Jump to content
GIGN Forum

Eirovizija!


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

lol.

2 vbyuer: aj, aj, kurš tad te vispārina, runājot par valsti kā negrofīlu... kauns, kauns, līdz šim gan tā forši uzmanīgi lavierēji, nekādus izteiktus akcentus neliekot, ar detaļām dodot mājienus... bet šitā jau visi ātri tevi atkodīs un nokristīs par propogandisku, rasistisku, nacionālistisku, švaini smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lol.

2 vbyuer: aj, aj, kurš tad te vispārina, runājot par valsti kā negrofīlu... kauns, kauns, līdz šim gan tā forši uzmanīgi lavierēji, nekādus izteiktus akcentus neliekot, ar detaļām dodot mājienus... bet šitā jau visi ātri tevi atkodīs un nokristīs par propogandisku, rasistisku, nacionālistisku, švaini smile.gif

Eirovīziju vēl pavisam nesen uztvēru kā lielisku dažādo kultūru izpausmes veidu un aizraujošu sacensību starp valstīm, taču tagad, kad katras trešās valsts pārstāvis ir afrikands vai transvestīts, man rodas šaubas vai tikai pasākuma nosaukums nebūtu jāmaina.

Iepriekšējais posts rakstīts afekta stāvoklī smile.gif Neesmu rasists.

Link to comment
Share on other sites

un pagājušā gada zilo bars - Cosmos ar savu grandiozo 17. vietu no 24 valstīm.

16 smile.gif.

Un tad nu gan kritizētāji atradušies, jūs jau esat tie, kas izvēlās tos, kuri piedalās eirovīzijā. Pietam nemaz tik sūdīgi tie bonaparti.lv nav!

Link to comment
Share on other sites

Un tad nu gan kritizētāji atradušies, jūs jau esat tie, kas izvēlās tos, kuri piedalās eirovīzijā.

Es piemeram neizvelos neko, jo man zel telefona rekjina. Un jaa latvieshu tauta domaa , ka Cosmos ir baigi labaa tituletaa grupa, bet sudi jau tadi, ka vinji ir tendeti un veidoti vairak austrumoreiropas publikai kur vinji arii pluc vislielaakos laurus. Vnk man liekas, ka latvieshiem ir tada tendence ,ka ir jaizmegjina visi latvju labakie muzikalie talanti eirovizijaa, bet visi diemzel tai lietai nav paredzeti. Tapec arii ir tik mainigi panakumi. sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Ak jā, aizmirsu piebilst - galvenais ir piedalīties. Un kāda runa par izgāšanos, ja visiem, neskaitot Latviju, ir vienalga, kāda vieta ir Latvijai. Vācija izgāzās pagājšgad, nevis Latvija thumbsup.gif.

Link to comment
Share on other sites

Ak jā, aizmirsu piebilst - galvenais ir piedalīties. Un kāda runa par izgāšanos, ja visiem, neskaitot Latviju, ir vienalga, kāda vieta ir Latvijai. Vācija izgāzās pagājšgad, nevis Latvija thumbsup.gif.

Kas pagājušajā gadā bija Vācijai ? Nav ne jausmas.Tieši tādēļ ir muļķīgi runāt par jebkāda veida izgāšanām, tā uzspēlētā nozīme ir pilnīgi lieka - pāris dienu sacensību gars un izklaide, tas arī viss.

"Galvenais ir piedalīties" ir Staļina pārfrāzēts teiciens, kas lietots, kad PSRS sportistiem neizdevās iekļūt olimpiskajā sešiniekā.Olimpiskais sešinieks gan arī ir Staļina izdomājums, lai attaisnotu tos, kas neguva medaļas.Labāk jau lietot oriģinālo Šarla de Golla teicienu "galvenais ir cīnīties".

Link to comment
Share on other sites

Vacijai bija tas TEXAS LIGHTNING! beffy jau piemineja shito!Bet nu NEDOMAJU ka LATVIJA bus augstak pa 10vietu,lai gana NEVIENAM nekas lidzigs ka musejiem nava!tapec domaju ,ka no Leishiem un Igaunjiem dabsuim kadus 20punktus kopaa un no Italjiem domajams arii ka sausaa nepaliksim smile.gif Irijaa arii daudz Letinji un kadu punktu dabusim!tapat ceru ka Jonathan un Dreamzzz no Anglijas pa MUMS sabalsos smile.gif Un eij un sazin moshk kaut kas izdosies biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

ko tu tur muldi? Ķipa LORDI un brāļi kaut kādi tur OLseni vai kā viņus tur sauca vobšem 60gadīgi džeki - abi baigi saldie ne?

ak jā, igauņu džeks ar čomu ņigru arī nebija salds.

Visi parejie iznemot LORDus bija saldie, muuzika leeta, neka forsha. Vienigais, kas ir interesants ir balsojums. Un vieniga reize, kad es balsoju bija par Lordiem, jo gribaas taja stulbajaa eirovizija kaut ko jaunu ievest. Un paradiit visiem pensionariem, kaaa vinji aplauzhaas thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Vacijai bija tas TEXAS LIGHTNING! beffy jau piemineja shito!Bet nu NEDOMAJU ka LATVIJA bus augstak pa 10vietu,lai gana NEVIENAM nekas lidzigs ka musejiem nava!tapec domaju ,ka no Leishiem un Igaunjiem dabsuim kadus 20punktus kopaa un no Italjiem domajams arii ka sausaa nepaliksim smile.gif Irijaa arii daudz Letinji un kadu punktu dabusim!tapat ceru ka Jonathan un Dreamzzz no Anglijas pa MUMS sabalsos smile.gif Un eij un sazin moshk kaut kas izdosies biggrin.gif

cik zinu itaalji nav eiroviizijaa, un veel es dzirdeejuu, ka roberto ciems grib braukt uz kkaadaaam aarvalstiim lai par mums blasotu tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Ups, pagājšgad Vācijai bija 15. vieta ar Texas Lightning, bet es domāju aizpagājušo gadu, kad viņiem bija pēdējā vieta ar Gracia - Run & Hide smile.gif.

Un jā, es, kā vienmēr, balsošu par Latviju thumbsup.gif.

Galvenais ir cīnīties wink.gif.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Nu vo lai nav jataisa jauns topiks,uzraku savu veco :)

Vakar paskatijos 1mo pusfinalu 2vi laikam man patika... Griekji ar savu hip hop un operas dziedataja miksejumu un Norwegji,kuri netika...

Ah jaa somiem kaut kas lidzigs Ribakam :) Domaju ja Cash ar Eziii butu,butu par Somu saldo pujku fanojushi :DD

P.s. Nax Vacijai 2tro gadu pec kartas taa Lena piedalaas,ZB!

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Trololol, sāku lasīt topiku no sākuma un domāju, ka visi pļāpā par šīgada Eirošitu. Es esmu atpalicis.

Fuck it, es arī. Es otrajā lapā uz beigām iebraucu, par ko ir runa. Tad arī paskatījos uz datumiem.

Link to comment
Share on other sites

same here. Sāku saprast ka kaut kas nav labi tad, kad runa sāka iet par itāļu valodu... :)

Good Man, Tu Grieķus jauc ar, ja nemaldos, Gruziju, tie bija ok ;)

Bet nu Lielākā daļa dziesmu biju pilnīgs šits... it sevišķi Portugāle. NU CMON...

Link to comment
Share on other sites

flashback, izskataas, ka tev kaads pedinjsh ir nodariijis paari, jo viss, kas it kaa nepiedeinas "iistam vecim" tev shkjiet gejisks. diivains tu esi.

hahaha, šis bija labs. Tā parasti viņš ir..

Bet sava taisnība tur nu ir. Kārējais FAIL mums būs. Tā 13 vieta ir labs rādītājs.

Link to comment
Share on other sites

Like-a-boss-gif-8.gif

kā jau lielākā daļa, arī es te sākumu lasot nedaudz nevarēju iebraukt - ftw! bet nu jā, šogad mūsu dziesma man patīk atšķirībā no iepriekšējiem pāris gadiem.

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...