Jump to content
GIGN Forum

Pasākumu Ideja/s


Guest enjoy
 Share

Recommended Posts

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest enjoy

tev tak kules nav laugh.gif neuztraucies smile.gif

p.s.

protams, vienmēr var kulīti līdzi paņemt wink.gif

macho, biggrin.gif priecājies ka Tu esi baigais vecis te, citādi tas samurays tev parādītu visas savas kules pēc kārtas... violent1.gif

Edited by enjoy
Link to comment
Share on other sites

Kad mēs pagājušo gadu ar diezgan lielu baru braucām uz to Paintball.lv par kuru sākumā jums gāja runa, tad tās izmaksas bija: sākuma komplekts (forma+ 100 krāsu bumbiņas) maksāja 12.-Ls (ja grupā vairāk par 20 cilvēkiem, tad bija atlaide 20Ls tas sanāca sākuma komplekts 11.-Ls)

3. Munīciju varēja pirkt arī vairumā..2000 gab bija 50 ls , un kad nepietika, tad pirkām katrs pats pa 100 gab, kuras maksāja 3ls.

Es ieteiktu pirkt katram atsevišķi tās bumbiņas, jo tā munīcijas sadalīšana mums aizņēma diezgan daudz laika un tādēļ kādu stundu vienkārši nočakarējāmies strīdoties kas kuram un cik.

Un tur nespēlējām vienā laukumā vislaik. Pārvietojāmies operatīvi no vienas kara zonas uz nākamo. Vislabāk man patika tā saucamā banka, kur bija misija - paņemt čemodānu laukuma vidū (pašnāvība) un aiznest viņu uz vienu no ēkām.

Kopumā varu teikt, ka ir vērts. Tikai vajag kārtīgi saplānot, kā uz turieni visiem tikt, jo kā jau te kāds minēja ar tiem transportiem ir kā ir.

Tur pat var arī pēc nogurdinošām kaujām kādā lapenē atpūsties pie alus un šašliku kaudzēm.

Vislabākais variants ir, ja kāds uzņemas to visu organizēt. Aizbrauc uz turieni un uzzin kas un kā precīzi. Jo vēl jārezervē spēles laiks ir. Es toreiz tas nebiju tādēļ pārāk sīki nemāku neko teikt.

Link to comment
Share on other sites

Es Ciprusa variantu biju jau pirmstam izskatijis, labi ir tas ka tur viegli nokļūt no rīgas, bet tur mapju tā pamaz, un diezgan neinteresantas.

Dievinu mapes skujukoku mežā, kur var spēlēt pēc silent hunter principa(patēlot kruto specvienību) smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Kad mēs pagājušo gadu ar diezgan lielu baru braucām uz to Paintball.lv par kuru sākumā jums gāja runa, tad tās izmaksas bija: sākuma komplekts (forma+ 100 krāsu bumbiņas) maksāja 12.-Ls (ja grupā vairāk par 20 cilvēkiem, tad bija atlaide 20Ls tas sanāca sākuma komplekts 11.-Ls)

Izklausās labi, tikai KUR tad tas īsti notika?

Link to comment
Share on other sites

Izklausās labi, tikai KUR tad tas īsti notika?

Man gan tas īsti labi neizklausās, jo es, piemēram, par sākuma komplektu maksāju 7 ls (tērps, maska, 100 bumbas + protams, puška), par katru nākamo bumbu simtu 3ls. Šauj, cik ilgi gribi, ir divi laukumi - viens liels, viens mazs. Man par 5 stundu šaudīšanos ar 500 bumbām bija jāšķirās no 19 ls. Atrašanās vieta - netālu no spites vai worma (neatceros tongue.gif ) vasarnīcas Plakanciemā, kur mēs pēc tam brauksim dzert alu. naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

sākuma komplektu maksāju 7 ls (tērps, maska, 100 bumbas + protams, puška),

cenu diezgan maina arī cik stiprus iročus dod un kādus. ir laukumi, kur tu vari jau nopirkt automātiskos šaujamos, kur tik ielādē lodes un ber cik uziet, bet attiecīgi cenas mainās arī.

P.S es drīz dabūšu atbildi un tad uzrakstīšu pa to laukumu ko pieminēju. cik man zināms, tad tur ir viena mape, kurā misija ir tāda, ka VIP sēž mašīnā (mašīna brauc lēnu) un jums jaizbrauc līdz noteiktai vieta un parējie no komandas apsargā autiņu.

P.P.S tiko saņēmu atbildi. lūk nr - 29224589, kur var visu noskaidrot. un cenas, ja nemaldos- 10 ls pa visu sākumkomplektu ar 100 bumbām. katras nākamās 100 3 ls.

P.P.S parasti tur bruņas dod tikai meitenēm.

P.P.P.S tur iedod citas drēbes. cik uzzināju, ka ja tev neviens nepieies no 2m atāluma un nebliezīs pa ribām, tad nav tik sāpīga padarīšana kā varētu likties + būs lielāks adrealīna (nez vai pareizi uzrakstiju) līmenis asinīs un spēlējot, ja trāpīs, tad nejutīs tik traki. kr4 zvanat un jautājat.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Nu kad pirms tā paintball.lv mēs spēlējām kaut kādā mežā, tad arī sanāca kaut kas tamlīdzīgs par 5h šaudīšanās. Tur vienkārši ir tomēr plašākas iespējas un labiekārtotāki laukumi. katram laukumam ir savas misijas. Vai nu tur karogs kāds vai arī tas pats čemodāns jānoceļ no deguna. Visādi torņi, mājas, būdiņas un kas tik tur vēl nav sabūvēts. Daudz interesantāk par skraidīšanu starp kokiem un krūmiem.

Jā un bruņas tiešām dod meitenēm, bet tās viņām daudz ko nelīdzēja, jo atradās vienmēr kāds snaiperis kurš mērķēja pa mīkstajām vietiņam zem jostas vietas. smile.gif

Un vēl es ieteiktu paņemt tādu flakoniņu pret maskas stikla aizsvīšanu, jo ņemt masku nost no galvas kaujas laikā, lai noslaucītu stiklu nav ieteicams un tādēļ bieži vien tu neredzi tālāk par sava ieroča stobru. Nebija dārgs.

Man protams patikās arī iepirkt citu kaujas inventāru, kā piemēram krāsu granātas smile.gif

Edited by Klients
Link to comment
Share on other sites

P.P.P.S tur iedod citas drēbes. cik uzzināju, ka ja tev neviens nepieies no 2m atāluma un nebliezīs pa ribām, tad nav tik sāpīga padarīšana kā varētu likties + būs lielāks adrealīna (nez vai pareizi uzrakstiju) līmenis asinīs un spēlējot, ja trāpīs, tad nejutīs tik traki. kr4 zvanat un jautājat.

Es nu gan neteiktu, ka nav tik sāpīgi. Un vispār tuvāk par 3 metriem šaut nevajadzētu. Es pēc tiem pasākumiem parasti vēl pāris nedēļu staigāju apkārt un brīnījos kā zilumi mainīja krāsas. Protams adrenalīns ir mazliet un tik izteikti tu nejūti to belzienu pa pakausi ar plīstošu krāsas bumbiņu, bet nu tāpat nav diezko patīkami.

Un tās citas drēbes ir prasts kombinezons..nu un vēl lakatiņš, kurš diez vai pasargās tevi.

Link to comment
Share on other sites

Es nu gan neteiktu, ka nav tik sāpīgi.

nu labāk kombinzonu lai tev iedod nekā pats savāz džinsās ej.

nē nu protams, ka būs zilumi. citiem vairāk, citiem mazāk. bet tas piederas pie lietas.

P.S tur ir arī vieta kur var paēst. ai bet labāk vnk zvanat.

P.P.S piesakas kāds grēkāzis, kas to vēlas vadīt...

P.P.P.S pautu sargs čis var noderēt.

P.P.P.P.S tur pirtiņu var noīrēt. vismaz agrāk varēja...

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

P.P.P.S pautu sargs čis var noderēt.

lien guļus.

es domāju kaut kad pēc jāņiem varētu, jūlija sākumā-vidū. Tad arī spite būs atpakaļ no savām ārzemēm un moš gribēs pašaudīties smile.gif

bet vispirmāmkārtām jau jāizdomā uz kurieni brauksim, tad var sākt organizēties.

Link to comment
Share on other sites

bloodlords mīkstais,

bet vispār jau varētu aizbraukt, gan jau kādu līdzvērtīgu pretinieku atradīšu

manā rajonā arī ir viens lēts peintbola laukums, cenas neatceros, bet varu noskaidrot

p.s. varēšu īrēt pautsargus, man vieni ir, pašam nevajadzēs, jo esmu pārāk liels pro

Link to comment
Share on other sites

p.s. varēšu īrēt pautsargus, man vieni ir, pašam nevajadzēs, jo esmu pārāk liels pro

Vai varbūt tev turnav kulītes smile.gif Tad tavs līdzvērtīgais pretinieks būs big_shit

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...