Jump to content
GIGN Forum

Eirovizija!


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jāsaka, ka klausījos tā pa ausu galam, bet nu reti kaada dziesma tur iekrita ausiis, bet muuseejiem, lai arii dziesma man patika taa uzstaaashanaas taada diivaini vienmulja likaas....bet nu vismaz vareeshu ar mieriigu sirdi uzlikt miiksto finaalam.

Link to comment
Share on other sites

Es personīgi saprotu apmēram 3% no vārdiem, ko tas brīnumbērns visas dziesmas laikā izdzied.

REPERA daļa man gan patika. Bet tas saldais emo gan ne pa ķeksi tur kviec.

Kopumā jau tā neko. Es drošs, ka labāk par lielāko daļu Eirovīzijas dziesmu jau ir.

Link to comment
Share on other sites

Pasukajiet ledu visi , kuri skatas Eiroviziju . Butu to laiku labak serveri nospelejushi . Eurovizija ir viens no lielakajiem bull crapiem ko Eiropaaa . Tad jau labak royal wedding skatities , neka to shitu.

Aizpisies prom. Ej izkrati kuli kādā citā forumā.

Vismaz būtu pamatojis normāli.

Link to comment
Share on other sites

Lai kā man tie džeki nesimpatizētu ar savām saldajām sejām un kadabru, kura joprojām tiek griezta pa radio un vienmēr izsauc manī nelabuma sajūtu, tomēr, paklausoties konkurentus, viņu dziesma bija viens no reālākajiem shotiem uz top5.

Link to comment
Share on other sites

Aizpisies prom. Ej izkrati kuli kādā citā forumā.

Vismaz būtu pamatojis normāli.

Ew garmati es jau domaju , ka tev noteikti necepis tas suds. Eirovizija ir viena liela huina , ljoti reti , kad kada valsts iebalso ko tiesham kvalitativu. Eiroviziju jus nekad neredzesiet kko bez showa un bez popa. Tatad tikai respektivi suds ir redzams Eirovizijaa.

Link to comment
Share on other sites

Es kādā brīdī teicu, ka man tas pasākums patīk? Tas viss ir liels prikols, kuru skatās draugu lokā ar daudz alu, čipsiem un nežēlīgu smiešanos. Un tas noteikti ir labāk par CS kapāšanu.

Un kāds sakars maniem matiem te?

Es nesaprotu, ja pasākums riebjas un savas domas nespēj izteikt bez daudz lamuvārdiem, tad nafig jākomentē? + vel personīgu uzdirsienu izteici jau pirmajos vārdos.

Link to comment
Share on other sites

Tad nahuj jaskatas kkas tads , kas ir huina ? TIME WASTING ...... Jums daudziem pieklibo common sense izmantoshana . Tu uzdirsi man , es uzdirsu atpakal . Taa tas notiek pasauleee!

Cik cilveeku tik viedoklju...Tev varbut neinteresee,bet tavai omei un vinjas kaiminjinienai Aljonai moshk interesee... Es saprotu,ka tur nekaa taada nav,bet taa kaa tas pasaciens notiekt reizi gadaa,tad ar vienu aci uzmetot,kas tur notiek, nav tak NEKAS SODAAMS>? Ir tak cilveeku miljoniem pasaulee kas shito visu skataas,un balso...Mes to nedaram,jo neuzskatam par vajadziigu,lai to dara citi musu vietaa... Tas ir tas pats..Citam patiik ROCKS citam POPS, un vel citam SHLAGERI... Taa kaa atslabsti.. Ah jaa un es tev neparmetu nevienaa vietaa...Bez offences raxtiju,bet es domaju ka tapat tu visu saproti ljoti labi... Vai ne>? :)

Link to comment
Share on other sites

Good Men tu perfekti raksturoji situaciju :) Bet cilvekiem vajadzetu sakt skirot informaciju un tv apraides ko skatities. Piem es aizgaju gulet , nevis skatijos eiroviziju, jo tas man likas daudz labak neka skatities to shitu. Vai piemeram , ja ara butu labs laiks , nevis lietus ka vakar , tad varetu iet ara eirovizijas laika braukt ar riteni , nevis sedet pie kastes , kas jau ir slikti un vel skatities vienu no lielakajiem sudiem ko Eiropa piedava.

Link to comment
Share on other sites

Nee nu es skatijos HOKJI un ar 1nu aci Eiroviziju... Finalu es ari pricnipa pec apskatishos,lai es vismaz butu lietas kursa,kas bij kas...No lidz shim 38dzirdetajam dziesmam teiksim atminjaa palikushas 4x DANJI, GRUZIJA,GRIEKJIJA un IGAUNIJA... Ja piemeram nebutu skatijies eiroviziju diez vai vai zinatu kas ir Ruslana vai Lordi vai tas pats Ribaks :) Aij lab pox, es tak skatos ugunsgreeku un Milestibas uzvaru arii :) Sviests,bet shad tad aizrauj :)

Link to comment
Share on other sites

Tad nahuj jaskatas kkas tads , kas ir huina ? TIME WASTING ...... Jums daudziem pieklibo common sense izmantoshana . Tu uzdirsi man , es uzdirsu atpakal . Taa tas notiek pasauleee!

CS spēlēšana nav laika izmešana?

ja nepamanīji, Tu pirmais uzdirsi ;)

Ar saprāta lietošanu man nav problēmu.

Link to comment
Share on other sites

:D ugunsgreeks ir lielakais feils musu tv serialu veesture.

Dzivoklis pat bija sakariigaks serials !

CS spēlēšana nav laika izmešana?

ja nepamanīji, Tu pirmais uzdirsi ;)

Ar saprāta lietošanu man nav problēmu.

Nu prieks tadiem timeweisteriem ka jus , kas regulari spele nav atskiriba izziet ara vai uzshaut 1h .

Doma ir tada , ka cs shaushana varetu but pat produktivaka neka eirovizija.

Link to comment
Share on other sites

Dzivoklis pat bija sakariigaks serials !

Nu prieks tadiem timeweisteriem ka jus , kas regulari spele nav atskiriba izziet ara vai uzshaut 1h .

Doma ir tada , ka cs shaushana varetu but pat produktivaka neka eirovizija.

CS neesmu spēlējis gadus 5cus. Un pēdējā gada laikā esmu max spēlējis 100h TF2. Vairāk neko.

So es ar esmu nežēlīgs spēlmanis?

Par savu ikdienas plānošanu nesūdzos.

Pastāsti, kas ir produktīvs CS šaušanā?

Link to comment
Share on other sites

PAŠĀ SLIKTĀKAJĀ gadijumā, spēļu spēlēšana ir vienā līmenī ar tv skatīšos.

Man šķiet, Astronauts tēmē uz to, ka spēļu spēlēšanai vajag kaut cik smadzenes un reakciju, atšķirībā no dirnēšanas pie TV. Kam es savā ziņā piekrītu.

Te gan ir problēma tajā, ka GIGN forum warriors vajag padirsties un parādīt kā kaut kas, kas citam tīk ir sūds un kā viens ir labāks par otru.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...