Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

fakfakfakfakfakfka blin atkal es sataisu suudus.... Teddy man tev jau 2x jaasaka piedod :( blaaaaaaad

main building vispār var pa jaunu uzcelt?

hehehehehehehehehe Smieklīgākais ir tas, ka es tos FFH sajaucu ar CF, kas mums sūtīja tos feik uzbrukumus.

Ar viņu diplomātu vai ko tur es runāju, viņš teica, ka uzbrukumus vairs nesūtīšot.

Link to comment
Share on other sites

:( blaaaaaaad

main building vispār var pa jaunu uzcelt?

hehehehehehehehehe Smieklīgākais ir tas, ka es tos FFH sajaucu ar CF, kas mums sūtīja tos feik uzbrukumus.

Ar viņu diplomātu vai ko tur es runāju, viņš teica, ka uzbrukumus vairs nesūtīšot.

PALDIES!!!!!! Smiekliigaakais buus tad, ka sarunaashu ar vinjiem lai tev smuki nahrinizeee, jo tev smadzenes nepietiek.... Labi ka vismaz settlerus paspeeju aizsuutiit prom! Juus nesatraucaties, man ir gaidaami vel nieka 8 uzbrukumi ar katapultaam, tapeec noteikti dziivoshu zaljaa pljavaa... Kas attiecas uz traffica forshajaam katapultaam, tad iespraud vinjas sev labi dzilji

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

Palīdzi mums visiem sūtot resus uz mūsu jaunajām pilsētām ap 13|30

Cel aizsardzības armiju, ko varesi sutīt kā reinforcements

Un turpini spēlēt, nekas drausmīgs nav noticis.

Link to comment
Share on other sites

īstenībā diezgan muļķīgs jautājums, bet kā var kādam nozagt resursus. Ir kaukādi speciāli ''vecīši'' tam paredzēti, vai pietiek ar karavīriem?? tuvumā ir pāris mazi ciemiņi, kurus varētu nedaudz aptīrīt, lai varu ātrāk attīstīties.

Link to comment
Share on other sites

palace var būt tikai viena un galvaspilsētā, rezidence var būt vairākas

ja ir viena otra nevar būt

P.S. neceļiet palace, ceļiet residence jo tā ir lētāka turklāt palace varēsiet uzcelt izdevīgākā vietā (otrajā ciemā kurš būs pie citiem)

Es neredzu, kā man ir izdevīgāk celt palace savā ciemā pie citiem LV, ja ciemu ar palace iekarot nevar. Tad sanāks, ka mans provinces ciems, kuru es tik ilgi kačāju, ir brīvs iekarošanai, turklāt tas būs vājāks, jo kaimiņos nebūs ally. Es domāju es savā pašreizējā ciemā taisīšu palace un tad dibināšu atvasinātu ciemu pie pārējiem LV.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...