Jump to content
GIGN Forum

Team Fortress 2


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

traffic man ir 6600 un iet ciešami tev čista kaut kas nav labi ar PC vai pašu spēli

vai kāds zin vēl kādu puslīdz jēdzīgu non-steam serveri? jo gamerx vienmēr pilns un outlaw liek tikai ctf_2fort (!!!) jā tikai vienu karti, pēc kādiem 4 raundiem man apnika to pašu rambāt

Link to comment
Share on other sites

vsp apr to, ka man kkas nav kā vajag ar videokarti es sapratu līdz ko iegāju cs un tad to arī forumā rakstīju, bet tad man teica, lai nokačāju refreshlock un tā tam esot jābūt, bet vēljoprojām nevarēju saprast, kāpēc mana jaunā videokarte 7600GS spēj pavilkt tikai par 20fps vairāk, kā iepriekšējā fx5200. No tās lapas, ko moby, tu man iedevi, nesapratu, ko tā no manis grib. Man nedalec, kas tajā tabulā attēlots. Reku skrīns.

EDIT: Es spēlēju techonet serverī - 81.198.186.122:27015

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

vai kāds zin vēl kādu puslīdz jēdzīgu non-steam serveri? jo gamerx vienmēr pilns un outlaw liek tikai ctf_2fort (!!!) jā tikai vienu karti, pēc kādiem 4 raundiem man apnika to pašu rambāt

tf2.snr.lv lai gan tu vakaros tikai spēle

Edited by lil_nigga*
Link to comment
Share on other sites

Īsti nesaprotu, kas man par lietu. Tiem, kas nespelē stīmā, jums kopējā statistika skaitās klāt, awardus izpildīt, un favorītus pie serveriem pievienot varat? Vismaz es visu laiku neko no tā visa izdarīt nevarēju, bet vienreiz beidzot cs spēlēt iegāju iekšā ar visu stīmu un tagad man tas viss notiek. Varbūt pats kko jaucu, bet bez stīma uzspelēt to spēli nevaru, lai gan pircis viņu tur neesmu.

Par pašu spēli, diezgan interesanta. Šodien kādās pāris stundiņas uzspēlēju. Vislabāk laikam heay un engineer iepatikās, ar spiegu mugurās durt arī forši. Spēlēju viņu gamerx serverī, tīmplejs varbūt nav tas labākais, bet var iztikt.

Link to comment
Share on other sites

ev, bet toč vajadzētu uzbliezt gign tf2 serveri! varētu popularizēt viņu Latvijā un mēģināt bīdīt kaut kādu teamplayu. nevajag tak uzreiz pamest cerības par Latvijas tautu kā egoistiskiem frageriem. un non-steam - tač Latvieši parasti ir pārāk žīdiski, lai pirktu kādu spēli (ieskaitot mani), vēlāk, ja būs pieprasījums, varētu pāriet uz steam versiju.

kā arī pēc grafikas uzlikšanas uz vājāku crashi man vairs nav bijuši nevienu reizi, tā ka viss okej - spēlēt varu.

Link to comment
Share on other sites

kā arī pēc grafikas uzlikšanas uz vājāku crashi man vairs nav bijuši nevienu reizi, tā ka viss okej - spēlēt varu.

Tieshi taa piekriitu :) Zini,kas pats suudigakaias, worms neizrada interese par speeli :D Nokachaaju non-steam(dammit), un es piem nevaru pievienot nevienu serveri, respektiivi kaut kur paspeleet :( Grafikas karte 6600gt, viss ir chikiniekaa :thumbsup: Eu a shitam ir spelee tada lieta kaa - console, man non-steam nav....

Link to comment
Share on other sites

Man reāli iepatikās spēlēt ar spiegu. Es parasti daru tā, ka vispirms pārvēršos par pretinieku un tad, kad esmu viņiem kaut cik tuvu, izgaistu. Paskrienu visiem pretiniekiem garām un tad no muguras šņikāju nost. Un aiz muguras paskriet toč vajag, savādāk galīgi tizli izskatās, ka savējais skrien atpakaļ no pretinieku bāzes un neviens pa viņu nešauj ^^

Link to comment
Share on other sites

Okei - man patīh Hevi kad blakus ir labs mediķis( ir labi mediķi un ir vienkārši mediķi - NEJAUCIET). Nenormāli patīk spēlēt agresīvi ar sniper un scout. Un patīk ņemt mediķi ja redzu, ja komandā ir kāds labs Hevi vai solder'i. Ā un es 90% gadījumos visus nenormāli vaksēju, un ja nevaksēju es reāli lamājos un visus nodiršu tik ilgi kamēr sāku vaksēt. Un ja vaksē mani ( lielākoties dēļ tā ka mani pastāvīgi novāc kāds kuram ir veicies ar debīlu CRITICAL šāviens raķeti granātu vai whateva - (es vispār uzksatu ka critical lodes ir jānoņem un jāatstāj tikai snaiperiem kā headshot, vai arī kaut kam tādam, kas liktu man nojuast, ka tam, pretinieku džekam, ir liela iespēja uztaisīt kritus)) es izeju no servera.

Jā csdm.gign.lv nomainīt uz tf2.gign.lv būtu svētīgi!

Ā un pirmais LŪZERIEM domātais softs arī gatavs

Link to comment
Share on other sites

tagad kad esmu kaut cik spēlējis varu teikt ka vislabāk patīk būt par mediķi un taisīt normālu atbalstu kādam heavy

ja mediķi ir pietiekami(kas gan ir ļoti reti novērojams) tad ņemu snaiperu vai pyro. heavy ņemtu ja droši būtu kāds mediķis atbalstam, jo heavy pārāk lēns lai pats izdzīvotu. ar pyro vēl bez mediķa var.

nu engineer ņemu ja kommandā nav neviena vai tikai viens (bet tas arī ir ļoti reti)

Link to comment
Share on other sites

nu baaaigi labs spēļuks, gandrīz visu laiku par mediķi nospēlēju gamerx serverī un lielāko daļu laika biju vienīgais mediķis komandā, ubercharge vai kā viņu tur, neviens izmantot nemāk tur, dakterstatui visu laiku virs 10k, karoche esmu sarkanais krusts :D

Link to comment
Share on other sites

ei tu nost...

nebiju ar pyro spēlējis gandrīz vispār :) 3min total. Tikko nolēmu prikola pēc paņemt pyro. Paņēmu viņu manuprāt neizdevīgā kartē - dustbowl - tur kur ir nenormāli šaurs un pēdējo spotu ir baigi grūti ieņemt. Izskrienu, pašaudos (pareizāk sakot - pametu uguni) ap stūri, nevienu īsti nenodedzinu un te pēkšņi mani hīlojošais mediķis uzliek ūbercharge. :) tāds haoss - skrienu uz priekšu un dedzinu pa labi, pa kreisi, visur pilns ar džekiem - vobšem nodedzinu BARU... skrienu tālāk - kaut kādam baram aiz muguras nokļūstu - sāku dedzināt un vienu brīdi bija pizdatijs skats ekrānā - 4 vai 5 degoši džeki mēģina kaut ko izdarīt, bet neko nevar jo ir stūrī un es viņus dedzinu. Kad beidzot tajā visā haosā mani novāca, es izrādās biju apvācis 15 džekus :) Mediķis man pateica, ka tas bija kūl :)

vobšem, spēlēju tālāk un man vēl 1x uzlika uubercharge - zašibis, kaut kādus 10 apvācu - arī totālā haosā.

beigās sanāca spēlēt 5min un dabūt 42 punktus :) 40 fragi + viens dispenseris un 1 teleport exits izrubīts. Afigenna :) Safočēju skrīnšotus. Kaut kad moš ielikšu.

p.s.

un kā tas pyro bļauj medic ir baigi rēcīgi :D kaut kāds eeeeaaaaa

Link to comment
Share on other sites

Forši :D

A ko nozīmē tas, ka čatā parādās, ka es saucu pēc mediķa, kaut gan es to nedaru? Kjipa kāds spiegs ir pārģērbies par mani un viņš pēc tā mediķa sauc? Un ko nozīmē tāds uzraksts - playing to:3 šitādu man rāda vienmēr, misijās, kur jānozog pretinieku koferis. Tas uzraksts ir ekrāna lejā,pa vidu.

Link to comment
Share on other sites

:)

kadu citu dienu ap 22 varetu uzraut

oi bija labs, es ar inženieri 30 pointus norāvu (25 killi). Gravelpitā B bija neieņemams :) Spiegi kaut kā maz nāca, tikai kādas 3 reizes. Šis domā, ka baigi viltīgs - uzliks sapperus man dispenserim un sentrijam un tad mani ar nazīti atvāks. Figu, es ar savu uzgriežņu atslēgu *hujakš* pa sentriju, *hujakš* pa spiegu, vēl pa 2 *hujakš* dispenserim un sentrijam un viss čībā.

Bet tas nebija tik kruta kā kad paņēmu heavy un vienkārši brutāli naturāli izšāvu VISUS. Odiņš mani cītīgi hīloja. Tajā gravelpitā uz B veicām masveida izciršanu. Izlecot no tā kreisā tuneļa tur visapkārt noobzori gaidīja ^_^

Bet tas nebija tik kruta kā kad paņēmu spiegu un (laikam dustbowl kartē, nu tur kur pirms sākuma uzbrūkošie stāv pie tādiem žogiem apakšā un izejot ārā pa labi ir māja uzreiz uz kuras parasti būvē sentriju) tur kur spotā pie bāzes parasti ir čupā kādi 3-4 sentriji un tikpat dispenseri, nomaskēties pa inženieri un likt entos sapperus. Man liekas man rekords bija kādi 8-12. Lielākā daļa jau nenostrādāja, bet bija tādi inženieri, kas uzskatīja par svarīgāku šaut mani un līdz ar to viņu celtos sūdus novācu.

Bet tas nebija tik kruta, kā kad paņēmu mediku un hīloju testu, kas bija heavy un mēs izvaksējām veselu pretinieku armādu. 16 pointus nopelnīju. Kad testu beidzot atvāca (tas bija tajā šaurajā kartē), es aizslēpos aiz sienas un 3 pretinieki (demoman, mediks un heavy) kas nāca pretī saņēma savu ikdienas devu ar "zāģi sejā". Heavy gan bija tāds niknāks un sāka griezties riņķī, bet es viņam skrēju riņķī un tik zāģēju. Vispār tajā kartē un šodien vispār es riktīgu bariņu izzāģēju :) tc_hydro aizstāvēju spotu 2reiz ar zāģi :) To kurš tāda apļa vidū un uz kuru ved divi tiltiņi.

vēl tik jādabū kāds ūberkruts moments ar snaiperi un demomanu :)

p.s.

edd - kādā vēl gamerx serverī, lol? Jāmočī ir kādā skandināvu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...