Jump to content
GIGN Forum

Team Fortress 2


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu, jimbuga, uzliec to high fps configu, uz kuru linku Odiņš bija iemetis kaut kur šeit pirmajās lapās. man viņš personīgi krietni palīdzēja. nu modeļiem acis nav un viņi nepaliek guļot, kad nošauti, bet fps ir labāks un var gandrīz ciešami paspēlēt ;)

Link to comment
Share on other sites

Jimbuga kāds tev vispār fps turas? Man ir šķiet tas pats, kas tev. Mums pat Videokartes ir vienādas un man baigajā ekšenā ir pat 2fps. Man tev jautājums, tu cs:s esi spēlējis? Ja es pareizi atceros, tad man cs:s arī bija ļoti zems fps. Šķiet, ka šai videokartei kkas nepatīk sourcē, jo ja nemaldos, tad TF2 arī ir uz source engine.

Link to comment
Share on other sites

Uz vecākiem procesoriem fizikas aprēķini bremzē (jo lielāks action, jo vairak fizikas, jo vairak bremzē :) )

Tāpēc jālieto visādi low physics cfg un twīki.

edit: oj nepamanīju randris jau šito pieminēja :)

Link to comment
Share on other sites

warbut kads war paliidzeet!!??

ieejot tf2 pe kadam 2min augseja labaja sturi paradaas OS Paged Pool Memory

re kur apaksa bus picture kas paradas kad izmet no speles

p.s. episode 2arii tas pats uzmetaas ,bet portalam gan nee!!!?? <_<

fafa.bmp

Edited by mrzombie
Link to comment
Share on other sites

ieejot tf2 pe kadam 2min augseja labaja sturi paradaas OS Paged Pool Memory

re kur apaksa bus picture kas paradas kad izmet no speles

p.s. episode 2arii tas pats uzmetaas ,bet portalam gan nee!!!?? <_<

Vo man arī tā pati problēma, kas tev dažreiz kaut gan man ir 1Gb of Ram un ep2 nevarēju normāli paspēlēt, jo meta ārā no spēles, sakot, ka kaut kads memory erors :(

Link to comment
Share on other sites

:(

Tas nav atkarīgs no ram

Paged Pool Memory mūsu valodā saucās virtual memory

Man ir tas pats,bet man tas parādās stipri vēlāk un kad spēlē augšā jau rāda warningu tad es, ik pa laikam skatos consolē vai jau nav sasniedzis maksimālo virtuālās atmiņas daudzumu, (kad to sasniedz tad izmet no spēles ar to uzrakstu, kas ielitks bildē..), kad man jau gandrīz sasniedz maksimālo es parasti uzspiežu disconnect un pa jaunu konektējos.

Kad ši fiča man totāli piegriezīsies tad tikai meklēšu, kā to var izlabot.Reāli tu vari palielināt virtual memory, bet tur vaig pareizi to izmainīt - jāskatās pēc ram un HDD daudzuma.

Link to comment
Share on other sites

nu, kā - tu tak pats nokopēji tikko visu vajadzīgo :)

nu paņem copy/pasto tās visas komandas vienkaršā notepadā, uzliec save as, atrodi savu Team Fortress mapi, ieej iekšā /tf/cfg folderī (liekas, ka tā bija nestīmotajai versijai, neesmu īsti drošs, nu, tur mētājās vairāki .cfg faili, tā ka gan jau atradīsi), un tajā vietā noseivo savu notepad failu kā autoexec.cfg un tad katru reizi, kad ieiesi tf viņš atomātiski excessosies.

Link to comment
Share on other sites

Paged Pool Memory mūsu valodā saucās virtual memory

Man ir tas pats,bet man tas parādās stipri vēlāk un kad spēlē augšā jau rāda warningu tad es, ik pa laikam skatos consolē vai jau nav sasniedzis maksimālo virtuālās atmiņas daudzumu, (kad to sasniedz tad izmet no spēles ar to uzrakstu, kas ielitks bildē..), kad man jau gandrīz sasniedz maksimālo es parasti uzspiežu disconnect un pa jaunu konektējos.

Kad ši fiča man totāli piegriezīsies tad tikai meklēšu, kā to var izlabot.Reāli tu vari palielināt virtual memory, bet tur vaig pareizi to izmainīt - jāskatās pēc ram un HDD daudzuma.

Tiko palasīju nedaudz un atradu to kā to var nomainīt :

1. Click Start, click Run, and then type sysdm.cpl in the Open box.

2. Click the Advanced tab, and then click Settings under Performance.

3. Click the Advanced tab, and then click Change under Virtual memory.

4. Under Drive [Volume Label], click the drive that contains the paging file that you want to change.

5. Under Paging file size for selected drive, click Custom size, type a new paging file size in megabytes (MB) in the Initial size (MB) or Maximum size (MB) box, and then click Set.

Un karoč labākais preformance ir tad ja minimālo uzliek 1.5x lielāku par tavu eksistējošo RAM un maksimālo uzliek 3x lielāku par savu RAM :)

Pats nomainīju tagad ieprovēšu kādas izmaiņas un tad ziņošu :)

Link to comment
Share on other sites

eh, šodien jauki paspēlēju. mūsu pašmāju gamerx (labāks pings, fps ar nezkāpēc turās labāks (nezinu, varbūt vienkārši kā kuru reizi) un tauta arī normāla, lielākā daļa tīri sakarīgi ārzemnieki, kaut kādi zviedri etc) ar inžinieri izdomāju, ka jāpaspēlē kādreiz tā kārtīgi. jāsaka, ka baigi iepatikās, iesēdies dustbowlā savā stūrītī un tik kapā, vāc nost sapperus, spiegus un visus pārējos pēc kārtas. vēl beigās tā forši bija, pēdējā minūte iet, pretinieki sāk rušot virsū, cik var, skatos, sentrijs vienu, otru, trešo, septīto nošauj pēc kārtas, pilnīgi prieks skatīties, aktīvi laboju viņu un dispenseru un tad maita pyro no augšas nez no kurienes uzradās un nodedzināja mani un visus manus gadžetus, komanda tā arī bez manis nespēja tikt galā un pakāsām pēdējās 5 sekundēs. goddamit, bet rezumee jauns rekords - 43 punkti no tiem 37 killi.

un vēl nežēlīgi var pwnot dustbowl 3. kartē ar demomanu, tas ir vienkārši vāks, 2-3 demomani komandā un jūs esat vinnējuši (aizstāvoties), pie tiem šaurajiem tuneļiem samet savus sticky bumbiņas un redzi kādu purnu parādamies un tik laid, lai sprāgst, tā parasti kādi 2-3 nolaiž pekas un tā vislaik, un tad vēlāk brīnos, ka man puskomanda dominated :)

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu 1 shitu tipa ieinstleju non steam tf2 - negaja jo radija ka kompis itkaa to speli nevelk nu i ... panemu izdzeu un gaju araa

Bet shodien atnaca draugs ar tf2 uz steam no ieinsteleju un tur reali viss aizgaja bez nekadiem lagiem uz mana pc... kads nevar pateikt kapec non steam - neiet bet steam - iet ?

Un vel 1 laikam tads debiils jautajums ka var nomainiit niku kad spele uz steam? jo pie options neko tadu neatradu... :(

Ps. aj par 1 jautajumu poo jo tgd man ir steamotais tf2

Link to comment
Share on other sites

Un karoč labākais preformance ir tad ja minimālo uzliek 1.5x lielāku par tavu eksistējošo RAM un maksimālo uzliek 3x lielāku par savu RAM :)

Pats nomainīju tagad ieprovēšu kādas izmaiņas un tad ziņošu :)

Un tu visu izdariji, un tev viss iet, kā vaig?

Jo es vienkārši mīzu šito darīt, jo nesen atradu gamespot forumā par to erroru un izdariju, kā viens džeks teica un man nācās windowsu pārinstalēt - izejas nebija, kā to labot bez Windowsa pārinstalēšanas.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...