Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Šodien redzēju kā sīkie pie skolas spēlē "Gangnam style". Karoč princips tāds pats kā visiem zināmajā "augstāk par zemi", vienīgi šajā spēlē tev nevar piesist tad, kad tu dejo šo tautā iemīlēto deju! :D Vismaz jaunatne nav vēl aizmirsusi par to, ka spēles jāuzsāk bļaujot "Kurš spēlēs gangnam style?" un liekot īkšķus vienam virts otra un pēc tam bļaujot 1, 2, 3!!! Nostaļģija. :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Var kāds ieteikt normālu forumu, kur tiek apspriestas tēmas par TV? Vai arī kādu TV labošanas centra adresi, kurā es varētu aizsūtīt šiem meilu ar savu lielo problēmu?

Jā, zinu gūgli, bet šoreiz jautāju Jums! Mans fakinais TV bieži vien negrib mani klausīt un slēgties iekšā, pietiek! Es valdu pār TV, nevis TV pār mani!

Link to comment
Share on other sites

Ouch, bez idiotiem šeit ir šausmīgs klusums, kā skatos :)

Pavadītas nežēlīgi garas brīvdienas, no 3dienas vakara līdz 7dienas vēlai pēcpusdienai caurvazāta Liepāja, Fonteins pārsteidza ar lielisku "Sattelites LV" koncertu, filma "Sapņu komanda" ar visu nodrāzto sižetu lika pabrīnīties par to, ka mēs beidzot spējam radīt filmas, kas arī izskatās pēc filmas ne tikai dzīvā teātra. Es vairs nešaubos, ka latvieši varētu izveidot kases grāvēju ne tikai LV mērogā. Filma patika, iesaku noskatīties.

Lieliska nedēļa ar lieliskiem cilvēkiem.

Nu jau jauna nedēļa un darbi pilns klēpis, rīt prezentācija jānovada par politiku kā mārketinga faktoru (Varbūt kāds var padalīties ar info par šo, ja ir aizķērušies būtu ļooooti pateicīgs.) un eksāmens vietējā tūrismā, kas aizslaucīs vēl vienu apgūstamo priekšmetu aiz muguras. Briest arī kursa ballīte, briest arī dažādas dz/d svinības, briest Ziemassvētki un Jaunais gads, būtu prieks pilna mute, ja vēl sniedziņš parādītos... Vajag atpūsties TĀ, lai vajag atpūsties no atpūšanās, un man tagad tieši tā arī ir, gribas mieru, klusumu, sniegu, kamīnu, vīnu un.... mežonīgu bruneti :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sievietei:

Caurumiņš, ezers, atgāzene, buzulīts, cābelīte, dambenīca, peķis, petene, peža, pīzda, vāvere, ķēve, siļķe, lācis, lādīte, krējuma vācelīte, caurs pīrāgs, stelles, kaza, āzis, kucēns, vista, cielava, plaudis, sils, lakta, grozs, mīlestības kambaris, stadula, laimes caurums, kalendārs, ceplis, pļava, silīte, mīlestības avotiņš, rožu dārzs.

Vīrietim:

Diža blusa, duramais, kumeliņš, rīkste, vāle, cīrulītis, balziens, bimbīts, bībis, bībelītis, buzis, centerboris, diņķis, ķeķe, mikulis, peipulītis, pimpis, pimpelīte, pipele, purgalītis, rīks, rungalītis, stīga-stēga, stegris, sterga, stundinieks, zutis, bullis, gailis, krauklis, zvirbulis, sīpols, ozola zars, burkāns, egles zars, atslēga, lupatiņa, pistole, adata.

Mīlēšanās:

Lustes, pīrēšanās, bīdelēšanās, vālēšanās, branga dukurēšanās, raicīšanās, bāšana, bīdelēšana, duršanās, grūšana, jāšana, lēkšošana, plaukšķināšana, pļikpļekāšana, raicīšana, rakstīšana, rikšošana, sišana, stiķošana, stumšana, šņaukāšana, uhcakcāšana, vilkšana, vīrieša tiesas došana.

Edited by bacard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gratz, es ar vairs nedūmoju. Decembrī būs 2 mēneši. Jūtos labi, pat lieliski. Tikai tagad nevaru saprast, KUR es to naudu cigaretēm rāvu, ja pa paciņai/pusotrai dienā vilku, tad man tagad kabatā būtu jāatrodas 40-45 latiem par novembri vien :D

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...