Jump to content
GIGN Forum

Steam.


Traffic
 Share

Recommended Posts

http://www.neostore.lv/item/NS-00017359/

Šis ir steams? Es vnk gribu zināt, kā tas izskatās, jo šitādu redzēju vienam džekam klasē, kas no tā par 99% esmu pārliecināts, ka nerubī. Noteikt varēšu viņu pierunāt iedot man to cd, tad sanāks, ka steamu pa velti dabūšu ~_~ protams, ja šis ir steams. Ja nav, tad kas tad tas ir? Krieviski neko tur nerubiju salasīt.

Link to comment
Share on other sites

Ir, ir. man tāds pats mājās mētājās :D Stīms jau tas nav... stīms ir spēļu ielādes serviss :khehehe:

Tas ir orģinālais cs. Vari šaut pa "stīmotajiem" serveriem. Iekšā cs1.6+cz+hl:deathmatch+dod ja nemaldos.

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

Vai nu es neprotu saprotami paskaidrot, vai arī tu nemāki lasīt, vai arī esi pārāk slinks lai izlasītu visu postu :) Es to steam netaisos pirkt, es to adresi vnk kā piemēru paņēmu. To cs es pa velti dabūšu no viena tolstija.

Link to comment
Share on other sites

:) Es to steam netaisos pirkt, es to adresi vnk kā piemēru paņēmu. To cs es pa velti dabūšu no viena tolstija.

Vismaz centos palīdzēt! :superlol:

soory :shhh:<_<:thumbsdown:

tiešām,kā es tā neievēroju.. :lam::lamer::sitiens:

Bet pēc šī teksta man likās ka no turiens pirksi!

THX wink.gif Tad rīt iespējams dabūšu steamu gathering.gif

TB Oriģinālo CS smile.gif

Edited by quelyd
Link to comment
Share on other sites

Nu bļā. Izrādās, ka viņš tomēr kko no tās instalācijas saprata. Steamu ieinstalēt varēju, k'\a arī izveidot akauntu, bet kad instalēju cs un cs:cz pašās beigās man apteica, ka cd-key jau tiek izmantots citam akauntam so nesanāca pa velti dabūt :bleble:

Link to comment
Share on other sites

:bleble:

Lol. http://supportwiki.steampowered.com/ru/Main_Page

CD key Steamā var reģistrēt tikai 1 reizi. Vai nu ar kredītkarti nopērc spēli pa $9.95 (šādi spēle tiek piesaistīta tavam accountam uz mūžu, cd key neeksistē šim veidam), vai pērc Retail versiju pa 10Ls.

Iesaku nopirkt GunMan Chronicles m79.lv pa 4 Ls ar kapeikām, viņam ir HL Platinum CD key - Steamā tev iedos HL, visus pielikumus + CS.

Edited by thydevil
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...