Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Episkas brivdienas :)

tbildot uz jautajumu par pasiem vecakajiem gign memberiem, vini iisti pazudusi ir no foruma jeb virtualas pasaules, dazs labs ierodas uz ikgadejiem gign pasakumiem, tiek satikts savadak etc.

Veiksmigu visiem darba nedelu !

Link to comment
Share on other sites

Aicinu pieteikties NHL prognožu turnīram. Viss apdomāts tā, lai arī tiem, kuri pievienosies tikai tagad būtu labas iespējas tikt līdz pārējiem. Sīkāks info turnīra lapā - http://www.gign.lv/f...prognozu-spele/

Izveidota arī speciāla programma vieglākai prognožu veikšanai sliņķiem un ļoti aizņemtajiem ļaudīm.

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

hey !

Iedvesmojos no amnija topika --> un atcerecjos, ka LJOTI labu laiku atpakalj kkad bija raksts kapec nevajag skuut dibenspalvas. Gribetos velreiz izlasiit sho garadarbu :D

Varbut kads var izlidzet ar linku vai tekstu :D

Link to comment
Share on other sites

Moka + Piens = Ņamma. Prieks, ka sekas nav atstājusi un vakar pat džokeris bija pietiekoši laipns, lai kādu kapeiku iedotu nevis paņemtu. Izdevies vakars un par laimi nu jau arī rīts. Labrīt!

Džokerī tur gadījumā pa darbadienu naktīm čavas neiegriežas? :D Vai es jaucu ar to spēļu zāli kas pretī AO

Link to comment
Share on other sites

Es vakar biju Valmierā pie autenes tajā. Par brīnumu tur bija pilns ar cilvēkiem, tikai 3 aparāti brīvi un starp tiem tikai 1 bija grāmatas, kuras mani arī apdāvināja. Čavas vairāk tusē pa centra iestādēm, pārgaujā čavas vairs tik reti sastopamas.. :)

Edited by The Dixon vs. ZOMBIES
Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu kā jums tur Rīgā, bet es vakar biju Valmierā pie autenes tajā. Par brīnumu tur bija pilns ar cilvēkiem, tikai 3 aparāti brīvi un starp tiem tikai 1 bija grāmatas, kuras mani arī apdāvināja. Čavas vairāk tusē pa centra iestādēm, pārgaujā čavas vairs tik reti sastopamas.. :)

Lawl, es jau runāju par Valmieru.

Domāju ka esi Valletas pagrabā. Jasnijs.

Link to comment
Share on other sites

Jā es mazliet sapēros domāšanā un savu postu jau editoju :D Klondaikā forši, man patīk. Garšīgi drinki, salīdzinoši lēti, aparāti interesanti moderni un klasiskie, bilīts, hokeja translācijas, dažādi eventi. Sakasījies arī ar nevienu tās iestādes tuvumā neesmu, tāda patīkama vieta actually. Visjautrāk pa to boksa figņu sist, vienmēr interesanti staipīt krānus ar draugiem :D

Link to comment
Share on other sites

Citiem pirmā darba dienas puse jau nostrādāta, bet tie, kam brīvdienas vēl tikai rīts. Dilemma: mikrenē uzgrauzdēt siermaizes ar garšvielām vai uzfritēt pelmeņus un pasautēt bulijonā? Decisions, decisions...

hmm, brokastiis iesaku omleti, nez kkadus pelmenus toch nevareetu ieest no riita :D vot pusdienaas gan hotj visu paku.. :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...