Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Vakar paņēmu Cēsu Porterīti pie hokeja, tīri tā neko,varbūt tāpēc ka ledus aukstu dzēru :DD Bet tā Ventiņu Užavnieks izlejamais,tas bija kaifs... :) šodien ģenerālā mājas tīrīšana :) Iznesu ~ 150 tukšām pudelēm , atdevu bomžiem ,šamie pārlaimīgi, acis izbolīja par tādu kvantumu pudeļu :DD

Link to comment
Share on other sites

Vakar sanāca uz darba beigām satikt cash^, Teddy un Tom. Tika jautri apspriests apple cilvēku komjunitijs, windows 8 lietderība un planšetkolipsi. Papildus tam, šie mani aizveda līdz pieturai, precīzāk Tom's aizveda ar savu "nevrojibenāko" MB S-klasi. Dzīvē nebiju braucis ar tik brīnišķīgu automobīli, jutos kā būtu nonācis nekurzemes siltākajā un pūkainākajā vietā, jātu ar vienradzi, kas dirš varavīksni un tiktu pavadīts ar mazu, lidojošu kaķēnu karavānu.

Enivei, kā cash^ teica, citēšu - "BĻED, skaties šeit aizmugurē katram pat ir savs SPOGULIS!" Čau, lauki! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Es arī gribu būt moderators, arī es tad varētu atvērt topiku, kko jēli iedirst, aizvērt viņu ciet un uzskatīt, ka esmu uzvarētājs lmfao

GIGN`s got tallents!

Link to comment
Share on other sites

Es arī gribu būt moderators, arī es tad varētu atvērt topiku, kko jēli iedirst, aizvērt viņu ciet un uzskatīt, ka esmu uzvarētājs lmfao

GIGN`s got tallents!

Es topiku atveru, jo neesmu foruma katru dienu un izteicu savu viedokli. Neviena bridi netika noradits uz nevienu konkretu personazhu, bet problemu kopuma.

Tas, ka katra tava otraja posta ir lamuvards izskaidro visu.

Link to comment
Share on other sites

Vakar sanāca uz darba beigām satikt cash^, Teddy un Tom. Tika jautri apspriests apple cilvēku komjunitijs, windows 8 lietderība un planšetkolipsi. Papildus tam, šie mani aizveda līdz pieturai, precīzāk Tom's aizveda ar savu "nevrojibenāko" MB S-klasi. Dzīvē nebiju braucis ar tik brīnišķīgu automobīli, jutos kā būtu nonācis nekurzemes siltākajā un pūkainākajā vietā, jātu ar vienradzi, kas dirš varavīksni un tiktu pavadīts ar mazu, lidojošu kaķēnu karavānu.

Enivei, kā cash^ teica, citēšu - "BĻED, skaties šeit aizmugurē katram pat ir savs SPOGULIS!" Čau, lauki! :)

Forsi.. Logus atverat, lai mazinas jus ierauga un paliek slapjas ?

Link to comment
Share on other sites

Fāk. No internetz, no nothing. Jābrauc uz centru kafiju dzert, čtoļe. Kādu internetu vietējie gudrie iesaka ņemt, ja ir pieejami teju visi pieslēgumi? Gribu ātru, lai pārāk daudz nešķauda (lasīt - nepazūd) un lai nav diži dārgs. Kad dzīvjos centrā, man bija pronet, tas man tīri labi patika. Ir kādi ieteikumi?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...