Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Hey, sveiciens no Dānijas! :) Beidzot, esmu pieslēdzis normālu internetu, un 'netīšām' ieejot tf2, laikam sākšu parādīties serverī visai bieži (that magical spark). Modems ir tālu no man stacionārā zvēriņa, tāpēc nāksies iztikt ar portatīvā gaming skilu aka rokas kā grābekļi.

mau mau

Link to comment
Share on other sites

Man ir neliela problēma izvēloties PSU, kādus PCI-E spraudņus man vajag un vai uz to vajag skatīties.

Cik saprotu, SATA baro cietos diskus, tātad man vajag 2 (HDD + doma papildināt ar SSD kad būs finanses), kādus PCI-E spraudņus man vajag? 1x6 ir videokartei? Tātad 2x6 ir ja grib crossfire taisīt (es negribu)? Kam paredzēti 1x8 un 1x6+2, 2x6+2?

Ja slinkums skaidrot, priecāšos arī par izglītojošu literatūru, par cik pats nebiju spējīgs atrast neko lietderīgu.

Link to comment
Share on other sites

Laikam šis būs ētikas jautājums. Lieta sekojoša - vakar ejot no darba ieskrēju rimčikā un nopirku kaķim iepakojumu ar ēdamo. Idevu divus latus, bet atlikumu dabūju kā no pieciem latiem. Es apzinājos, ka atlikums ir nepareizs, bet ne vārda nepasakot es tomēr paņēmu visu un bez liekiem vārdiem aizgāju. Vai šāda rīcība manā gadījumā ir amorāla, jo mani moka sirdsapziņa? Ne jau tajā summā ir problēma, bet pašā faktā, ka tā viss ir noticis...

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

pa cik šādus ripuļus ar visu gumiju varētu iegādāties?

Diski: Nano Design 2008 gada modelis

Gumija: Hankook 215/60r16

Gribu iegūt īpašumā visus 5cus gabalus, bet nav ne jausma cik tas viss maksā, un pārdevējs ne tik.

Link to comment
Share on other sites

nu cik pārdevējs atceras tad jauni maksājuši iespējams 75 Ls

Mļe nekadāda sajēga no tiem diskiem :D

Sāku šaubīties vai vispār viņus varu uzmontēt uz savas Škodas.

Sonata - Year: after 93 - PCD: 4x114.3 - Offset: 35 to 45 - Bore: 67.1

Octavia - Year: after 97 - PCD: 5x100 -Offset: 35 to 38 - Bore: 57.1

Link to comment
Share on other sites

Laikam šis būs ētikas jautājums. Lieta sekojoša - vakar ejot no darba ieskrēju rimčikā un nopirku kaķim iepakojumu ar ēdamo. Idevu divus latus, bet atlikumu dabūju kā no pieciem latiem. Es apzinājos, ka atlikums ir nepareizs, bet ne vārda nepasakot es tomēr paņēmu visu un bez liekiem vārdiem aizgāju. Vai šāda rīcība manā gadījumā ir amorāla, jo mani moka sirdsapziņa? Ne jau tajā summā ir problēma, bet pašā faktā, ka tā viss ir noticis...

Es būtu atdevis, es pat esmu atdevis, kad biju tādā situācijā.

Kāpēc? Jo kasierei no savas kabatas būs tā summa jāieliek kasē.

Un arī tāpēc, ka cenšos nebūt riebīgs cilvēks. Esmu redzējis izkrītam 10 Ls no cilvēka kabatas. Pacēlu un aizskrēju pakaļ lai atdotu to naudu.

Anyway, prasi vai tā ir amorāla. Atbilde - jā, jo Tu to pamanīji, bet neizlaboju viņu. Ja būtu pamanījis pēc tam, tad tas būtu diskutabli. Jo vai tas, ka vēlāk nesot atpakaļ to naudu uz veikalu (what) vēl varētu ko labot. :)

Edited by HyperBoy
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

pa cik šādus ripuļus ar visu gumiju varētu iegādāties?

Diski: Nano Design 2008 gada modelis

Gumija: Hankook 215/60r16

Gribu iegūt īpašumā visus 5cus gabalus, bet nav ne jausma cik tas viss maksā, un pārdevējs ne tik.

Kad pirku man jau bija šādi diski r15, bet nezinu, viņiem tas spīdigais materiāls sāk lobīties nost, iespējams ka tika braukts pa ziemu, un tas dēļ sāls.

Par cenu nezināšu teikt.

Link to comment
Share on other sites

Es būtu atdevis, es pat esmu atdevis, kad biju tādā situācijā.

Kāpēc? Jo kasierei no savas kabatas būs tā summa jāieliek kasē.

Un arī tāpēc, ka cenšos nebūt riebīgs cilvēks. Esmu redzējis izkrītam 10 Ls no cilvēka kabatas. Pacēlu un aizskrēju pakaļ lai atdotu to naudu.

Anyway, prasi vai tā ir amorāla. Atbilde - jā, jo Tu to pamanīji, bet neizlaboju viņu. Ja būtu pamanījis pēc tam, tad tas būtu diskutabli. Jo vai tas, ka vēlāk nesot atpakaļ to naudu uz veikalu (what) vēl varētu ko labot. :)

Bet tur un ir tā lieta, ka parasti es vienmer to lieko naudu atdodu and shit. Vai esmu palicis slikts?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...