Jump to content
GIGN Forum

Pasākumu Ideja/s


Guest enjoy
 Share

Recommended Posts

Karoche izskatas, kad es vnk nosaukshu datumu, sazvanishu to vietu un tad redzees, kas tiks tiks, kas netiks netiks smile.gif Kas loti gribees tikt tas atbrauks... Pashlaik tuseejos pa darbu uz riita pusi vairaak doshu zinju par datumu, + veel uzvanishu uz to peintbola klubu thumbsup.gif

Arlabunakti tiem, kas taisaas iet guleet biggrin.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

macho tu laikam neesi pamanijis bet 90% no wos tevi ienist un tur ir ap kadiem 2000+ no rigas dry.gif un kaa jav visi zin painball tusins 1d71.jpg

tas buus javtri... protams ja tu nenomiiizisi kaa kucesdels biggrin.gif

Edited by >hollow<
Link to comment
Share on other sites

macho tu laikam neesi pamanijis bet 90% no wos tevi ienist un tur ir ap kadiem 2000+ no rigas dry.gif un kaa jav visi zin painball tusins 1d71.jpg

tas buus javtri... protams ja tu nenomiiizisi kaa kucesdels biggrin.gif

oo jaa! sas uz strelku 2000 purni atnaks1 uooo jjaa! ka man patik kauties!! o ja jaojo oo jaa! Es laikam bushu wowsowos pusee! eu hollow - tu ari busi ja! Kura puse tu buusi! Nu jajaj1 mahcahs! macho jau ir parmizis jegu! haha! ka mes vinju spardisism!!! JAJAJ HOHOHOO! Davai!! velkat savas dirsas pizdi dabutu ojjojoa! !@@!!!!! wos pizdi dos macho! jaa hloow spardisim vinju ok!!!?!!? Un EDU ARIO!! HAHAHAH!!!!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

nav slikta doma hollow smile.gif, kaa nekaa macho mani apsaukaa pa sandali vai zandali ( tiesa tas bija sen, bet joprojaam esmu dusmiigs), un peec shii pazemojoshaa apava gabala vaarda piedeeveeshanas man, vinjsh nemiteejaas , vinjsh mani nosauca par suudu, bet aatri vien saprata ka joki ar mani mazi, taapeec aatri laboja savu kljuudu un teica " blje tomeer tu esi labs suuds". bet es tavaa vietaa nesacereetos jo apskaties cik ir regoti niki gign forumaa un vairaak kaa puse man liekas domaa ka tu esi ljoti stulbs, taapeec buus labs mahachshhh

Edited by Orc
Link to comment
Share on other sites

macho tu laikam neesi pamanijis bet 90% no wos tevi ienist un tur ir ap kadiem 2000+ no rigas dry.gif un kaa jav visi zin painball tusins 1d71.jpg

tas buus javtri... protams ja tu nenomiiizisi kaa kucesdels biggrin.gif

vo jautrītis atradies, 15 gados jau ar tik garu krānu tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

macho tu laikam neesi pamanijis bet 90% no wos tevi ienist un tur ir ap kadiem 2000+ no rigas dry.gif un kaa jav visi zin painball tusins 1d71.jpg

tas buus javtri... protams ja tu nenomiiizisi kaa kucesdels biggrin.gif

wtf is wos? wall of shit? katrā ziņā uz peintbola laukuma priekš 2000+ cilvēkiem nav vietas un manuprāt šis ir gign komūnas pasākums nevis kaut kāds wos par ko pirmo reizi dzirdu.

Link to comment
Share on other sites

macho tu laikam neesi pamanijis bet 90% no wos tevi ienist un tur ir ap kadiem 2000+ no rigas dry.gif un kaa jav visi zin painball tusins 1d71.jpg

tas buus javtri... protams ja tu nenomiiizisi kaa kucesdels biggrin.gif

smiliez.de_2125.gif

1) kas ir wos?

2) neuztraucies nenomīzīšu. Labāks ir jautājums cik no tiem 2000 nomīzīs smile.gif Ja tu man apsoli visus 2000 es aizbraukšu speciāli izskaitīšu smile.gif

ok, apskatījos kas ir wos. Visiem wosiešiem varu pateikt, ka wos sūkā. smile.gif Es īstenībā ceru pārsniegt skaitli 2000. Šis links jau vien norāda ka mani brauks sist dusmīgi aurojošu vējabrāļu brigāde, 15 treileri ar neapmierinātiem bokseriem, kādi 5 džipi ar nobesītiem apsargiem + vēl pāris autobusi ar parastiem izsitējiem ar trubām, laužņiem, cirvjiem un ķēdēm ar galveno barvedi DUNDUKS priekšgalā, kas no iespējas ar vēl vismaz 1999 cilvēkiem atbraukt mani un sist ir tik uzbudinājies, ka no liela priecīgā satraukuma uzrakstījis "es grinbu".

Mani arī biedē tā topika aizsācējs. Tādi teicieni kā "loxa admini" un "vins buus" (lai gan runa iet par mani un EDD) jau vien liecina par to, ka šis čalis īpašu uzmanību mācībām skolā, tai skaitā pareizrakstībai nav veltījis, toties regulāri apmeklējis svaru zāli. Varu tikai cerēt, ka pirms es saņemšu liktenīgo triecienu pa galvu ar izliektu metāla stieni, es redzēšu, kā šis muskuļu kalns to manā acu priekšā izloka.

Link to comment
Share on other sites

Aij ble traki ar jums, tad tas nevar tad tas nevar... Beefij es domaju, tas datums kuru visvairaak nems un sabalsos tad arii to datumu organizeejam. Ja man tas datums neder, tad pasakumu kaut kaa buutu nelogiski taisiit biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

bled to linku manā postā ko ieliku no tā foruma ir izņēmuši (kas protams liecina par to ka cilvēki no wos vienkārši nomīza (kā kucesdeli))

tātad. tur bija apmēram šitāds teksts

chalis ar niku guest saka

"eu piesakas kursh grib braukt sist macho un EDD (divi lielaakie loxa admini). kas grib saka ES!! un es pastastisu taalaak infu par to kur vins buus"

chalis ar kaut kaadu mistisku niku saka "eu naaciet uz serveri 89.131.123.231 (adrese mainiita)

chalis ar niku DUNDUKS saka "es grinbu"

Link to comment
Share on other sites

chalis ar niku guest saka

"eu piesakas kursh grib braukt sist macho un EDD (divi lielaakie loxa admini). kas grib saka ES!! un es pastastisu taalaak infu par to kur vins buus"

chalis ar kaut kaadu mistisku niku saka "eu naaciet uz serveri 89.131.123.231 (adrese mainiita)

chalis ar niku DUNDUKS saka "es grinbu"

smiliez.de_2125.gif

es arī grinbu confused.gif

Link to comment
Share on other sites

18.giflaugh.gif

psc macho kaa tu mani sasmiidinaji biggrin.gif

pasaki atklati kur dzivo?

biggrin.gif:D

ja zini tu ar saviem baniem esi nobanojis zoliku, imantu, zasi utt... kadoma cik cubari par to tev grib pa purnu sadot biggrin.gif aizej lidz zolika russ skolai pilns ar urlam 90% wos ppl ja uzinas kad tu esi mcho tu uzreiz zarka guli biggrin.gif:D:D

+ es vinus visus pazistu

tu jobanais pidar deel tevis neviens normals ppl pat no morala paspeeelet nevar jo tadi **** kaa tu atrodas un nobano neparko un tad vel dirs virsu ... tu vispar zini kaa dizve tevi visi ienist ko? tu laikam 4ista neapjedz to ne? confused.gif nee nu 4o debilaku 4ubaru redzejis neesmu laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...