Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Vakar noskatijos Walking Dead 3shaas sezonas pedejo seriju tagad jagaida lidz februarim bus turpinajums vel 8njas serijas :) Nevaru sagaidiit :) Labs serials :) Pedejaas serijas jo ipashi :) No vienas puses maz ACTION,bet doma man patiik :) Vampire Diaries tagad mani ir piekrapushas,jo Deimons parguleja ar Jeljenu un viss esmu dusmiiigs :) Tagad tieshu suucu Medalu, ledusauksts tik tieshaam ir gards :) jaiet laikam guleet :)

Link to comment
Share on other sites

Nu ko, pa jauno rajonu ir nedaudz pastaigāts lieliskajā laikā, tad lietas visādas ir sadarītas, darbi padarīti, mantas vēl savestas, atliek tikai izdurt vēl dažus caurumus un tad varētu kādu aliņ un pašaudīties. Žēl tikai, ka aliņ nav.

Link to comment
Share on other sites

Pirmais kauss k-vīna uzsildīts, tagad jāgaida viesus, kuriem apnicis ballēties pa Tukumu, Rīgu, Jelgavu, kārta man izvest Liepājas ielās :)

Kā man riebjas, ka nav aizķēries kāds lieks miljons ar jo izdzīvot jaunības gadus... Bet nu cerams, ka uzradīsies, lai nodzīvotu pensiju :D

Link to comment
Share on other sites

Depends...

Es tur 2x esmu bijis, visas trubas izbraukāju, saunās un džakuzī pasēdēju un ar tādu pašu pokerfeisu arī braucu mājās. Lielā bļaušana man izpalika.

Anyway, kā ar izmaksām? Pēdējo reizi mums uz 4 laikam pa čirkai no katra sanāca. Nav nekas kardināli izmainījies?

Link to comment
Share on other sites

esmu pa FOX kanalu sacis skatities to Walking Dead - tiiri okey , bet labak iet pie sirds Weeds 8 sezona.

bet nu kaa var kautkaadu vampire diaries skatiities,jau no nosaukuma vemt gribaas. zadalbalji tas twilight sindroms pasaulee , tik cep jaunu suudu ar vampiiriem.

Link to comment
Share on other sites

Līdz vasarai pavisam noteikti. Nu vēl maijā uz pāris dienām LV. Vēl pēdējās LV izklaides jāizbauda :D No kalna uz dirsas esmu nošļūcis, 2. golfu pa granteni izkāvām, vēl kaut ko prasās :D

Būšu kā benārs - uz GIGN tusiem ar samaļotu atlidošu un nākošajā dienā atpakaļ :D

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Trol. A kur un kāpēc dodies?

Es te, pa savu "jauno rajonu" bradājot, samanīju daudzus kalnus, un man uzreiz prātā doma, ka vajag ragavas vai ābolīti un iegūt, kā Ziediņam patiktu, ja teiktu, pilnu dirsu prieciņa : D

T.i., ziemas prieciņa <:

Edited by aphrodYte
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Braukšu teletūbija dzīvi baudīt - raušos noliktavās, sakrāšu 6. aifonam un sprēgāšu forumā, ka pelnu miljardus :D

Braukšu uz UK darbu meklēt, jo šepat jau 4. darbu nomainu nepilnu 3 gadu laikā. Nekādas perspektīvas un nākotnes. Kaut kas jauns jāiemēģina.

A pilnu dirsu prieciņa ir labāk iehavot pēc kārtīgas saunas nošļūcot pa apsnigušu kalnu - trust me on that :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...