Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Kāds var ieteikt kādu bāru/restorānu/kafejnīcu Vecrīgā, kur varētu ieiet ar meiteni un sasildīties, dzerot karstvīnu? Atbilstošas atmosfēras un lai nebūtu piedzērušies briti.

pec ilgiem laikiem biju tekila boom pie pils, publika ir ok, arzemniekus nemaniju.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir dirsaa.... Cik labi ka vakar neaizbraucu uz Fonteinu lai satiktu cashu...vopshem vakar beigas es neatceros, bet kulminācija visam bija, tas ka mans telefons vakar nosliika podaa.. Nu tas ir dirsaa.. Es miizu, un spaidaaju telefonu un pēkšni hopc, slow motion režīmā redzu kā mans telefons traapa tieši caurumā ...Protams izvelku arā, izņemu batereju, a šorīt, galva kā spainis, un protams gribēju ieslēgt un paskatīties vai neiet, bet tur vel pilns ar uriinu vinjaa iekshaaa.... Ehhhhhh!

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

heheheheh :D Shis atgadina, Rigas style... Rukaaju celtniecibaa , kad dzeram katru dienu... Vopshem man vecais olas veidigais samsung...pie kura piekabinaatas brigadiera atslegas... dzeram tur shnjabi, u.t.t Nu vnk spiezh fixi vajag... Mans nesaas uz wc, protams arii es izdomaju pachekot telefonu... bet taads fantaans , ka bails... Peksnji pljuksh :DD Protams visa dzive paskrien garaam, blee mans telefons...brigadiera atsleega, bet struukla kaa fantaans... roka iekshaa, strukla uz rokas, nevar aizsniegt, saaaku sienas shljakstiiit, dabuunu telefonu, struuklu nevar savaldiiit, bleee peec tam kadas 10min ar lupatu tur visu slauciiiju, pec tam prasa ko tik ilgi, apdirsies vai prasa man? Es tur , nee nee dushaa vnk iegaaju :DD

Goodijs no kļūdām nemācās :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tas ir dirsaa.... Cik labi ka vakar neaizbraucu uz Fonteinu lai satiktu cashu...vopshem vakar beigas es neatceros, bet kulminācija visam bija, tas ka mans telefons vakar nosliika podaa.. Nu tas ir dirsaa.. Es miizu, un spaidaaju telefonu un pēkšni hopc, slow motion režīmā redzu kā mans telefons traapa tieši caurumā ...Protams izvelku arā, izņemu batereju, a šorīt, galva kā spainis, un protams gribēju ieslēgt un paskatīties vai neiet, bet tur vel pilns ar uriinu vinjaa iekshaaa.... Ehhhhhh!

Kāds bija smaidīšanas mērķis? Tu esi pārliecināts, ka spaidīji telefonu nevis savu galu? Vēlējies iečekoties tualetē? Vēlējies ielikt FBukā selfiju ar savu mazo kačoku?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kāds zin kur varētu dabūt šāda veida uzlīmes, vai arī vienkārši atsevišķi burtu komplekts jāpērk.?

h0khydahubdoroe88cl_thumb.jpg

Ja pazītu Tevi, ta pa draugam kādu lēto variantu uztaisītu! :D

Bet tā jāskatās, kāda plēve tev vajadzīga...

Edit: Es pat nezinu kur būtu jāpērk tev tādi burti, lai viņi vismaz pus gadu normāli stāvētu (nu cipa veikalā pirkti)

Edited by Upis92
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...