Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Kad mēs dzersim alu, murģel? tempjiis teicot, ka tu šim esot alu parādā :D

Mugura pēc dirsas, kājas pēc dirsas. Rīt arī rokām kaput, but who cares - anestēzija vakaram jau gatava, jāmet tik iekšā.

Mustwatch filma šodienai? Mošk kaut ko no pēdējā laika grāvējiem? Vēlams pieejamu VISMAZ 720p blurejā/ripā.

Link to comment
Share on other sites

Kaut kad, grūti pateikt, varbūt kaut kad drīzumā, decembrī... Jā esmu parādā saistībā ar izpalīdzēšanu studiju lietās, neesmu aizmirsis.

Man jau te baigais grafiks, goodmens ar larinu arī grib saliet, jātaisa viena kopīga pasēdēšana būs kaut kad roķenē, vajadzētu jau kārtīgu vakaru uzrīkot un savākt visu Liepāju @GIGN un @KSO, bet ar organizēšanu nesanāk nekā...

Link to comment
Share on other sites

Visu vakara spēli paņem un izbojā, ept. Adminiem vai tad nebija jābūt draudzīgajiem un kārtību nosakošajiem?

Kas politikā selfišms, tas visur apkārt arī spēlītēs. Bauska beidzās, CS arī nevar normāli paspēlēt, laikam jādodas Nikitu stīties. Vecā nikita ir fakin ōsm, diez, kāda ir jaunā, hm.

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

25% no summas aizies komisijās. Manus 30 latus sīcenē neviens neņēma. Nācās mikriņiem barot iekšā un mainīt pašam.

Kaut arī ar likumu ir noteikts, ka jebkura nauda ir nauda un atteikties to pieņemt NAV ATĻAUTS. Tomēr praksē gājām ar kameru rokās pa 10 veikaliem un pāris KG metāllūžņu - mūs sūtīja bekas decembrī iet meklēt.

Link to comment
Share on other sites

Gājām cauri Rimi, Super Neto, Beta, Elvi, Mego, Maxima, Top un vēl kaut kādiem vietējas nozīmes veikaliem. Dirst sūtīja visur, pat tad, kad teicām, ka videomateriāls nonāks "pareizajās rokās" un par šitādu čerņu var sanākt baigā šaize veikaliem.

Nu es perosnīgi nevienam ieriebt negribēju un zinu kā ir kasieriem ar tiem melnajiem, kad pašiem pēc tam komisijas jāpiķo, lai samainītu. Bet nauda ir un paliek nauda.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...