoutot, tad mans kaimiņš to izdarīja), spriežot pēc resursiem, kāds viņu arī reido, bet nu ar tādu populāciju resursi jānāk 1000+, tā ka man ar atliks noteikti kāds gabaliņš. tikai jācer, ka viņš neizdomās pēkšņi atkal sākt spēlet un atriebties saviem reidotājiem :D

pietam šis čalis mani spēles sākumā vislaik reidoja, atriebība ir salda :)

Link to comment
Share on other sites

http://help.travian.com/index.php?type=faq&mod=346

nu man liekas, ka mūri reāli ir vērts celt tikai vēlāk, kad jau ir liela defense armija, labāk investēt resursus jaunos karavīros.

tur ir rakstīts ka 8lvl 22% klāt defensam , tas nozima ja man ir 50 phalanxi tad ja man uzbruks būs itkā 60?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...