Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Varbūt kāds var palīdzēt. Lieta sekojoša: bija parāds smscredītam, lietu nodeva creditreformai, nemaksāju un tad credītreforma lietu atdeva atpakaļ smscredītam. Kad vēlējos samaksāt, sazinājos ar vieniem, tad otriem - izrādās lieta pie sms. Vienojos ar viņiem un visu vienā maksājumā samaksāju. Tagad izrādās, ka man credītreformai jāmaksā mistiski 12Ls. Varbūt kāds zin, vai tiešām viņiem ir tādas pilnvaras?

Par tiem 12Ls uzzināju šodien, kaut gan parādu kā tādu nomaksāju 3 mēnešus atpakaļ.

Edited by Dym
Link to comment
Share on other sites

Varbūt kāds var palīdzēt. Lieta sekojoša: bija parāds smscredītam, lietu nodeva creditreformai, nemaksāju un tad credītreforma lietu atdeva atpakaļ smscredītam. Kad vēlējos samaksāt, sazinājos ar vieniem, tad otriem - izrādās lieta pie sms. Vienojos ar viņiem un visu vienā maksājumā samaksāju. Tagad izrādās, ka man credītreformai jāmaksā mistiski 12Ls. Varbūt kāds zin, vai tiešām viņiem ir tādas pilnvaras?

Par tiem 12Ls uzzināju šodien, kaut gan parādu kā tādu nomaksāju 3 mēnešus atpakaļ.

Юридические издержки

Nav ne jausmas kā latviski

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs jau ka komisija, bet dīvaini liekas tas, ka viņi lietu atdeva atpakaļ jo nevarēja ķip atgūt to parādu. Būtu jau maksājis pa tiešo viņiem, bet kad sazvanīju viņus (CR) tad šie teica, ka lieta vairs pie viņiem nav - lai vēršoties pie (SMSC).

Kad samaksāju SMS, šie pēkšņi ar grib daļu no pīrāga. ^_^

Link to comment
Share on other sites

Bļēēe ku šodien sūdīgi...Tāda sajūta ka TANKS būtu pārbraucis pāri... Tā kā vakar vispār neko nebiju edis, tik cik uzknābāju kiplok grauzdinjus, koma ar karuseljiem bija neizbēgama, un visi grauzdiņi paši izleca no mutes laukā ... Vajadzētu kaut ko paēst, jo riktīgis bezspeks, bet tik daudz kas vel jadara...Majas jakarto, shasljiks jamarinee...ehhh....drebulis ne pa jokam..brrr..... A ritaa atkal jadzer, bus kaa lopam, :( Bleee negribu... MAXIMAA VISIEM KONJAKIEM un BRENDIJIEM 25procentu atlaide :)

Link to comment
Share on other sites

Epix, ieteikti pagaidīt jauno Radeonu, kas tuvākajā laikā nonāks pārdošanā. Spēcīgi un par pieņemamu cenu :) GeForce nāksies samazināt savas cenas, tākā tagad nav īstais laiks iegādāties PC. +/- pēc mēneša.

uuu ja? ne nu es jau ari ta planoju uz menesa beigam brivos lidzekljus novirzit jaunam pc. Es tik domaju tas jaunais radeons nebus puse no tiem 500lvl? Jo savadak vesels kompis tur nesanak. Pāris gadus esmu aizsedejies uz portativajiem, nav ne jausmas, kas notiek stacionaro pasaulee.

Link to comment
Share on other sites

Shodien gaju uz darbu, domaju ka atlugums bus jaraxta :DD 6dien bija darba tusinsh, noorganizeeju uz urraaa :DD Izdzerts nez kaads spainis alkohols, nebija gana 4:00 gaju uz klubu tjipa uz stundinju, aha :D pirms 8:00 biju majas, 1h paguleju ,talak neko neatceros, zinu ka ar alus pudeli iepeldeju darbaa a priekshaa jau priekshniece un aizdzina mani majas...Kauns pa visu seju shodien bija...Domaju ka liks atrukaat vakardienas darba dienu, bet NEE :DD atlidziba noorganizeetai ballitei, bija papildus brivdiena :DD bildes negribu redzeet...Jo zinu ka tur bus shausmas

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Lasot gūdija piedzīvojumu, nezinu kāpēc, bet prātā iztēlojos ainu, ka tā priekšniece varētu būt seksīga brunete, ar čirkainiem savītiem matiem, baltu caurspīdīgu krekliņu, melnu krūšturi, un brillēm :D fuck it

tāda ir casha priekšniece, tikai blondīne

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...