Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Par klopi neko nezinu :D

Kad sēdēju ar afro bija viens tipāžs ar kompāniju, kas ļoti vēlējās mums pievienoties un vilka uz lielām problēmām, betnu draugi viņu novāca no strīpas. varbūt ta tas pats a ārā izālējās. ap cikiem tas bija?

hvz, bet nu klope esot bijusi iekshaa, pec tam izgajusi ara un chali nacas hospitalizet, esot skarbi sists, bez zelastibas :D

same situacija, mani chomaki sedejusi un kaut kads chalis apsedas pie aiznemta galda, aiznemtaa vietaa un kaut ko sacis kasiities, tur riktigi 3 pret 3 sacies esot.

Link to comment
Share on other sites

Spoksx, kas tieši tev tur tā iepatikās ? :D

Viss iepatikās, ka walkerim novilka masku ar visu ādu no sejas, kā tam ārstam kāju nocirta nost. Oj daudz tur tādu fragmentu :D Man tieši gribējās baigi ēst, bet slinkums bija taisīt. Noskatijos to pirmās 2 sērijas un vairs negribējās ēst vismaz 2h :DDD

Link to comment
Share on other sites

Līdz šim brīdim nesapratu ko visi tā fano par Medalu. Dzeru ārā jau trešo. Nu ņamma, kas ņamma :) Pie tam uz skidonu Maximā. Necerēti gards.

Būs rīt jāpaķer vēl kāds :D

Es no krēsla izkritu:

ll_290324172.jpg

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Esot pētījums, ka katrs nākamais dzīves gads paiet 2x ātrāk nekā iepriekšējais...varbūt tāpēc tas tā! :D

Vispār man sāk likties, ka es pārāk daudz vados pēc pētījumiem.

Btw, ir bijis pētījums, ka cilvēki, vadoties pēc pētījumiem, paši sāk tiem nemanāmi pakļauties.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

vīri dalaties ar noslēpumiem, kā pievarēt iesnas. Zb jau ilgi ir iesnas, citu dienu grūtāk elpot, citu vieglāk, bet tās ir. Esmu visādus pūšamos mēģinājis un ko tik vēl ne, bet neko vairāk par deguna izšņaukšanu nav sanācis dabūt.

Link to comment
Share on other sites

Ja zāles nepalīdz, tad ir saindēšanās, ja ir saindēšanās, tad kaut kas ir noštopējies organismā, ja kaut kas ir noštopējies, tad zāles neuzsūcās, ja neuzsūcās, tad zāles nepalīdz...

Man, kuram galva sāp vispār ļoti reti, zāles palīdz 5-10min normālā variantā, ja ir nāvīga poha un kuņģis nestrādā, tad vari dzert kaut vai superduperantipohugalvassāpjuzāles, tāpat nākās kādas 6 stundas pamocīties, līdz organisms atiet...

Link to comment
Share on other sites

Nightmare, paģiras pēc definīcijas ir saindēšanās.

Tom, sievastēvs uz pohām iedzēra ibumetīnu un tika slimnīcā. Ārsti tur teica, ka nekādā gadījumā nedrīkst. Tajā pašā laikā čoms tā tik vien rij ibumetīnu uz pohām un viss kārtībā.

Link to comment
Share on other sites

Tas par to ibumetinu varētu būt taisnība, es arī uz paģirām, ja dzeru zāles, tad tikai ibumetinu.

Bet tā parasti pieturos pie tā, ka paģiras ir organisma zaudēto vielu reakcija. Dzerot organisms zaudē tam vajadzīgos sāļus, tāpēc nākamajā dienā vajag kubiciņu buljonu iedzert vai roltonu uztaisīt. viss kulē.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...