Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

4dien liepājnieki no ~18:00- 23:00? sēž roķenē un dzer alu, everībodī welkam.

Iesaku pārcelt pa nedēļu :) šito 4dien , pat labi gribēdams nevaru...

Maybe 1dien , 2dien? :DD Shitaa pateikt dienu pirms tusa nevaru :DD

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Vakar pēc ilgāka laika biju aizgājis uz teātri. Izrāde "Oņēgins. Komentāri." Jaunajā Rīgas teātri. Nu iesaku visiem aiziet. Nebiju lasījis pirms tam Oņēginu, bet šeit lieliski pastāstīja par grāmatu piemetot klāt vēl faktus no vēstures, lai visu labāk saprastu. Kā nekā, ja nemaldos, tad šo izrādi izvirzīja "Spēlmaņu naktī" kā labāko izrādi. Iesaku apmeklēt šo izrādi.

Varbūt ir vēl kāda izrādes, ko ieteiktu apmeklēt?

Link to comment
Share on other sites

Iesaku pārcelt pa nedēļu :) šito 4dien , pat labi gribēdams nevaru...

Maybe 1dien , 2dien? :DD Shitaa pateikt dienu pirms tusa nevaru :DD

Šis jau gluži nav baigais tuss, man vnk dominix jāsatiek un līdz ar to izlēmām pie reizes kādu alu iedzert, nākošnedēļ jau es atkal netieku, kaudze ar darbiem deg un apmēram tāpat, kā tev ar 4dienu, kad tu nekādīgi netiec ;)

Link to comment
Share on other sites

Es nesen biju uz "Oņegina'' operu. Reizēm jau var kaut ko tādu kulturālu padarīt, bet pārāk jau mani neuzrunāja...Nu to skaisto meiteņu ķermeņi vienīgi. Runā, ka ''Dons Kihots'' esot baudāma izrāde. Šis viss notiek LNO, ja kas! :)

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Hmm, ja es nezinu pat par ko ir Oņegins (zinu, kauns), tad uz šo izrādi ir vērts iet?

Nu es aptuveni zināju par ko ir, bet nu ir vērts, jo izrādē visu izstāsta par ko ir, tā kā ir vērts ir. Patika visvairāk tas, ka stāstija arī vēstures faktus, lai saprastu situāciju tajā laikā un arī tas, ka bija lielisks humors vienlaicīgi ar nopietnību.

Link to comment
Share on other sites

Mātei 3 meitas. Visas tiek vienā dienā pie vīra izdotas. Naktī māte slapstās gar istabu durvīm un cenšās saklausīt, kas jaunlaulāto istabās notiek.

Aiz vecākās meitas durvīm dzirdamas raudas, vidējā meita smejas un jaunākās meitas istabā valda klusums.

No rīta māte sasauc meitas kopā un vaicā, kā pagājusi kāzu nakts.

Viņa uzrunā vecāko: "Kāpēc, tu meitiņ, vakarnakt raudāji?"

- "Kā lai neraudu, tik ilgi nevainību taupīju un nu dažu minūšu laikā viss bija zaudēts".

Māte vaicā vidējai meitai: "Par ko tad tu vakarnakt tik skaļi smējies?"

- "Kā lai nesmejos, viņš zināja tikai 2 pozas, es viņam 7 parādīju!"

Nu māte vēršās pie jaunākās meitas: "Saki, meit, kālab jūsu istabā valdīja tāds klusums?"

- "Bet māmiņ, tu tak man vienmēr sacīji, ka ar pilnu muti nerunā."

Link to comment
Share on other sites

Mēs taču toreiz zvanījām... pati vainīga.

Paši vainīgi, ka zvanījāt tad, kad es 1x 5 gadu laikā uz Siguldu aizbraucu. q:

Ā, un par to laika pavadīšanu ar sievietēm/vīriešiem - katram savs. ^^,

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

Ņarrr. Čīles sausais sarkanais vienmēr ir garšojis. Izrādās, ka Carmenere man laikam labāk garšo par Merlot, turklāt ļoti labāk... Daudz. Ļoti. Tas tā, ja nu kādam vēl bez manis garšo ne vien alus, bet arī vīns.

Šisvakars pilns visādu sīku prieciņu. Pamanīju, ka lietas kompensējas dzīvē un pieņemu, ka tik supra-mega-ūber-hyper-maxi-giga-super-tera daudz prieciņa pavisam drīz (pēc stundām 9-10) nomainīs dziļa bēda.

Yea..

Vīns ownz. Un spēlēt ar puikām cw ir trololo jautri ^^,

Link to comment
Share on other sites

Ja būtu nedaudz ātrāk savākšanās, es pat varbūt varētu piekāpt (jesus, i am not saying it!)

Starp citu, apsveiciet mani - es pirmo reizi izmēģināju ziemas un rocenes priekus. BĻĪN, Man vajag vēl : D Vajag uz kādu lauku normāli aizbraukt paslidināties ^^,

Link to comment
Share on other sites

Nu, ir atkal dilemma ar alu un mašīnu. Man rīt jāizbraukā pa objektiem, ko vēlams darīt ar mašīnu, bet var mistiski mēģināt ar kājām paspēt visu skedžualu. Kas ir indeed mistiski, ja es to paspētu tā. Ja mašīna, tad atkal nevarēšu aloties.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...