Jump to content
GIGN Forum

Pasākumu Ideja/s


Guest enjoy
 Share

Recommended Posts

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest enjoy

davaj vechi. Pa radio izdzirdeeju "naaciet kapaat peintbolu pifpaf trasee 6km no riigas" un uzreiz atcereejos par visu shito.

Davaj, taisam! Kursh uznjemas paogranizeet? (es nevareet, man ir vasaras darbi ^^)

Link to comment
Share on other sites

Tatad, ta ka pagaidaam izskataas baigais izmirums, laikam jauznemaas buus tas pasaakums smile.gif

Vieta, nu es garaam braucot iemochiiju Latvijas peintbola klubaa, vieta man vislabaak patik no visaam, tapec domaju to arii mees varetu nemt. Tur piedavaa lielakaas iespejas Latvija, kartes ir visvairaak un var izbaudiit riktiigu Unreal Tournament.

Pagaidaam cenas izskataas taadas 12 ls pirmais komplekts +100 bumbinjas.

3 ls nakamaas 100 bumbinjas. Cenas

Man pasham tur kadreiz bija sakari, varbut varettu letaak dabuut, bet to redzees veeel smile.gif

Ta ka daudziem te ir autinji, varbuut varetu visus samest pa mashinaam, cels nav taals ja brauc no centra es domaju ja mashina seezh 5 cilveki (iznemot celica) pa 2 ls buus lab no cilveka.

Kopumaa varetu finanses buut uz kadiem 20-30 ls.

Pasha sakumaa sheit ir cilveku lists, kas buutu brauceeji !

Bencik

Enjoy

Ali

Rusty

Goodman

Moby

Beefy

MAcho

Sharigan

Rayus

Hollow life

Raprock

Overmind

Manuvietuienem...

Samuray

Big_Shit

Cipruss

flashback

Cash

Minority

Dream

Wolfblade

Outlawz

Orc

Jonathan

Blade

Dodiet man 7 dienas laika, uzzinashu sazinashos ar to vietu, un tad arii izdomasim datumu

p.s. Es domaju lidz janiem jau nu vajadzeetu uzriikot smile.gif Tatad laika no 1-23 junijam, un es domaju kad laikam jau janem briivdienas buus.

Par datumu veel pats nevaru pateikt, kad tochna tieku tapeec savus variantus pats veel nevaru ieteikt

wink.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

ja mani kaads atceeras tad es ar vareetu pieteikties , ir ieprieksheeja pieredze , taapt kaa dog esmu dabuujis pa galvu no tuvas distances smile.gif normaals puns bija.

Ja juus domaajat taisiit ilgaaku pasaakumu tad vareetu meegjinaat dabuut aldara alu pa puscenaam, bet ja pasaakums ir uz paaris stundaam tad droshvien taadu pakalpojumu nevajag.

p.s. ir mashiina, var sabaast iekshaa liidz 9 chaljiem ja 4 tup universaalja bagaazhniekaa biggrin.gif

Edited by Orc
Link to comment
Share on other sites

bencik, ām tas paradzēts 1 dienas pasākums? un kurā vieta apmēram tas notiek. vārds rīgas apkaimē man ne bum bum.

ja ko maina tad 1. 5. 7. ir eksāmeni 9 kl. bet tas jau neko nemaina, jo ''sīko'' maz...m?

Link to comment
Share on other sites

bencik, ām tas paradzēts 1 dienas pasākums? un kurā vieta apmēram tas notiek. vārds rīgas apkaimē man ne bum bum.

ja ko maina tad 1. 5. 7. ir eksāmeni 9 kl. bet tas jau neko nemaina, jo ''sīko'' maz...m?

Ui, pareizi viss junijs ir examenos... blin sad.gif Nu ko saakam domaat kuru examenu var nokaveet biggrin.gif Njaaa baigi suudiiigi ar laikiem sanaak.... Karoche pariit buus iespeejamie datumi, tad arii izvelesimies thumbsup.gif

Es planoju kaa 1 dienas pasakumu, drizumaa tak lielais vasara pasakums, labaak veel paciesties, lai tad lielaaks priecins sadzert buus.

Vieta ir 5 km no Rigas, un Orc ja tev ir mashina tikai labaak smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Pagaidaam cenas izskataas taadas 12 ls pirmais komplekts

+100 bumbinjas.

Skolniekiem - 10 Ls un studentiem - 11 Ls. grupām virs 15 cilvēkiem ir atlaides

un sākumā iedod 50, nevis 100 bumbiņas

p.s. abi ar fb netiekam 16.06. (jādejo 12.kl. izlaidumā) un 25.06. - 01.07. (nometne)

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Skolniekiem - 10 Ls un studentiem - 11 Ls. grupām virs 15 cilvēkiem ir atlaides

un sākumā iedod 50, nevis 100 bumbiņas

Cash tas bija aptuvenais rezumee par cenaam, taja linkaa katrs var atrast savu izcenojumu un ja brauksim vairaaki, tad pavisam citi noteikumi, kaut kaa taa smile.gif

Manis peec taisam peec janiem man vienalga, tikai galevanis nevajag paraak veelu parlikt, jo tuvojaas lielais gign party, man kaut ka negribetos tos abus jaukt kopaa smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Cash tas bija aptuvenais rezumee par cenaam, taja linkaa katrs var atrast savu izcenojumu un ja brauksim vairaaki, tad pavisam citi noteikumi, kaut kaa taa smile.gif

Manis peec taisam peec janiem man vienalga, tikai galevanis nevajag paraak veelu parlikt, jo tuvojaas lielais gign party, man kaut ka negribetos tos abus jaukt kopaa smile.gif

lielais gign party būs augusta beigās, cik atceros wink.gif

Link to comment
Share on other sites

a kur tas atrodas? parak daudz ko lasit biggrin.gif

+ macho un edd ar dodas? violent1.gifviolent1.gif

Link to comment
Share on other sites

Tad jau redzees, bet paljube es domaju lidz julijam vajadzeetu kaut ko sameisterot...

atcereesimies to, ka esmu apsoliijies uzsaukt vietinju kur pachillot un pasuukt alinju, bet par to uztaisiishu topiku kad buushu lv, lai nesanaak baigi garaa sprieshana... thumbsup.gif

par teemu, es arii buutu ar mieru pashaudiities, atkariigs no datuma...

Link to comment
Share on other sites

ok gaidu datumus. smile.gif un protams ja braucu tad arii gaidu kas brauc ar manu grabazhu smile.gif.

lielais gign tuss agustaa. Es tam tusam vareetu noorganizeet baara leti, alus mucas, teltis 4x4 metri un kaadu galdu , veiniigi man vajadzeetu LAIKUS pateikt kur tas buutu un kuraa vietaa , ja lotgalee vai vidzemee tad taaa hujovaak + veel vaajadzeetu dabuut busu ar kuru to visu aizvest.

Link to comment
Share on other sites

ok gaidu datumus. smile.gif un protams ja braucu tad arii gaidu kas brauc ar manu grabazhu smile.gif.

lielais gign tuss agustaa. Es tam tusam vareetu noorganizeet baara leti, alus mucas, teltis 4x4 metri un kaadu galdu , veiniigi man vajadzeetu LAIKUS pateikt kur tas buutu un kuraa vietaa , ja lotgalee vai vidzemee tad taaa hujovaak + veel vaajadzeetu dabuut busu ar kuru to visu aizvest.

Neiesaku braukt ar Orc... cik nav bijusi stasti, kad 4tri jauniesi brauc un visi nomirst, jo vaditaja masinas interfeis pavajsh.

Padsani - AR ORC NEBRAUCAT, JA JUMS DZIVIBA DARGA! Liekat vins masina mantas tikai! wink.gif Un pasi braucat ar citiem (salienat tur 8 masina, ja)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

biggrin.gif tauta mieriigi, vistrakaakais man ir bijis smadzenju satricinaajums avaarijaas smile.gif

Nu paskataties uz puisi.. 2 gravji, cik tur avarijas.. Ja vel jus salona, tad vispa japazimejas. nu es teiktu 68% varbutiba iadzivot. Un tas avarijas tev pa cik ilgu laiku ir sakrajusas?

Beefs

Link to comment
Share on other sites

iisteniibaaa jaa varu piemineet ka visas bija ziemā meenesha laikaa, staazhs man ir 2,5 gadi, bet nu vasaraa es veel nereizi neesmu mashiinai paari nodariijis, vieniigi izsitu stiklu vienreiz, jo atsleega nedarbojaas sad.gif, netiku iekshaa. aa un es graavjus arii saucu par avaarijaam, saskreejies ar citu mashiinu es neesmu tongue.gif

kaada ir tagad varbuutiiba ?

Edited by Orc
Link to comment
Share on other sites

ok es ar jums pasakat kad kur un cikos smile.gif

+ iedodat kads ma4o un edd picture tongue.gif taa noderes.. laigan atradisu tikunta tur pat smile.gif un tad redzesim kurs te ir botz smiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...