Jump to content
GIGN Forum

Pasākumu Ideja/s


Guest enjoy
 Share

Recommended Posts

18.giflaugh.gif

psc macho kaa tu mani sasmiidinaji biggrin.gif

pasaki atklati kur dzivo?

biggrin.gif:D

ja zini tu ar saviem baniem esi nobanojis zoliku, imantu, zasi utt... kadoma cik cubari par to tev grib pa purnu sadot biggrin.gif aizej lidz zolika russ skolai pilns ar urlam 90% wos ppl ja uzinas kad tu esi mcho tu uzreiz zarka guli biggrin.gif:D:D

+ es vinus visus pazistu

tu jobanais pidar deel tevis neviens normals ppl pat no morala paspeeelet nevar jo tadi **** kaa tu atrodas un nobano neparko un tad vel dirs virsu ... tu vispar zini kaa dizve tevi visi ienist ko? tu laikam 4ista neapjedz to ne? confused.gif nee nu 4o debilaku 4ubaru redzejis neesmu laugh.gif

laikam neesi skatijies spoguli thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

smile.gif tu mani sasmīdināji vairāk man domāt smile.gif

pēc tava posta ir vairāk kā skaidrs, ka neko izdarīt nespēj, jo pats esi mazgadīgs. Tādi paši mazgadīgi duraki ir arī pārējie čīteri, tā ka viss, ko tu man varēsi uzsūtīt ir pāris bērnudārza grupiņas, kurām, pat ja es iedotu savu adresi, neizdotos līdz manīm nokļūt, jo būtu problēmas izlasīt un saprast kur es atrodos.

tātad. Ja neredzēšu 2000 cilvēkus paintball pasākumā, tad zināšu, ka jūs visi nomīzāt kā kucesdeli! Protams galvenais nomīzējs-kucesdels būsi tu smile.gif

p.s.

tu biš sajauci. Tieši normāli "PPL" var spēlēt gignā. Tādi mazgadīgi mutes brūķētāji ar smadzenēm pundurtruša spiras lielumā kā tu, mans mazais VALVES vēstuļu draugs, nevar.

Link to comment
Share on other sites

hollow krutie čomi tev no wos. tu uzraksti topiku kā guest. tai topikā tev viens jautā kā var pievienot serveri + pēctam to topiku izdzēš.

P.S da zel, ka nav smailijs kur dzeks nereali rec, pectam sak sevi smiedamies sits, un pectam nosaujas un tapat smejas....

Link to comment
Share on other sites

btw tu mani ieintriģēji

aizej lidz zolika russ skolai pilns ar urlam 90% wos ppl ja uzinas kad tu esi mcho tu uzreiz zarka guli biggrin.gif:D:D

kurai tieši? Negribēt kļūdīties un aiziet uz to zolika russ urlu 90% skolu, kurā visi mani mīl smile.gif

p.s.

tu taču nebūsi to izdomājis smile.gif

p.p.s

starp citu, es redzu, ka tu esi neapmierināts ar situāciju. Mani tas ļoti skumdina. Man jau labāk patīk dzīvot pa draugam (it īpaši ar 2000 urlām). Varbūt pastāsti kādus iespējamos risinājumus?

Link to comment
Share on other sites

macho tu 4ista esi debils dry.gif kaa vinemer urla kas kruto meeta pie sava pc dry.gif

4ista aizej apmekle arstu macho tas tev noderes gan morali gan fiziski

EDDIT: psc macho apskatijos tavu bildi laughing4.gif parecos un vartijos pa zemi

kur tads kunas berns vispar dzimst ?? biggrin.gif:D:D

ev macho pasaki ar cik bomziem tava mutere izpisas lai dabutu tadu kropli? biggrin.gif:D:D psc tada reeeka parava (pa worm vsp nerunasim biggrin.gif)

Edited by >hollow<
Link to comment
Share on other sites

ES ZINU, KUR DZĪVO MACHO !! (vairāk vai mazāk)

ja tu apsoli mani nesist, kad ar saviem 2k wos memberiem un 90% zoļika nāksi uz paintbolu visus skaldīt, tad tev pateikšu. mkey?

p.s. >hollow<, ieliec plz savu bildi, lai mēs arī varam norēkt dirsas

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

izlaizi macho dirsu tu dirsa liideju suns <--- tas uz hollow_life pidars kurs manu niku nopizgija :@

Link to comment
Share on other sites

hollow, tikko pierādiji, ka esi aplauzies no uzbraucieniem un tagat redzot, ka tevi apsmej tu, visticamāk, pie sava pc nosarki. tev paaugstinājās asinspiediens. un tu nenoturējies un uzrakstiji debīlu tekstu, kas liecina tikai par to, ka nekas neesi un neko nevari - tukša muca tālu skan, ne?

Link to comment
Share on other sites

Ja sūdu nebaksta, tad ar laiku viņš vairs nesmird, bet ja baksta, tad vēl ilgi smirdēs. Ignorējat to pajoliņu un miers. Sākumā bija smieklīgi, bet nu jau pārak aizrāvies puišelis.

Link to comment
Share on other sites

macho tu 4ista esi debils dry.gif kaa vinemer urla kas kruto meeta pie sava pc dry.gif

4ista aizej apmekle arstu macho  tas tev noderes gan morali gan fiziski

EDDIT: psc macho apskatijos tavu bildi  laughing4.gif  parecos un vartijos pa zemi

kur tads kunas berns vispar dzimst ?? biggrin.gif:D:D

ev macho pasaki ar cik bomziem tava mutere izpisas lai dabutu tadu kropli? biggrin.gif:D:D psc tada reeeka parava (pa worm vsp nerunasim biggrin.gif)

opā smile.gif sāksim ar visu pēc kārtas

1) Varbūt pastāsti, kas manā bildē ir tik smieklīgs? Varēsim pasmieties kopā, jo man bieži par sevi patīk smieties smile.gif

2) Pēc kā tu spried, ka es esmu kroplis? Kad pēdējoreiz skatījos, man organisms darbojās lieliski. Arī invalīda apliecība man nav.

3) Redzu, ka tev anatomijā ir sliktas sekmes, tāpēc palīdzēšu. Redzi, ar bērnu rašanos ir tā, ka, tad ja māmiņa ļoti mīl tēti, tad tētis ar māmiņu guļ vienā gultā. Tētis savu krāniņu ievada māmiņas makstī un izšļāc sēkliņu. Sēkliņa māmiņā apaugļo olšūnu un sāk rasties bērniņš. Tā es arī rados.

4) Es nezinu, kur tu ņēmi tādu ideju par bomžiem. Es ļoti ceru, ka tev tas nav tā ģimenē pierasts, ka tevi drāž bomži. Bet no otras puses, ja jau tu saki, ka tev rēka parāva, tad jau tev tas izraisa pozitīvas emocijas un tas jau laikam ir labi. Katra cilvēka intīmā dzīve ir viņa paša darīšana. Tomēr, es tevi aicinātu šādus izteicienus publiski neizmantot, jo tad cilvēki vēl varētu sākt domāt, ka ar tevi un ar tavu intīmo dzīvi kaut kas nav kārtībā.

p.s.

ak jā, varbūt piedāvā aplūkošanai savu bildi, varbūt tur arī ir kaut kas smieklīgs, varēsim abi pasmieties arī par tevi smile.gif Tas tikai stiprinās mūsu draudzības saites smile.gif

Link to comment
Share on other sites

naahh.... NVM man zb juus tongue.gif

laugh.giflaugh.gif

no thx savu bildi pie urlam nelieku...

ahh macho srry bet tu to4na esi unikals es aplauzos uz tava txt smile.gif (nenem galva nem dirsa biggrin.gif , ja liekas tas kaa uzbrauciens, bet nvm)

Esmu shokeets, tad hollow pasaka ko nereaali labu un tad macho ko 2x labaaku pretii. PSC!   

piekriitu tev wink.gif

Link to comment
Share on other sites

tā arī neatbildēji sad.gif

p.s.

es jau nelūdzu tavu bildi pie urlām ielikt (cik saprotu tu domā tās 2000 urlas kas ir pret mani naidīgi noskaņotas), bet šeit forumā. Redzi, te bišķi zemāk, kur var rakstīt var arī pievienot failu - tur kur poga "browse".

p.p.s.

btw, tas teiciens ir "neņem galvā, ņem mutē", bet kas nu kuram tuvāks smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest enjoy

b**ģ je**l na**j,ja jūs neizbanosiet to dauni hollow ar psihiskajiem traucējumiem,

es kaut gadu meklēšu vīrusu ar ko nokarināt gign serveri violent1.gif

zajebal lasīt kkāda analfabētiska bērna, kam visdrīzāk vecāki aizgājuši bojā traģiskā negadījumā, slimos murgus.

te ir jāapspriež tusa idejas nevis kkāds kroplis. :@ :@ :@ :@

EDIT: visi serveri (šinī gadījumā WOS - Wiepļu un Onanētāju Serveris), kur var nopirkt acc un noņemt banu pa 0.95 sant ir smirdīgi mēsli, kuru ownerus vajadzētu reāli atsist >_<

Tādos spēlē 11gadīgi krieveļi no datorsaloniem, kas katru reizi kad viņu nošauj bļauj "bļ** s**a na***".

Edited by enjoy
Link to comment
Share on other sites

Guest enjoy

Un vispār, macho man atgādina sīkaļu kam patīk dirsties. Tu tak esi galvenais vecis te. Ja kāds beztēmā dirš virsū - BAN un bb. Neviens pēc viņa neraudās.

Tā vietā Tu atļauj kkādu rupjību un jēlību konkursu.

nu kamoon. Ja Tu neesi dzēris, tad es pat nez ko par Tevi padomāt upset.gif

EDIT: par tiem 6000 urlām - lai tik panāk šurp. Man ir kontakti kur dabūt granātas... Latvijā būs pa 6000 urlu mazāk ^__________^

btw, macho neņem par pilnu ko es uzrakstīju augšā. Vnk Tev ar vajg filtrēt bazaru 10cms.gif

Edited by enjoy
Link to comment
Share on other sites

varbūt pastāsti kurā vietā es diršos? man kaut kā liekas, ka viss atrisinājās.

p.s.

tu man savukārt atgādini vienkārši bišķi nelīdzsvarotu cilvēku.

ja neesi dzēris, tad nemaz nezinu ko padomāt sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest enjoy
varbūt pastāsti kurā vietā es diršos? man kaut kā liekas, ka viss atrisinājās.

p.s.

tu man savukārt atgādini vienkārši bišķi nelīdzsvarotu cilvēku.

ja neesi dzēris, tad nemaz nezinu ko padomāt sad.gif

lab, miers. tongue.gif negribu dirsties ar macho wacko.gif neesmu tik stulbs huh.gif

vnk pateicu savu domu, ka pat nevajag iesaistīties ar šitiem zaban.gif diskusijās

"Protams galvenais nomīzējs-kucesdels būsi tu"

šitas jau ož pēc diršanās thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Pofig par peintbolu, es braucu, kaut tikkai lai redzētu kā 2000 urļiki vienu macho sit 4.gif

es domāju ka labāk būs skatīties kā viens samurajs 2000 urļikus sit laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest enjoy
es domāju ka labāk būs skatīties kā viens samurajs 2000 urļikus sit laugh.gif

da lab. ja tur būs 2000 urljiki, jāņem popkorns līdzi.

Viņi tak ir neaptēsti. Sitīs viens otru.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...