Jump to content
GIGN Forum

Ligo, Ligo.


eM`
 Share

Recommended Posts

Papardēs pa jāņu nakti,

Notiek neplānoti akti.

Jānim knišļi uzbrukuši,

Drošu seksu izjaukuši.

--------------------------------------------------------------

Kur tu busi Ligo vakara?

Edit: Es domaju kartigi izesties sieru, izsupoties un nodzerties. :)

Edited by eM`
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Notiek neplānoti akti.

Jānim knišļi uzbrukuši,

Drošu seksu izjaukuši.

--------------------------------------------------------------

Kur tu busi Ligo vakara?

Saldū tusēsimies, šogan mēs visi dzeki, tieši par godu mūsu serveru comūnam... visi, kas jebkad ir spēlējuši, pie mums, un kuri dzīvo kkur kurzemē, un ir no 18, laipni gaidīti, organizē Bexa un Nais, tāpēc visi jautājumi šajā sakarā pie viņiem, pārējiem novēlu ar mēru, tad viss būs oke!

Edited by esctm
Link to comment
Share on other sites

btw lai noeestos sieru, var pats uztaisiit, tas ir kaadas 1 darbs un 5 stundas gaidiishana :).

Pac 1dien uzseeju siera renkuli :)

ja kaadam ir entuziasms un patiik taisiit kautko virtuvee tad :

3 litri piena

1 kg biezpiens

200g sveista

5 olas dzeltanumi

garshvielas ( es parasti lieku kjimenes ar taadaa "Herbe" garshvielaam, tas padara sieru pikantu )

panjem uzsilda pienu uz leenas uguns , tad piegaazh kg biezpiena ( vaajpiena biezpiens ) un maisa leenaam , liidz piens ir palicis par suukalaam, vinjsh paliek taads caurspiidiigaaks un beeshiigs. Nu jaa un arii tas biezpiens suukalaas saaak palikt lipiigaaks nee bet nu saturiigaaks. Tad iznjem to biezpienu no suukalaam un notecina , taa lai skjidums nenaak vairaak laukaa , tad ieliek katlaa, atkal uz leenas uguns silda , pievieno sviestu olas dzeltanumus un garshvielas, tad maisa maisa tik ilgi liidz paliek taadaa viendabiigaa masaaa , ne iipashi saturiigaa bet nu sanaak renkuliitis :), ieliek traukaa, atdzesee un ieliek uz kaadam 5 h ledusskapii, peec 5 h paskaties oooohoo sierinjsh gatavs, bet nu iznjemot no ledusskapja veel lai pastaav, jo vinjs veel mainiis farshu :) .

p.s. mani pauti ir normaalaa kraasaaa nav ne smakas no puspeleekuma :)

Edited by Orc
Link to comment
Share on other sites

Ja izdosies, tad ar draugiem sašļiku cepsim, ugunskuru kursim, kko iedzersim n stuff

Ja nē, tad ar senčiem pa Gauju ar plostu

:)

TU kādos nolūkos brauc? Atpūtas vai darba? Es pats tikko atgriezos no 10 dienu ceļojuma pa Slovākiju. Bija forši :]

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...