Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Well things are just keep getting better! Šodien uzzināju, ka viņai ir epilepsija. Epileptiķi gadījumā neietekmējās no strauju gaismu maiņām etc., kādi ir visi Vecrīgas klubi?

Moš tev iedot stoboskopu uz nākamo randiņu?

Link to comment
Share on other sites

Stulbā swedbank, kad atvēru banku uzliku sev mēneša limitu kontam 10'000ls, tagad man saka, ka nevaru vairāk par 1000 pārskaitīt un, lai dodos uz banku apmainīt sev limitus. Viss jau būtu labi, ja es fucking nebūtu ārzemēs. Kretīnē!!!!!!

man tikko bija tieši tas pats,uzliku limitu 3000,gribu pārskaitīt naudu un saka ka var 500 tik, un arī esmu ārzemēs, murgs kkads ar to swedbanku,3x vel ir gadijies ka pa pirkumiem man skaita naudu nost dubultā, un swedbanka pat neatvainojas par apzagšanu

Link to comment
Share on other sites

Well things are just keep getting better! Šodien uzzināju, ka viņai ir epilepsija. Epileptiķi gadījumā neietekmējās no strauju gaismu maiņām etc., kādi ir visi Vecrīgas klubi?

Draugam ir epilepsija, strādāja naktsklubā par bārmeni un nesūdzējās :)

Link to comment
Share on other sites

vislabāk filmu ir skatīties orģinālvalodā t.i pārsvarā angliski, bet nu tagad ir tā problēma, ka pašreizējā paudze ir pārāk stulba lai apgūtu angļu valodu, tāpēc meklē vieglāko izeju...

angļu valodu māku ļoti labi, bet man patīk skatīties filmas ar latviešu subtitriem nejau ka kāds uzrunājis pa virsu,

un nedomāju ka arī attach ir 13 gadīgs

Link to comment
Share on other sites

nu lol , es varu skatiities filmas arii ENG-valodaa un viss ir okei , bet tomeer taa nav LV valoda kur katru vaardu saproti .. :>

Kurš normāls cilvēks dublēs filmas latviski, izņemot to drazu kas iet pa tv? Tas taču ir nelogiski. Tik pat labi latīņu valodā varētu tulkot. Tik pat daudz cilvēku saprastu...

Link to comment
Share on other sites

Ja ar pašreizējo paaudzi tiek domāti jaunieši, tad apgalvojums ir greizs. Angļu valodas līmenis jauniešu vidū ir augsts, salīdzinot ar to, kāds tas bija pirms 20 gadiem.

Un par tām filmām. Es arī skatos latviešu valodā, izņemot, protams, jaunās filmas, kuras nav pieejamas latviešu valodā! :) Latviešu valoda ir skaista.

Edited by bacard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...