Jump to content
GIGN Forum

Team Fortress 2


macho
 Share

Recommended Posts

Nu nah Orange box man nevajag, nekad neesmu bijis HL fans... Bet team fortress, o jee taa speliite ieruleee, noteikti panemshu 2 dalju. Pats stulbakais, kad uz kartes staav 6 ls, bet tagad uz rokas 140 ls, nu respektiivi shovakar speelii neredzeet :( Bet rit panemshu paljubee :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

var jau ņemt tikai tf2 - 30$ (ar nodokli 35$)

protams, ja maks atļauj, izdevīgāk ir ņemt orange box - 50$ (kkadi 58$), kura ietver sevī hl2+ep1+ep2+portal+tf2

Link to comment
Share on other sites

jāpērk ir ORANGE BOX, tie kuriem tāda vēl nav un jāmauc tas. Tie kas tā nedara ir ne tikai lūzeri, bet gluži vienkārši spēli neizbaudīs pilnībā. Man nesen bija tik nenormāli kruta spēle vienā zviedru serverī - komanda darbojās baigi feini - spiegs demolēja sentrijus, mediķi palīdzēja heavy čalim iet uz priekšu, inženieri lika teleportus, dispenserus un sentrijus tieši kur vajag un soldieri/pyro taisīja vienkārši BARDAKU :) kāds snaiperis un pyro arī laikam bija, to tā nevarēja ievērot. Un tā spēlēt ir RIKTĪGI KRUTA.

un RIKTĪGI SŪKĀ, ka komandā nav mediķa (kā tas bija tajā gamerx kur 10 min spēlēju (tests pirms tam arī tur spēlēja, kartē kurā NEVAR uzvarēt bez mediķiem neviens nebija paņēmis mediķi)), komandā ir ahujenna daudz snaiperu, kuri viens debīlāks un tizlāks par otru. Inženieri sentrijus jau sākumā būvē kaut kur pie bāzes un spiegi aiziet iegriež vienam mugurā un nomirst. Ja ne visi minētie faktori, tad lielākā daļa tur ir sastopama un tas vienkārši sūkā :)

labi, eju spēlēt hl2 ep2 kas nāca orange boxā.

a kur tu to orange box pirki? caur stiima store? (kautgan tas ir maz ticams) vai arii muusu pashu i-veikalos?

vnk pasham dereetu iegadaties orange box ne tikai tf2 deelj bet hl un paareejo liidzi naakosho huinju deelj :)

P.S. tiko pamekleju google un palasiju viena foruma ka Latvijas veikalos orange box ienaaks tikai pec paaris nedeeljaam :(

P.P.S. http://2u.lv/lat?inscat=1340〈=2&id=157120 lol

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

loģiski ka stīmā. Viss darījums man aizņēma mazāk par minūti un visi geimi jau sāka kačāties. Jācer ka nākotnē viņi turpinās izlaist inčīgus geimus. Man nu galīgi nav žēl naudas, ja šitik forši var internetā izspēlēties krutu spēli. +vēl portāls arī ir riktīgi inčīga spēle. Neesmu gan vēl sācis iet (pusstundu pie testa paspēlēju, izgāju 14 līmeņus :) ). būs kaut kad uz sava kompja jāsāk spēlēt.

scad - beidz murgot.

Link to comment
Share on other sites

izskatās, ka jūs te cenšaties visus pārvilināt no cs uz tf2! ^_^

es pat esmu reāli ieinteresēts, man nekad nekādas citas spēles nav saistijušas pēc aprakstiem un visa pārējā. tikai lielais sūds ir tāds, ka mans pc šo spēli padarītu par kropli, tāka atliks vien priecāties pa jūsu rakstiem un bildītēm! :)

papildiniet!!!!!

Link to comment
Share on other sites

:)

labās bildes.

man nekā īpaši forša nav, tikai tā kas attachmentā.

btw, nah viņš seivo kaut kādā anālā .tga formātā?

p.s.

tiem kas nesaprot - tā bilde ir ar džeku kas mani tikko ir novācis. Heavy džeki ja ilgi šaudās sāk tā maniakāli smieties. Man tieši trāpījās ka viņš pēc manas nāves sāka smieties.

post-2-1192715300_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

domaaju ka jaaizdara taapat kaa allworth - janokachaa non steam un ja iepatiksies tad stiimotais jaapeerk.

P.S. shdoien iegaaju outlawa un 2 zinjas - ka jau parasti reklaamas.

viena no taam bija ka outlawam tagad esot tf2 serveris :D

tf.outlaw.lv

tagad no turienes kachaju non steam orange box.

kaa reize paspeleshu citus shitus kas ira tajaa orange boxaa

Link to comment
Share on other sites

Vienu gan varu pateik shii speelita ir vnk NIRDZIIGA te var taaa ierekt un ka te nav vajadzigs ir skills nem un speele ja nu vienigi jaizmanto galva kur un ka speelet "spy" un indženieri nesen saaku speelet tas butu jau 2 nedelu un praktiski aizmirsu par cs eksistenci jo loti aizraujosha speelite

P.S kas mani vel fascine sheit nikam var likt visas garum ziimes un mikstinajuma

Edited by Chiky
Link to comment
Share on other sites

lol baigā jēga 4vs4 spēlēt. Man 10vs10 liekas maz, vajag 12vs12.

es pat teiktu ka 4vs4 nav VISPĀR nekāda jēga spēlēt. Lietderīgāk laiku būtu pavadīt blenžot uz savu roku. No otras puses - ja jau pašam jautri, tad jau pofig. Bet nu normāla komandas spēle ir deciljons reižu foršāka par kaut kādu 4vs4.

Šodien odiņš un tests mani hīloja un es ar savu heavy un viņu diviem ūberčārdžiem forši attīrīju vienu spotu pilnībā un kopā 15 punktus dabūju. Hvz cik džekus novācu, tur čumēja un mudžēja no viņiem.

gravelpit laikam sauca karti. Tur kur 3 spoti un pēdējais © ir tādā tornī. Es ar to heavy aizgāju B ieņemt, kas parasti ir viskārtīgāk nosargāts un uztaisīju supervaksāciju tur. Tajā pašā raundā arī C ieņēmu (odiņa ūberčārdžs atkal palīdzēja). Vobšem bija jautri :)

Link to comment
Share on other sites

ja laikam gravepit to sauca ar ABC sportiem, isteniba bija forsi 4x4 nebija ta burzma, atradu chali sanaca teamplay es ka heavy un vinjs protams medic:) visus 3 spotus panjemam bet problemam, tikai pec kadiem 2iem raundiem saka mus chakaret ar turetiem :D

Link to comment
Share on other sites

lielisks topiks, sen jau taadu vajadzeeja! diemzheel es shobriid esmu mashiinaa, taapeec neizteikshos pilniibaa, tikai ljoti iisi, kaa jau celjaa no Dpils uz Riigu,-viss, ko varu pateikt ir, ka dievinu tf2 un juus visi esat nuubiskas :)

speleju jau 9 dienas un esmu uuberPRO, un ne tikai taapeec, ka es visu pilno orange box pre-ordereeju pirmajaa dienaa, kad tas bija iespeejams.

parasti sanacis spelet kopaa ar amiishiem (naktiis) un vaacieshiem un krieviem un franchiem, vot ar skandinaaviem kaut kaa nav sanaacis... tiimplejs sanaak labs, kad mees kaadi 3 konstruktivi angliski bazarejam pa mikrofoniem. pavadiitaa laika zinjaa visvairaak izveelos medikji un engineer, abiem total time ir pie 2h, punkti arii visvairaak ar tiem. ar vienu sentriju esmu dabujis 12 killus, max healed - 7000, uberchargi vienaa raundaa 4 bijushi... nu, achiivmenti man ir laikam praktiski visi, iznjemot 1000 killus un 'win well in less than 5min'-tas nu ir moins, nezinu, kaadaam super tiimam ir jaabuut vs ultra-nuubiem.. pat vienreiz kad man _shkjita_ ka mees wellaa pretiniekus baazham kaa mazas veezhveidiigas kuciites, visi tie steidzhi aiznjeema pie 10min. aa un prikoliigi ir tas, ka pirmajaa raundaa kad izveeleejos spiegu, dabuuju 15 score ar 6 backstabiem. forshi ir ar medikja cirtni nomochiit heviju... ar sniperi esmu vienaa raundaa 19 dabujis :) runajot par snaipereshanu (kas man patiik, lol)-snaipereejot bij viens briidis, kad domineeju 7 dzhekus vienlaiciigi ^_^ ehh, bet reali man patiik absoluuti visas klases. kartes arii.

un jaa, esmu ar 1000 rokaam PAR gign paarieshanu uz 24 slotu TF2 :)

p.s. macho, test, Odinj - gimme a shout, kad vakaros varat spelet (manam tel.nr. jums butu jabut) un uzrausim!

Link to comment
Share on other sites

Šodien sanāca papist wellu zem piecām minūtēm, un pimpītis Rawen kas spelēja pretējā komandā dabūja šo vērtīgo achievementu :)

Toties es šodien dabūju 10sentry kills achievementu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...