Jump to content
GIGN Forum

ģenerālplāns Ost


vincister
 Share

Recommended Posts

tātad sāk tuvoties tas brīdis kad veido otros ciemus, lai šis pasākums būtu efektīvāks jābūvējās kaut kur kopā. cyclops jau to lieliski dara un tā kā tajā vietā ir lielākais mūsējo īpatsvars, kurš tikai palielināsies, tad visi veidojam savus otros ciemus rajonā pie bencik, skam un shakaalis

vispārīgi ir noteikts ka jāvācās tur, tas būs tāds kā latviešu spots

par resursu sagādi otrajam ciemam nav jāuztraucās ka tālu, jo visi tur esošie mūsējie palīdzēs uztaisīt, normāls boost sanāks :)

Papildināts, skatīt te

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Es suutu suutu , jo es esu vina sitters un man vieglaak zinat ko vajag suutit lai neaizsuutu pa daudz , pats es nemsu vai nu x11y31 vai ari x14y30 , nebuus cropp lauki , bet vissmaz tuvu manam accountam un buus vieglaak un atraak suutit un defens buveet , bet to es grasos dariit kautkur peec divdesmita datuma , jo tagad man ir intensiva fermas meklesana , jo visi apkaart ir vai nu alliance vai naps ;).

Edit: Nav jau noteikti nemt kur daudz cropp lauki , jo apkaart ir savejie :).

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

x11y31 vai ari x14y30 , nebuus cropp lauki , bet vissmaz tuvu manam accountam un buus vieglaak un atraak suutit un defens buveet , bet to es grasos dariit kautkur peec divdesmita datuma , jo tagad man ir intensiva fermas meklesana , jo visi apkaart ir vai nu alliance vai naps ;).

Edit: Nav jau noteikti nemt kur daudz cropp lauki , jo apkaart ir savejie :).

Nuu mums te ir riktiiga miera osta :D

Link to comment
Share on other sites

Man liekas es jau jums esmu apnicis... BUT READ DA FCKING RULES!!!!!! Ja esi sitteris driiksti suutiit 1:1 resursus, protams, ja tev tas viss ir uz otra accountu nav probleemu.... Un ja izdzees sitteru, tad driiksti vinjam kaut ko suutiit tikai peec 48h....

EDITED:

To bencik: Skama quote

Es suutu suutu , jo es esu vina sitters un man vieglaak zinat ko vajag suutit lai neaizsuutu pa daudz

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

nu re jau 7 mūsējo ciemi atrodas ap 13 | 30

post-6267-1198069572_thumb.jpg

tagad uzdevums ir izvērsties tajā rajonā no 13 | 30 līdz 17 | 20

uzdevums savus otros ciemus būvēt tur! trešos, ceturtos un pārējos ja gribiet variet būvēt ellē ratā prom, bet šis mums būs labs koncentrēšanās punkts tapēc vismaz otro ciemu jābūvē te. Atgādināšu ka otrs pluss šim plānam ir ka mēs varam ātrāk palīdzēt uzbūvēt ciemu jo ir daudz mūsējo apkārt.

Vestiena (17 | 20) ir mans galvenais ciems, kurā attīstīšu "bezgalīgi" crop lai varētu barot armiju

P.S. sorry oddish, bet tavu ciemu neierakstīju jo vēl neesi iedevis nosaukumu :)

EDIT: Tā kā Oddish čīkst ka vajagot pilnu 7x7(iezīmēts ar sarkanu) piebūvēt, tad arī trešos ciemus būvējam tur. par 7x7 centru pieņemta oāze (13 | 30) pēc tam būvējamies pēc augstāk minētā plāna.

Link to comment
Share on other sites

Plāns nav peļams.

Bet es konkrēti nomudīju ar settleriem. Aizsūtīju savu 2. settler pie jonass, kurš atrodas 18 stundas prom no manis, un viņu nevar ceļa vidū pagriezt atpakaļ. Tā jau rīt no rīta būtu sūtījis savus settlerus uz jauno ciemu, bet tagad sanāk ka varēšu sūtīt viņus tikai rītdienas vēlā vakarā...

Tad kādu tipu man ņemt 6 4 4 4 vai 6 5 4 3. Esmu teutons, un pēc būtības man vajag vairāk koku.

Link to comment
Share on other sites

gauliem 4 5 3 6 (vairāk māls)

romiešiem 3 4 5 6 (vairāk dzelzs)

P.S. nezinu kas tev gludekli ir 6 4 4 4 un 6 5 4 3 (tipo apgrieztā secībā?)

Mjā, tur apkārt ir vai nu defaultais variants, vai koks 5, māls 3 (:(), dzlezs 4. labība 6.

Laikam būs jāņem defaultais...

14|31 AIZSISTS MAN!

Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...