Jump to content
GIGN Forum

Pasākumu Ideja/s


Guest enjoy
 Share

Recommended Posts

Guest enjoy

SKolas gads iet uz beigām, viss padarīts (vai vēl ne), bet nu lieta tāda, ka es esmu nodomajis ka gign'am derētu uzveidot kko.

Kāpēc? Lai es reāli varētu ieraudzīt macho ^^

Kādā veidā? Man ir divas idejas.

1. Varētu taisīt kkādu Sporta pasākumu vai Pasākumu DIENU. Jo visi zina, ka sēdēšana pie kompja nav tas labākais veselībai ^^

Es iesaku futbolu tongue.gif

Protams var arī dīvainās Sporta spēles, kur piem viena disciplīna ir tāda, kur ar olu zobos jālec pēc iespējas tālāk un ātrak.

nu tjip jādomā ^^

2. Varētu http://www.goplanet.lv/ uztaisīt ko līdzīgu GIGN pro spēlēšanai, kad viņa te bija, bet šoreiz visu - reālajā dzīvē ar lāzeriem.

Un komandas piem. izvēlas

macho, worms, dr.pain, hollow life, bloodlord vai kā tā.

P.S. Visam šitam ir viena jēga - paejam nost no kompja.

smiliez.de_2524.gif

EDIT: Idejas/komentārus droši rakstam. Arī tad, ja domājat ka tas viss ir galīgi garām

āāā un cenas (šinī gadījumā goplanet)

LĀZERU LABIRINTS

Darba dienās līdz plkst. 18:00 (15 min.) 2.00 Ls

Darba dienās pēc plkst. 18:00 (15 min.) 3.00 Ls

Brīvdienās (15 min.) 3.00 Ls

Gunāra Astras ielā 2b, Purvciemā, Rīgā

Tālr.: 714 6346 [email protected]

Edited by enjoy
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest enjoy
Ja kautko tad drīzāk paintball, lai varu izšķaidīr kuli tām krisām kuras serveri kriso smile.gif

arī var biggrin.gif zini, kādu labu vietu moš?

bet nu gaidam komentus

Link to comment
Share on other sites

Ja kautko tad drīzāk paintball, lai varu izšķaidīr kuli tām krisām kuras serveri kriso smile.gif

man cēsis darba kolēģim pieder paintbal laukums.

precīzāk mana senča darba kolēģim.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Kaut kad sen man jau bija ideja par paintball, bet ta ka atsauciba nebija, tas netika noorganizets sad.gif

Vietas ir vairaak vai mazaak apzinaatas, un ja nu rodas jautajumi, varam jautat allworth, jo viniem jau viens pasaciens shaads ir noticies smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Tagad ir daudz tie laukumi bet 1 no populārakajiem ir uz rīgas apvadceļa liels - MIIINUS ir ka tur tikai ar mashiinam var tikt neiet neviens transports bet kaa kuram miinus man piemeram nau. Vēl Murjāņos ir jauns uzbūvēts kur ir labi ar transportu. Jūrmala ir diezgan maziņš laukums un tie ir 3 kuros esu bijis un vieni no labākajiem LV.

Link to comment
Share on other sites

4ls par 1/2 h ir tiri sakarigs cenjiks (lazeri) un varetu but jautri.

Lielo paintball pasakumu jau nokavejat (vakar - 300 cilveki - paintball.lv)

Bet ta - ja savacas 30 purni, tad esi piedalos ari. Izmaksas ap 30ls no cilveka.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

4ls par 1/2 h ir tiri sakarigs cenjiks (lazeri) un varetu but jautri.

Lielo paintball pasakumu jau nokavejat (vakar - 300 cilveki - paintball.lv)

Bet ta - ja savacas 30 purni, tad esi piedalos ari. Izmaksas ap 30ls no cilveka.

Beefs

ja tas ir tricārs, kas ir vajadzīgs, lai ņemtu dalību, nevaru. zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja kautko tad drīzāk paintball, lai varu izšķaidīr kuli tām krisām kuras serveri kriso smile.gif

es ar balsoju par paintball. Viens bonuss ir arī tāds, ka mazgadīgajiem skolniekiem tādu naudu izklaidēm nedos un līdz ar to nevajag uztraukties par vecuma ierobežojumu. Viss kas atlicis - jāsarunā laiks un vieta.

Link to comment
Share on other sites

a par paintball varetu jau uzbliezt. Zinu jauku vietu Kekava. Var panemt laukumu uz visu dienu saudities+ ir vieta ieturet maltiti + laikam muzons bija ari + laikam viss sasliku cepsanai ari + noteikti mediciniska palidziba uz vietas.

Par laukumu - 1. ar skersliem un torni no kura var laisties leja speles laika pa trosi

2. meza karte ar paris maksligiem skersliem

Lai kartigi pasauditos vajadzeja 15 - 20 ls. pat paaari paliek. Kad busiet nobriedusi

padodiet zinu.

Link to comment
Share on other sites

a par paintball varetu jau uzbliezt. Zinu jauku vietu Kekava. Var panemt laukumu uz visu dienu saudities+ ir vieta ieturet maltiti + laikam muzons bija ari + laikam viss sasliku cepsanai ari + noteikti mediciniska palidziba uz vietas.

Par laukumu - 1. ar skersliem un torni no kura var laisties leja speles laika pa trosi

                      2. meza karte ar paris maksligiem skersliem

Lai kartigi pasauditos vajadzeja 15 - 20 ls. pat paaari paliek. Kad busiet nobriedusi

padodiet zinu.

DE_DUST2 ir? laugh.gif

vispār jau izklausās labi. Kādam ir labāki varianti? Varētu vairākus apkopot un tad izvēlēties vienu.

rusty: pāris tādi neko nemainīs.

Link to comment
Share on other sites

Guest enjoy

jū, 15ls ir pavisam reāli. Ja rēķina ceļu utt uz 20ls jārēķinas. To var pavilkt. Bet ja būtu ~30 tad ejat smiliez.de_2125.gif

Es domāju ka to visu vajag noorganizēt līdz jāņiem...

Link to comment
Share on other sites

a par paintball varetu jau uzbliezt. Zinu jauku vietu Kekava. Var panemt laukumu uz visu dienu saudities+ ir vieta ieturet maltiti + laikam muzons bija ari + laikam viss sasliku cepsanai ari + noteikti mediciniska palidziba uz vietas.

Par laukumu - 1. ar skersliem un torni no kura var laisties leja speles laika pa trosi

2. meza karte ar paris maksligiem skersliem

Lai kartigi pasauditos vajadzeja 15 - 20 ls. pat paaari paliek. Kad busiet nobriedusi

padodiet zinu.

Variants LIELISKS!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...