Jump to content
GIGN Forum

Kavacky


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Drīzāk fano par Zatlera rīmi ar vārdu "Hitlers".

Link to comment
Share on other sites

:(

Tieši tādēļ arī ievēlēja.Ja idiotiem netiks iestāstīts, ka par esošo koalīciju nākamajās Saeimas vēlēšanās nedrīkst balsot, tā turpināsies vēl ilgus gadus.

Link to comment
Share on other sites

Jautri paklausīties preses konferenci, pilnīgs daunis.

Link to comment
Share on other sites

āāij :D ar bušu toč labi saskanēs tai mazajā laikā kas atlicis. Nu šitas ir kaut kas unikāls. bļēēēģ. man vajag nomierināties. Izturēt nevaru tādu debīlismu. Jādomā pozitīvi. Ka varēs pa viņu smieties. Ko es jau tagad daru. aaaahhhh.

Link to comment
Share on other sites

:D ar bušu toč labi saskanēs tai mazajā laikā kas atlicis. Nu šitas ir kaut kas unikāls. bļēēēģ. man vajag nomierināties. Izturēt nevaru tādu debīlismu. Jādomā pozitīvi. Ka varēs pa viņu smieties. Ko es jau tagad daru. aaaahhhh.

Vismaz būs jauns kverplis,ko varēs nodirst :)

Link to comment
Share on other sites

Vairs nevar, LTV tikko beidza translāciju.

Link to comment
Share on other sites

Drīz sāksies pilsoņu karš starp Zatlera atbalstītājiem un Zatlera nodirsējiem smile.gif

P.S jau aizet smiliez.de_2523.gif

es taa nedomaaju jo zetlera atbalstiitaaji vien taada saujinja ir . un kaa vispaar vinju var atbalstiit ? uz kaada pamata? ko vinjsh ir izdariijis lai vinju atbalstiitu ?

Link to comment
Share on other sites

Zatlera atbalstiitaaji:

IMG_8849.jpg

p.s. tam dzhekam jau nu noteikti NAV Tautas Partijas cepuriite ;)

un vispaar - tieshaam paldies dabiskajai atlasei, ka taadu cilveeku kaa bildee Latvijaa nav daudz :)

Link to comment
Share on other sites

IMG_8849.jpg

p.s. tam dzhekam jau nu noteikti NAV Tautas Partijas cepuriite ;)

un vispaar - tieshaam paldies dabiskajai atlasei, ka taadu cilveeku kaa bildee Latvijaa nav daudz :)

:superlol:

Izskatās, ka TPJO aktīvisti ar pāris autobusiem būs paviesojušies kādā nomaļā lauku draudzē.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...